[Mobiel Internet] Welke is nou het beste ?

Pagina: 1 ... 16 17 Laatste
Acties:
  • 179.149 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • troftnom
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 12-08 13:55
Hij bedoelt waarschijnlijk internet blox met prepaid, wat helaas ontbreekt in zijn bericht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hammetje
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 23:32
Aghanim schreef op dinsdag 27 april 2010 @ 10:09:
Het zal ongetwijfeld niet lukken maar eigenlijk wil ik van mijn T-mobile abo af icm de 3GS. Dit, omdat de dienst waar ik voor betaal (onbeperkt internet) van dusdanig inferieure kwaliteit is dat ik er amper gebruik van kan maken. Hiermee doel ik niet op het sporadisch laden van een internetpagina, dat kon immers met een WAP toestel ook.

Er zijn echter een aantal online games voor de IPhone waar ik zo'n 50% van de tijd de melding: 'Could not login, check your internet connection' krijg. Deze games kan ik dus niet spelen, terwijl 'Onbeperkt Internet' toch impliceert dat ik altijd en overal internet kan gebruiken. Zeker omdat mijn IPhone op dat moment vol bereik heeft en 3G in het scherm staat.

Om nog maar te zwijgen van het aantal keren dat ik dagelijks: 'Geen netwerk beschikbaar' zie.

Iemand een idee wat de kansen zijn om dit aan te kaarten bij T-mobile? Ik schat 0 omdat je als individu niks voor elkaar zult krijgen maar toch is dit niet eerlijk.
Ja dat is mogelijk. Als je de zoekfunctie gebruikt kan je een aantal tips vinden hoe je dit kunt aanpakken. Op dit moment heb ik ook een procedure lopen om mijn contract te laten ontbinden bij T-Mobile (iPhone 3gs @ abbo van 45 euri in de maand).

"Het is pas haute cuisine als het de frituurpan heeft gezien" - @VanRoyal (2021)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Dat die fair use van 250 mb oplichting is , dat wist ik allang , maar bij abbo word er meestal niet zo moelijk gedaan. Maar bij bv Vodafone Prepaid , die claimen gewoon een fair use policy te hebben , terwijl het gewoon een vaste datalimiet is van 200/250mb. Je word dus flink opgelicht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

LB06 schreef op woensdag 28 april 2010 @ 16:42:
[...]

Dat slaat dan natuurlijk weer helemaal nergens op, of ik moet je verkeerd begrijpen.
Nee hoor je begrijpt mij niet verkeerd , maar ik heb het idd over PrePaid , en dan moet je zeker weten wel uitkijken dat je beltegoed niet opeens weg is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • joep doei
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 04-08 11:28

http://serve.infoteur.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Daywalk3r
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 15-12-2023

Daywalk3r

Walks at night 2

Daywalk3r schreef op dinsdag 27 april 2010 @ 17:06:
Moet ik een Usim kaart hebben voor internet?
Heb een jaren oud prepaid kaartje van vodafone. Kan ik die niet gebruiken?

Niet voor UMTS en HSPDA lees ik?
Iemand?
Heb nu dus pre-paid en wil via pre-paid ook snel internetten.
Staat nog 50 euro beltegoed op.
Kan ik hiermee gewoon 3g e.d snelheid internetten of moet ik een Usim kaartje hebben?
En als dat zo is kan ik dan mijn beltegoed en nummer meenemen.

Is the enemy of my enemy, my friend or my enemy?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • troftnom
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 12-08 13:55
joep doei schreef op woensdag 28 april 2010 @ 17:24:
[...]

Hé bedankt. Is dan wel weer GPRS... Jammer.
Volgens deze gebruiker ligt de snelheid trouwens wel een stukje hoger: ReBr in "[Mobiel Internet] Welke is nou het beste ?"

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • joep doei
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 04-08 11:28
Hoe kun je een dergelijke snelheid halen op een gprs netwerk. Ik dacht dat dat technisch onmogelijk was?

Zou iemand zijn of haar bevindingen willen delen met ons? Wat kun je er mee en wat niet? Kun je internet-radio luisteren? Kun je redelijk vloeiend online kaarten ophalen (bijv van openstreetmap)? Video kijken zal niet lukken, maar dat vind ik ook niet zo belangrijk.
Alle ervaringen zijn welkom.

http://serve.infoteur.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • troftnom
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 12-08 13:55
Klopt, als hij inderdaad op het rabomobiel netwerk zat dan is het met minimaal UMTS geweest voor die snelheid. Die snelheid is trouwens voldoende voor wat je wilt doen, zelfs video kijken zou nog moeten lukken (beetje bufferen).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ReBr
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online
Deze snelheid heb ik idd via Rabomobiel Prepaid ;-) gaat gewoon via UMTS / HSDPA (net wat je toestel ondersteund)
De website van Rabomobiel klopt niet meer, maar hun tarievenlijst klopt prima, zie hier de prepaid tarievenlijst:

http://www.rabomobiel.nl/...tic/uploadedFiles/545.pdf

Heb er een stukje uitgeknipt, wat van toepassing is op Mobiel internet

Afbeeldingslocatie: http://home.zonnet.nl/rencomp/rabdata.JPG

Ervaringen zijn als volgt: (Bluetooth en Bekabeld aan PC)
Met een Nokia 6233, welke geen HSDPA ondersteunt, maar wel UMTS, zit er een snelheids cap op ong 120kb/s
Met een Blackberry Bold 9000, en een USB internet sticky (beide ook HSDPA) zijn uitschieters naar 400-600kb/s mogelijk (zie ook mn vorige screenshots)

Vooral met een HSDPA toestel is streaming radio, mobiele variant van Youtube (clips in de hoge kwaliteit), en uitzending gemist, prima mogelijk. (Zelf gebruik ik hiervoor onderweg de Blackberry, welke na het aanpassen van de serviceboeken, werkend is te krijgen met de instellingen van Rabomobiel, maw, het aanpassen van APN)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • silmaril8
  • Registratie: Augustus 2006
  • Niet online
€0,002 per KB is hetzelfde als 2 euro per 1 MB. Dat is toch hartstikke duur??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marly
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 29-05-2021
Daywalk3r schreef op woensdag 28 april 2010 @ 17:29:
[...]


Iemand?
Heb nu dus pre-paid en wil via pre-paid ook snel internetten.
Staat nog 50 euro beltegoed op.
Kan ik hiermee gewoon 3g e.d snelheid internetten of moet ik een Usim kaartje hebben?
En als dat zo is kan ik dan mijn beltegoed en nummer meenemen.
Met een enkele jaren oud prepaid simkaartje van Vodafone kun je gewoon via 3G internetten, je hebt geen USIM nodig, tenzij je simmetje echt heel oud is, een jaar of tien bijv. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MensionXL
  • Registratie: Juni 2004
  • Niet online

MensionXL

Optimaliseren!

Ik merk met Vodafone dat hij sneller een verbinding tot stand heeft gebracht als ik op een 2G-netwerk zit dan op 3G. Zijn er meer mensen die dit opmerken? :)

Goedkoop bellen via VoIP


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • joep doei
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 04-08 11:28
ReBr schreef op vrijdag 30 april 2010 @ 20:03:
Ervaringen zijn als volgt: .......
Hardstikke bedankt _/-\o_ , ik ben overtuigd. Dit is snel genoeg voor mij, en 3x zo veel data per maand als bij Vodafone. En meer minachting voor prepaid klanten dan Vodafone kan niet :X ! Dus daarom hoef ik ook niet te twijfelen.
Als mijn prepaid tegoed op is ga ik naar Rabomobiel (ja, ik ben een echte zuinige Nederlander).

http://serve.infoteur.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ronwiel
  • Registratie: Juli 2004
  • Niet online
Wellicht enigszins off-topic, maar ik wil er ook niet een apart topic voor openen :).

Ik heb al een paar keer gelezen dat KPN je telefoon 2 x zo vaak verbinding laat maken met de mast. Uiteraard is dit toch een beetje een energie slurpende activiteit. Mijn vraag is nu, welk nut heeft het en welke providers doen dit niet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

DaMarcus schreef op dinsdag 20 april 2010 @ 15:21:
[...]

Maandelijks wordt er 9,50 van je tegoed afgetrokken mits je minimaal 9,50 aan tegoed hebt. Wanneer je de FUP-limiet bereikt (ligt op ~ 200MB) krijg je een X aantal MB's van tevoren een SMS dat je in de buurt komt van het limiet.
Hmm. Misschien toch dan maar geen muziek streamen met m'n Desire. 8KB/s = 8 x 60(sec) x 60(min) x 3(uur) / 1024 = 84MB wat ik even heb lopen weghakken in 3 uur tijd vanmiddag. Falalalalaaa O-)

(oeps)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dentinho
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 28-12-2021
Vrietje schreef op dinsdag 27 april 2010 @ 12:06:
Ik heb ook een t-mobile abo, nu web n walk plus. Maar op de plekken waar je het echt gebruikt stations of in de trein schakelt hij of binnen een halve minuut over naar gsm terwijl er vol 3/3,5G bereik is. Of ik krijg geen reactie van de gateway. Sterker op stations zoals utrecht centraal kan ik vaak niet eens via 3G bellen, dan krijg ik een verbindingsfout. Als je hem op GSM zet dan kan ik wel altijd bellen. ik heb overigens een nokia 5800
Helemaal mee eens. Wanneer ik een treinreis maak zet ik 3G zelfs uit, vanwege het hele tijd schakelen tussen 3G en GPRS wat tijd kost, en het via 3G vaak niet eens lukt om te internetten (geen gateway reactie) waardoor GPRS veel sneller is.
Ik heb sterk het idee dat het 3G netwerk van T-Mobile echt overbelast is door alle data van oa iphones, htc, blackberry's etc.

[ Voor 7% gewijzigd door dentinho op 10-05-2010 02:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

dentinho schreef op maandag 10 mei 2010 @ 01:59:
[...]


Helemaal mee eens. Wanneer ik een treinreis maak zet ik 3G zelfs uit, vanwege het hele tijd schakelen tussen 3G en GPRS wat tijd kost, en het via 3G vaak niet eens lukt om te internetten (geen gateway reactie) waardoor GPRS veel sneller is.
Ik heb sterk het idee dat het 3G netwerk van T-Mobile echt overbelast is door alle data van oa iphones, htc, blackberry's etc.
Denk dat het sterk verschilt per traject wat je reist. In de randstad gaat 3G over het algemeen prima. Alleen buiten de randstad is het idd op bepaalde plekken beduidend minder, daar waar je vroeger zelfs wegviel met telefoongesprekken. Overigens is mijn idee dat het accugebruik tijdens het reizen sowieso harder gaat ivm het steeds moeten switchen en zoeken van zendmasten.

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bas-r
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 23:19
joep doei schreef op maandag 03 mei 2010 @ 09:50:
[...]

Hardstikke bedankt _/-\o_ , ik ben overtuigd. Dit is snel genoeg voor mij, en 3x zo veel data per maand als bij Vodafone. En meer minachting voor prepaid klanten dan Vodafone kan niet :X ! Dus daarom hoef ik ook niet te twijfelen.
Als mijn prepaid tegoed op is ga ik naar Rabomobiel (ja, ik ben een echte zuinige Nederlander).
Waarom niet een abonnementje bij Ben? Voor 10E ongelimiteerd internet en voor een paar euro nog een bel/sms bundel erbij. Lijkt me handiger dan prepaid?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
bas r schreef op maandag 10 mei 2010 @ 09:37:
[...]


Waarom niet een abonnementje bij Ben? Voor 10E ongelimiteerd internet en voor een paar euro nog een bel/sms bundel erbij. Lijkt me handiger dan prepaid?
Ook bij BEN is het internet ( na héél veel zoekwerk niet eens goedkoper
ook gewoon tegen de 10 euro, net als bij "alle" providers, en 'maar' 385 down, en 128 upload
Wat ik al voordeel zou ervaren, is het maandelijkse opzeggen van de abo's

Ik ben zeer tevreden met mijn VF in combi met blox, met een bundel van 21 euro in de maand + 9,95 voor internet ( 3,5 Mbit / 1Mbit ) heb ik dat er wel voor over ( het nadeel van 1jarig contract is dan weer relatief )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fuzzillogic
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01-07 22:34
FreshMaker schreef op maandag 10 mei 2010 @ 16:45:
Wat ik al voordeel zou ervaren, is het maandelijkse opzeggen van de abo's
Ben heeft onbeperkt internet, last time I checked. Geen FUP en geen achterlijke beperkingen zoals "geen tethering" en "geen voip".

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ReBr
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online
Fuzzillogic schreef op maandag 10 mei 2010 @ 17:49:
[...]

Ben heeft onbeperkt internet, last time I checked. Geen FUP en geen achterlijke beperkingen zoals "geen tethering" en "geen voip".
Bij Ben is er nu een behoorlijke beperking, wat betreft de snelheid, deze is sinds kort drastisch verlaagd naar ong 120 kb/s, als je geluk heb dit (stabiel) te behalen, op een beetje simpel 'internetten' na, is hiermee niets meer mogelijk. (om de termen Voip en Tethering maar eens als voorbeeld te gebruiken...)

Het heeft tot voor kort wel allemaal prima gewerkt, alleen nu even niet meer ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DNA_Saint
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 06-08 23:09

DNA_Saint

Go Go Gadget Ondertitel!

FreshMaker schreef op maandag 10 mei 2010 @ 16:45:
[...]


Ook bij BEN is het internet ( na héél veel zoekwerk niet eens goedkoper
ook gewoon tegen de 10 euro, net als bij "alle" providers, en 'maar' 385 down, en 128 upload
Wat ik al voordeel zou ervaren, is het maandelijkse opzeggen van de abo's

Ik ben zeer tevreden met mijn VF in combi met blox, met een bundel van 21 euro in de maand + 9,95 voor internet ( 3,5 Mbit / 1Mbit ) heb ik dat er wel voor over ( het nadeel van 1jarig contract is dan weer relatief )
Ben is een dochteronderneming van T-Mobile.

Ik vind de snelheden en dekking van t-mobile echt belachelijk laag. Je kan max 45 KBps halen. 45 KB! Dat is toch dieptriest als je het vergelijkt met vodafone.

Daarnaast is de dekking ook echt dramatisch. Vaak heb ik gewoon slecht bereik of is de verbinding ineens weg. En daar betaal je dan 10 euro per maand voor, terwijl je bij vodafone voor hetzelfde bedrag letterlijk 10x hogere snelheden hebt (~450KBps).

[ Voor 3% gewijzigd door DNA_Saint op 10-05-2010 18:31 ]

Huub Huub Barbatruc!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ReBr schreef op maandag 10 mei 2010 @ 18:20:
Het heeft tot voor kort wel allemaal prima gewerkt, alleen nu even niet meer ;)
Echt jammer dat Ben heeft helemaal niets gezegd hierover. Het is gewoon stiekem wegjagen van klanten. :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stavast
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 27-10-2022
Ik ben erg benieuwd naar de gemiddelde snelheid van Vodafone mobiel internet, er is hier wel het een en het andere over te vinden. jammer genoeg spreken deze dingen elkaar veelal tegen.

met de Vodafone actie zijn veel mensen overgestapt naar Vodafone. ik ben erg benieuwd welke snelheiden en gehaald worden icm bijvoorbeeld een htc desire.

hopelijk kan iemand mij hier meer over vertellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SinergyX
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01:31

SinergyX

____(>^^(>0o)>____

stavast schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 11:28:
Ik ben erg benieuwd naar de gemiddelde snelheid van Vodafone mobiel internet, er is hier wel het een en het andere over te vinden. jammer genoeg spreken deze dingen elkaar veelal tegen.

met de Vodafone actie zijn veel mensen overgestapt naar Vodafone. ik ben erg benieuwd welke snelheiden en gehaald worden icm bijvoorbeeld een htc desire.

hopelijk kan iemand mij hier meer over vertellen.
In mijn geval, helemaal afhankelijk van de dekking. Op diverse plaatsen in Nederland heb ik geen HSPDA verbinding, en dan gaat alles niet echt rap.

Gelukkig in mijn woonplaats wel, maandje terug lag mijn kabelinternet er zeker 2 dagen uit, via vodafone rustig door kunnen werken (zelfs gamen, wel een ping van 250-350). Snelheid bleef netjes stabiel rond de 250-300KB/sec.

(ik heb wel een vodafone zakelijk abbo, maar neem aan dat het dezelfde verbinding is).

[ Voor 4% gewijzigd door SinergyX op 11-05-2010 11:32 ]

Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stavast
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 27-10-2022
SinergyX schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 11:31:
[...]

In mijn geval, helemaal afhankelijk van de dekking. Op diverse plaatsen in Nederland heb ik geen HSPDA verbinding, en dan gaat alles niet echt rap.

Gelukkig in mijn woonplaats wel, maandje terug lag mijn kabelinternet er zeker 2 dagen uit, via vodafone rustig door kunnen werken (zelfs gamen, wel een ping van 250-350). Snelheid bleef netjes stabiel rond de 250-300KB/sec.

(ik heb wel een vodafone zakelijk abbo, maar neem aan dat het dezelfde verbinding is).
das wel redelijk snel. KByte bedoel je toch wel hè :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SinergyX
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01:31

SinergyX

____(>^^(>0o)>____

Ja zeker, verbinding is immers max 3.6Mbps (Snelheid: 3600 / 384 Kbps).

Zojuist via dslreports, 2145kbit/sec, 0.384s latency.

Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Hier op het werk ( in een bomveilige "bunker" ) kom ik niet vaak boven de 1000kbit uit
buiten, voor het pand zit ik tegen de 2000 / 2500 kbit aan

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Bij VF betekent het alleen dat je ongelooflijk snel bij de FUP limiet komt. ;^)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Verwijderd schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 14:21:
Bij VF betekent het alleen dat je ongelooflijk snel bij de FUP limiet komt. ;^)
En toch is er nog niemand afgesloten ( abo gedeelte dan )
Ik heb toch elke maand tussen de 900 - 1500 MB
nog nooit een mail/bericht over verplicht matigen gekregen, dus die FUP is er misschien wel, maar staat relatief hoog, en flexibel

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SinergyX
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01:31

SinergyX

____(>^^(>0o)>____

Verwijderd schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 14:21:
Bij VF betekent het alleen dat je ongelooflijk snel bij de FUP limiet komt. ;^)
Ik heb een zakelijk abbo, weet niet hoe dat daar gaat.

Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marzman
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Marzman

They'll never get caught.

FreshMaker schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 14:26:
[...]


En toch is er nog niemand afgesloten ( abo gedeelte dan )
Ik heb toch elke maand tussen de 900 - 1500 MB
nog nooit een mail/bericht over verplicht matigen gekregen, dus die FUP is er misschien wel, maar staat relatief hoog, en flexibel
Of ze meten steeksproefgewijs omdat het te duur is om iedereen in de gaten te houden en je bent in die periode niet gecontrolleerd.
ReBr schreef op maandag 10 mei 2010 @ 18:20:
[...]

Bij Ben is er nu een behoorlijke beperking, wat betreft de snelheid, deze is sinds kort drastisch verlaagd naar ong 120 kb/s, als je geluk heb dit (stabiel) te behalen, op een beetje simpel 'internetten' na, is hiermee niets meer mogelijk. (om de termen Voip en Tethering maar eens als voorbeeld te gebruiken...)

Het heeft tot voor kort wel allemaal prima gewerkt, alleen nu even niet meer ;)
Misschien komt dat ook wel door hun altijd wat flexibelere houding. Het trekt natuurlijk alle heavy users aan. Ook zitten ze met de iphone klanten die meer als gemiddeld verbruiken volgens de statistieken en hebben ze de Orangeklanten erbij gemikt. Ik heb deze maand Ben gehad, maar ben 3 juli weer weg. Ik heb nog nooit zo kort bij een mobiele operator gezeten (dat is wel weer een voordeel bij ben, per maand opzegbaar zonder dat je hoeft te drijgen over wanprestatie en ze een oplostermijn moet geven)

[ Voor 50% gewijzigd door Marzman op 11-05-2010 15:02 ]

☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stavast
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 27-10-2022
SinergyX schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 13:36:
Ja zeker, verbinding is immers max 3.6Mbps (Snelheid: 3600 / 384 Kbps).

Zojuist via dslreports, 2145kbit/sec, 0.384s latency.
FreshMaker schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 14:13:
Hier op het werk ( in een bomveilige "bunker" ) kom ik niet vaak boven de 1000kbit uit
buiten, voor het pand zit ik tegen de 2000 / 2500 kbit aan
dit zijn nog eens mooie resultaten, deze dingen werken goed mee om me over de streep te halen om voor vodafone te kiezen. bij Hi Xtrasnel haal ik rond de 900kbit. op zich netjes voor wat ze bieden, maar niet voor die prijs! dit haal ik trouwens in omgeving Utrecht, Enschede en Amsterdam (Schipholrijk)

welke locaties zitten jullie ongeveer?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BPP
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 18:53

BPP

Laten jullie je internetverbinding altijd aanstaan, of zetten jullie hem altijd handmatig uit. Ik zet hem altijd uit, maar maakt het nou echt ui of je hem altijd aan laat staan met bv msn aan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SinergyX
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01:31

SinergyX

____(>^^(>0o)>____

Ik zet hem steeds uit, mijn batterij lijkt was sneller leeg te gaan als ik hem actief laat.

Maar komt wel eens voor dat mijn data connection gewoon een dag 'actief' blijf, maar nooit problemen mee gehad.

Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stavast
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 27-10-2022
ik laat hem altijd aan staan, nergens last van.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ApexAlpha
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 21:39
En hebben jullie dan een abonnement of een prepaid sim + internet blox?

Volgens sommige word je bij prepaid wel snel afgesloten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yassir020
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 25-01 22:12
Is er nou een limiet aan het aantal mb's (?) dat je verbruikt of kun je gewoon eindeloos internetten ? En welk nummer kan ik bellen om te weten hoeveel bel.min ik nog heb ?

Ik ben aangesloten bij Vodafone.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Vodafone internet blox bij prepay = 250Mb per maand, en zij doen er zeer streng erover (maar sturen vaak geen waarschuwings SMS bij de 250Mb, dus de rest komt uit je beltegoed).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yassir020
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 25-01 22:12
Sorry dat ik het niet aangaf maar ik heb een abonnement bij Vodafone ( Bel+SMS+Web 200 ).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Zijn er nog mensen die bij Telfort zitten de in de afgelopen maanden nog een waarschuwing hebben gehad mbt overmatig data gebruik?

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stavast
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 27-10-2022
ApexAlpha schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 20:04:
En hebben jullie dan een abonnement of een prepaid sim + internet blox?

Volgens sommige word je bij prepaid wel snel afgesloten.
ik heb ook abonnement

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HellMoH
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 08-11-2024
Ik heb abbo bij Hi (kpn) en daar krijg je sms als je op 80% van je limiet zit (250mb) en als je erover gaat schroeven ze de snelheid omlaag tot nu toe 4x gehad en aan het begin van de nieuwe maand gaat ie weer omhoog.

Maar nooit iets dergelijks van je moet meer betalen of we sluiten je af ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Marzman schreef op dinsdag 11 mei 2010 @ 14:57:
[...]

Of ze meten steeksproefgewijs omdat het te duur is om iedereen in de gaten te houden en je bent in die periode niet gecontrolleerd.

[...]
Dat lijkt me stug, aangezien ik al 3 jaar een abo heb aldaar, en sinds 3 jaar internet blox aan heb staan
en toch regelmatig aan of over hte gemiddelde gegaan ben

streaming video & audio en mail, dus helaas houdt je opmerking geen stand

@Stavast : ik bevind me regelmatig in NoordBrabant ( breda e.o. )

[ Voor 6% gewijzigd door FreshMaker op 12-05-2010 13:13 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bas-r
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 23:19
ReBr schreef op maandag 10 mei 2010 @ 18:20:
[...]

Bij Ben is er nu een behoorlijke beperking, wat betreft de snelheid, deze is sinds kort drastisch verlaagd naar ong 120 kb/s, als je geluk heb dit (stabiel) te behalen, op een beetje simpel 'internetten' na, is hiermee niets meer mogelijk. (om de termen Voip en Tethering maar eens als voorbeeld te gebruiken...)

Het heeft tot voor kort wel allemaal prima gewerkt, alleen nu even niet meer ;)
Hoe weet je dit, en wanneer wordt dit weer gewijzigd? Ik moet zeggen dat het de laatste tijd inderdaad traag als dikke stront is. Wel goedkoop, maar anders dan email is niet prettig

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Wie had het er hier over dat T-Mobile soms traag is? Ze zeggen er wat aan te gaan doen: http://webwereld.nl/nieuw...beling-3g-capaciteit.html

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SaN
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21:58

SaN

Ik heb al sinds maanden geen HSDPA meer op mijn HD2 met een T-mobile abonnement. Vroeger schakelde hij tussen 3G en HSDPA, nu is dat alleen nog 3G. Ik woon in de buurt van Rotterdam.

Ik heb er al een paar oudere posts over gelezen in dit topic, maar is er ondertussen al wat meer duidelijkheid over de oorzaak?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 19:27

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Simpel, de capaciteit van T-Mobile is op dit moment niet toereikend.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SaN
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21:58

SaN

Is dat officieel bevestigd?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Afgelopen maand bij Telfort 1,5 GB verstookt :+.

Moet wel zeggen dat het internet regelmatig 'klappert'. Bijv bij het nieuws berichten lezen op nu.nl. De flash ads worden niet gedownload op m'n HTC Desire (doet ie wel als ik middels wifi verbonden ben). En eens in de zo veel tijd (met name drukke evenementen zoals Koninginnenach, Koninginnedag in Amsterdam, bevrijdingsfestival, etc) knalt de data verbinding eruit, waarna ik de netwerk functie handmatig uit en weer aan moet zetten om de data verbinding weer terug te krijgen.

Binnenkort maar eens een klacht hierover filen bij Telfort :)

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheVMaster
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 01:34

TheVMaster

Moderator WOS
Ach...klachten indienen heeft niet zoveel effect :+ Ik ben zelf bij KPN tot aan de afdeling Klantreacties gegaan, maar helaas zonder resultaat tot nu toe :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hakuin
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 04-06 08:33
SaN schreef op zondag 16 mei 2010 @ 18:44:
Ik heb al sinds maanden geen HSDPA meer op mijn HD2 met een T-mobile abonnement. Vroeger schakelde hij tussen 3G en HSDPA, nu is dat alleen nog 3G. Ik woon in de buurt van Rotterdam.

Ik heb er al een paar oudere posts over gelezen in dit topic, maar is er ondertussen al wat meer duidelijkheid over de oorzaak?
Ik heb precies hetzelfde in Rotterdam, ik word er ook voortdurend afgekicked, Vroeger als ik opbelde naar de klantenservice, stond ik binnen een half uur weer op HSPA. Nu komen ze met een k*t verhaal dat ik het met een andere gsm moet proberen, omdat volgens T-mobile alles goed werkt. Ik ken niemand met een gsm, simlockvrij met hsadpa.
Op een heleboel plaatsen in rotterdam is uberhaupt geen bereik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • haakjesluiten
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 08-08 12:41
ligt vodafone er nou alweer uit?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gonadan
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 01:18

Gonadan

Admin Beeld & Geluid, Harde Waren
Crazyanz schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 09:41:
ligt vodafone er nou alweer uit?
Ze gingen toch de server vervangen?
Tenminste zoiets las ik ergens.
Wees een tweaker en zoek het op zou ik zeggen. ;)

Look for the signal in your life, not the noise.

Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lisadr
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 08-08 14:15
Heb sinds januari mobiel internet van Vodafone. Snelheid is goed (1 a 3 mbit), bereik is erg goed zowel binnen als buiten. Vreemd genoeg zijn er plekken waar ik zeer slecht telefonisch bereik heb, maar redelijk dataverkeer.

Recentelijk veel storingen, maar waar ik mij heel erg aan kan ergeren is de 15 euro per MB in veel landen zoals de VS. Bij lokale providers betaal je tussen 25 en 50 cent per MB, terwijl Vodafone 15 euro pr MB vraagt! Denk dat hun werkelijke kosten nog geen 10 cent per MB is.

GoT, You have to love it!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • haakjesluiten
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 08-08 12:41
Gonadan schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 10:36:
[...]

Ze gingen toch de server vervangen?
Tenminste zoiets las ik ergens.
Wees een tweaker en zoek het op zou ik zeggen. ;)
Dat was woensdag ochtend. Vandaag lag de verbinding er gewoon onaangekondigd (en zonder uitleg!) weer uit gedurende de hele ochtend. Twitter staat vol met mensen die geen verbinding hadden.

Vind beetje vervelend worden. Vrijdag avond, zaterdag avond, dinsdag ochtend, woensdag ochtend en nu weer donderdag ochtend. EN vodafone was wel zo vriendelijk om me een sms te sturen dat ik weer een rekening had maar uitleggen waarom ik uren zonder data verbinding zit ho maar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PowerFlower
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12-08 11:26

PowerFlower

être diable et jouer fleur

Nou, XS4All mobiel ligt er nu ook uit. (Die gebruiken neem ik aan KPN, en niet Voda?)
Mobiele data is nog steeds leuk voor er bij, niet als vervanging van een vaste dataverbinding (bijv. ADSL); daar is het gewoon nog te instabiel voor. (Gelukkig heb ik die mobiele XS4All dan ook alleen omdat ik over 2 weken hun ADSL opgeleverd krijg; tot die tijd mag je gratis een HSDPA dongel van ze gebruiken.)

Gevolg is dat ik nu dus weer eens een verbinding over BT naar mijn GSM heb lopen om internet te hebben.
Lisadr schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 11:50:
waar ik mij heel erg aan kan ergeren is de 15 euro per MB in veel landen zoals de VS. Bij lokale providers betaal je tussen 25 en 50 cent per MB, terwijl Vodafone 15 euro pr MB vraagt! Denk dat hun werkelijke kosten nog geen 10 cent per MB is.
Roaming data is idd nog steeds absurd duur. Zeker gegeven het feit dat Voda in veel landen gewoon een eigen netwerk heeft. Maar het is een leuke cash cow, zelfs al zou het een euro per MB zijn dan zijn de prijzen nog niet van deze tijd. Hun werkelijke kosten zijn ook absoluut geen 10ct per MB, als ze je zonder problemen zo'n beetje een GB voor een tientje kunnen aanbieden ;) Niet specifiek voor Vodafone overigens. Er is gewoon geen betaalbaar internationaal dataabonnement te vinden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • haakjesluiten
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 08-08 12:41
ik weet niet hoe tmobile het nu geregeld heeft maar die hadden een maximum van 5 euro per dag in het buitenland. Dus eerst iets van 2 euro per mb maar maximum was 5 euro en daarno kon je tegen gereduceerde sneheid gewoon door interneten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gonadan
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 01:18

Gonadan

Admin Beeld & Geluid, Harde Waren
Crazyanz schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 13:37:
ik weet niet hoe tmobile het nu geregeld heeft maar die hadden een maximum van 5 euro per dag in het buitenland. Dus eerst iets van 2 euro per mb maar maximum was 5 euro en daarno kon je tegen gereduceerde sneheid gewoon door interneten.
Ik begreep laatst dat er een limiet van 50 euro (ongeveer) was.
Precies weet ik het niet meer, misschien heeft het ook wel te maken met een verblijf in plaats van per dag.

Look for the signal in your life, not the noise.

Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Gonadan schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 13:59:
[...]

Ik begreep laatst dat er een limiet van 50 euro (ongeveer) was.
Precies weet ik het niet meer, misschien heeft het ook wel te maken met een verblijf in plaats van per dag.
Die 50 euro limiet was dan weer om aan het eind van de maand niet voor verrassing te staan.
en de 5 euro is een maximale prijs per dag, maar die is dan weer niet aan roaming gekoppeld

om het allemaal eenvoudiger te houden, zeg maar

en VF lag er afgelopen nacht dus ook weer een aantal uur uit, vanaf 3u meen ik geen verbinding meer te kunnen maken
( vanmorgen ook nog geen ipadres, dus nu weer via wlan in de tuin :) )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ck2000nl
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14-04 14:49
Krijg de indruk dat er geen internetverkeer mogelijk is met Telfort over 3G in Apeldoorn :(

| Sony VAIO Pro 13" 8GB 256GB ssd Windows 8 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gonadan
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 01:18

Gonadan

Admin Beeld & Geluid, Harde Waren
FreshMaker schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 14:23:
Die 50 euro limiet was dan weer om aan het eind van de maand niet voor verrassing te staan.
en de 5 euro is een maximale prijs per dag, maar die is dan weer niet aan roaming gekoppeld

om het allemaal eenvoudiger te houden, zeg maar

en VF lag er afgelopen nacht dus ook weer een aantal uur uit, vanaf 3u meen ik geen verbinding meer te kunnen maken
( vanmorgen ook nog geen ipadres, dus nu weer via wlan in de tuin :) )
Pff, ik ga binnenkort ook aan een smartphone maar zou hem ook graag in het buitenland gebruiken.
Zo te zien moet je dan geen websites bezoeken en alleen maar simpele dingetjes gebruiken?
Google Maps moet elke keer opnieuw laden heb ik begrepen, dat gaat je dus alsnog MB's kosten.
Iemand bekend met het verbruik van apps zoals zo'n locatievinder (rondkijken zodat je een stip ziet met de dichtstbijzijne pin-automaat bijvoorbeeld)?
Dit kan van invloed zijn op mijn keuze voor provider als ik het zo bekijk. :)

Look for the signal in your life, not the noise.

Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • netblade
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 19:41

netblade

Sunrise

ck2000nl schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 14:42:
Krijg de indruk dat er geen internetverkeer mogelijk is met Telfort over 3G in Apeldoorn :(
Klopt er was een storing met Telfort UMTS, deze moet inmiddels volgens telfort.nl weer opgelost zijn.

There's no limit to the human brain, the only barrier is the way we think


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

ck2000nl schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 14:42:
Krijg de indruk dat er geen internetverkeer mogelijk is met Telfort over 3G in Apeldoorn :(
Landelijke storing, zou inmiddels weer verholpen moeten zijn. Had ik sinds eind van de morgen last van tot een uur geleden, toen kwam de verbinding weer up. Prettig met die telefoons/applicaties die steeds meer afhankelijk worden van internet...

[ Voor 11% gewijzigd door jules op 20-05-2010 17:12 ]

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PowerFlower
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12-08 11:26

PowerFlower

être diable et jouer fleur

FreshMaker schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 14:23:
[...]


Die 50 euro limiet was dan weer om aan het eind van de maand niet voor verrassing te staan.
en de 5 euro is een maximale prijs per dag, maar die is dan weer niet aan roaming gekoppeld

om het allemaal eenvoudiger te houden, zeg maar
Zó eenvoudig dat ik het nu niet meer begrijp :S
50 euro is max voor data kosten, inc. roaming?
(Zou wel een goede zijn btw, ga voor de grap eens kijken op Amerikaanse forums en mensen die gedachteloos -- want die zijn buitenlands roamen ook helemaal niet gewend -- letterlijk duizenden dollars aan roaming data mogen aftikken bij terugkomst)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Gonadan schreef op donderdag 20 mei 2010 @ 14:53:
[...]

Pff, ik ga binnenkort ook aan een smartphone maar zou hem ook graag in het buitenland gebruiken.
Zo te zien moet je dan geen websites bezoeken en alleen maar simpele dingetjes gebruiken?
Google Maps moet elke keer opnieuw laden heb ik begrepen, dat gaat je dus alsnog MB's kosten.
Iemand bekend met het verbruik van apps zoals zo'n locatievinder (rondkijken zodat je een stip ziet met de dichtstbijzijne pin-automaat bijvoorbeeld)?
Dit kan van invloed zijn op mijn keuze voor provider als ik het zo bekijk. :)
Als je verwacht veel in het buitenland te zijn, is het verstandiger om je te oriënteren op de kosten buitenland, of beter, een (voor daar) lokaal data abo te regelen, evt prepaid
belgie, frankrijk en duitsland hebben die allemaal wel

ik ben 99,5% van mijn tijd in Nederland, dus zit er niet mee, als ik de grens overga zorg ik dat mijn telefoon niet auto-omschakelt naar andere provider EN ik hou er rekening mee dat mijn netwerk-apps geen autoconnect mogen doen.

Vorig jaar op vakantie in Frankrijk had ik een orange prepaid gehaald bij een lokale gsmboer
eerst deed hij moeilijk over het adres ( moet in frankrijk zijn ) maar met 20 euro erbij nam hij 2 prepaid kaartjes, met data voor "zichzelf"
de ene werd direct geactiveerd, bij de ander zat een code om te activeren, men kreeg namelijk de 1e keer 50% korting en geen datatarief de eerste 7 dagen
Na de 2 weken beide kaartjes teruggebracht, met nog een paar euro beltegoed "als dank"
( wireless internet op de camping was 40 euro per week en dramatisch traag - 3G orange was 2 á 3 mbit EN ook buiten het dorp te gebruiken :P en ik had 14 dagen voor bijna 40 euro ipv 80€ op[ de camping)
lekker tetheren naar de laptop en het was god toeven in de zon

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DCK
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 08-08 11:14

DCK

Vodafone adverteert ermee dat hun netwerk zo snel is (3.6 Mbps). Ik lees van andere providers dat het niet veel verder komt dan 1 Mbps of lager, behalve als je T-Mobile + iPhone hebt, dat is dan 2 Mbps. Kun je voor een snel data-abo dan ook het beste naar Vodafone, of klopt er iets niet aan dit verhaal?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gonadan
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 01:18

Gonadan

Admin Beeld & Geluid, Harde Waren
DCK schreef op maandag 31 mei 2010 @ 01:25:
Vodafone adverteert ermee dat hun netwerk zo snel is (3.6 Mbps). Ik lees van andere providers dat het niet veel verder komt dan 1 Mbps of lager, behalve als je T-Mobile + iPhone hebt, dat is dan 2 Mbps. Kun je voor een snel data-abo dan ook het beste naar Vodafone, of klopt er iets niet aan dit verhaal?
In principe klopt dat verhaal, Vodafone heeft standaard al de 3,6 Mbps waar anderen standaard 368 Kbps hebben.
Hoewel Vodafone die snelheid vaak niet haalt is het evengoed nog beduidend sneller dan de andere providers.
Daar moet je dan al snel een hoger internetabonnement afsluiten wil je op een redelijke snelheid uitkomen en dan nog zit je onder die van Vodafone.
In mijn ogen is er dus qua snelheid maar een optie. ;)

Look for the signal in your life, not the noise.

Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Scidd0w
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 15-07 14:08
Ik zit er over na te denken om straks de nieuwe iphone in italie/belgie unlocked te kopen en dan een goedkoop vodafone sim only abo te kopen. Dit in combi met internet blox.
Is het echt zo dat voip (skype) over 3g geblocked wordt? Is dit te omzeilen dmv bv 3gUnristrictor (laat je jb iphone denken dat 3g netwerk wifi verbinding is) o.i.d.?
Kortom.. Iemand ervaring met iphone en voip over 3g met vodafone internet blox?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DCK
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 08-08 11:14

DCK

Scidd0w schreef op maandag 31 mei 2010 @ 12:13:
Ik zit er over na te denken om straks de nieuwe iphone in italie/belgie unlocked te kopen en dan een goedkoop vodafone sim only abo te kopen. Dit in combi met internet blox.
Is het echt zo dat voip (skype) over 3g geblocked wordt? Is dit te omzeilen dmv bv 3gUnristrictor (laat je jb iphone denken dat 3g netwerk wifi verbinding is) o.i.d.?
Kortom.. Iemand ervaring met iphone en voip over 3g met vodafone internet blox?
Op de Vodafone-website staat dit. Dan kun je VoIPen en tetheren zonder je druk te maken of ze je er mee kan afsluiten. Vind het erg vreemd dat je ervoor zou moeten betalen (5eu per maand), maar ze bieden het wel aan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ewivis
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 07-08 12:49
Ik heb nog steeds internet via vodafone NL en ben er nog steeds erg tevreden over. Heb een HTC desire en met een speedtest haal ik 3,1 Mbit. Toch heel netjes al zeg ik het zelf ;)

Maat van me heeft t mobile en die is toch beduidend langzamer. Iemand anders kpn/hi en die kan niet eens streaming muziek luisteren/youtube gaat ook moeizaam!

Ik adviseer nog steeds vodafone, ook al ligt die er vaker uit dan de andere providers.

AMD Ryzen 7 5800X3D / 64GB@3600mhz / ASUS 4080 Super TUF Gaming OC


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Scidd0w
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 15-07 14:08
DCK schreef op maandag 31 mei 2010 @ 12:33:
[...]
Op de Vodafone-website staat dit. Dan kun je VoIPen en tetheren zonder je druk te maken of ze je er mee kan afsluiten. Vind het erg vreemd dat je ervoor zou moeten betalen (5eu per maand), maar ze bieden het wel aan.
Ja, maar de voorwaarden daarvoor zijn al helemaal belachelijk! Bel+Sms+Web Sim Only 620 en hoger.
Dat betekend dat je minimaal 57euro per maand moeten betalen als je wil voipen over 3G met een jaar abo!! 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Imperium
  • Registratie: Oktober 2003
  • Niet online
Ik wil VOIP gebruiken icm mijn android telefoon icm KPN Mobiel extra snel. Kunnen ze dit tegenwoordig zien? Of kan ik gewoon ongestoord voipen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • saharoen
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 20:13
en met de speciale actie van personeels actie vodafone?

[ Voor 75% gewijzigd door saharoen op 02-06-2010 00:20 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Ewivis schreef op maandag 31 mei 2010 @ 12:42:
Ik heb nog steeds internet via vodafone NL en ben er nog steeds erg tevreden over. Heb een HTC desire en met een speedtest haal ik 3,1 Mbit. Toch heel netjes al zeg ik het zelf ;)

Maat van me heeft t mobile en die is toch beduidend langzamer. Iemand anders kpn/hi en die kan niet eens streaming muziek luisteren/youtube gaat ook moeizaam!

Ik adviseer nog steeds vodafone, ook al ligt die er vaker uit dan de andere providers.
Denk dat iedere provider er wel eens uit ligt. Bij Telfort moet je af en toe ook aan je settings prutsen, maar goed, daar ben je Tweaker voor :P (even netwerk/data verbinding resetten).

Bij op mijn HTC Desire (voorheen ook Diamond) kan ik prima U-Tuben, zelfs high quality! (Ook al mag het niet. Ik doe het daarom ook niet vaak.)

Download is rond de 1mbit, voor gemiddeld browsen is dit meer dan voldoende op je telefoon. Alleen bij downloaden/streaming zou het wat sneller mogen, maar daar is een mobiel naar mijn idee ook niet helemaal voor ;) (en volgens Telfort ook niet). Als ik Telfort zat zou zijn dan zou Vodafone de eerst volgende provider zijn waar ik naar toe zou gaan. Maar als ik jouw reactie lees dan hoef ik daar voorlopig ook niet warm van te worden?

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gonadan
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 01:18

Gonadan

Admin Beeld & Geluid, Harde Waren
jules schreef op woensdag 02 juni 2010 @ 09:52:
[...]
Denk dat iedere provider er wel eens uit ligt. Bij Telfort moet je af en toe ook aan je settings prutsen, maar goed, daar ben je Tweaker voor :P (even netwerk/data verbinding resetten).

Bij op mijn HTC Desire (voorheen ook Diamond) kan ik prima U-Tuben, zelfs high quality! (Ook al mag het niet. Ik doe het daarom ook niet vaak.)

Download is rond de 1mbit, voor gemiddeld browsen is dit meer dan voldoende op je telefoon. Alleen bij downloaden/streaming zou het wat sneller mogen, maar daar is een mobiel naar mijn idee ook niet helemaal voor ;) (en volgens Telfort ook niet). Als ik Telfort zat zou zijn dan zou Vodafone de eerst volgende provider zijn waar ik naar toe zou gaan. Maar als ik jouw reactie lees dan hoef ik daar voorlopig ook niet warm van te worden?
Pardon?

Look for the signal in your life, not the noise.

Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Imperium
  • Registratie: Oktober 2003
  • Niet online
Vandaag een half uurtje Youtube geluisterd op m'n Desire en ik ben nu al 100MB verder volgens NetCounter... ? @ KPN Extra snel.. kan dat wel?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gonadan
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 01:18

Gonadan

Admin Beeld & Geluid, Harde Waren
Imperium schreef op woensdag 02 juni 2010 @ 10:46:
Vandaag een half uurtje Youtube geluisterd op m'n Desire en ik ben nu al 100MB verder volgens NetCounter... ? @ KPN Extra snel.. kan dat wel?
Als je alleen luistert zou ik de kwaliteit maar wat verlagen. :D

Look for the signal in your life, not the noise.

Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Waar doel je op? Je hebt downloaden en je hebt downloaden. Als ik een app download voor m'n Android toestel dan vind ik dat Telfort niet moet zeuren. Zo eigenlijk ook met een enkel mp3tje (nagenoeg dezelfde grote). Dit duurt een halve tot hele minuut oid. Heb genoeg geduld om te wachten totdat zo'n applicatie of mp3tje is gedownload.

Als ik een film ga downloaden, dan duurt dit langer en verzet je grof veel data (300 MB - 700 MB, soms zelfs nog meer). Ook het downloaden hiervan duurt navenant veel langer, dat een snellere verbinding wel gewenst zou zijn. Maar goed, wie download er nu een film via een 3G verbinding op z'n mobiel? Dat gaat toch wel wat rapper via je thuisverbinding mag ik hopen :P.

Waarom zou ik dan nog een snelle verbinding voor een aardige meerprijs op m'n mobiel willen als het bij normaal gebruik toch nauwelijks iets uithaalt?

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • objectief2
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 03-07 10:52
Zojuist voor het eerst verbinding gemaakt via Rabo Mobiel Internet. Zoals al eerder genoemd wordt geadverteerd met een datalimiet van 750MB op GPRS-snelheid. Zoals ook al eerder genoemd werd heb je echter UMTS-snelheden.

Dit betekent in mijn geval op deze locatie 50KB/s waarbij de ontvangst twee van de vijf streepjes is. Gemeten met een Speedtest. Als alternatief voor mensen die tegen de datalimiet aanlopen is dit een leuk alternatief voor Vodafone/T-Mobile/KPN-HI/Telfort. Rabo Mobiel gebruikt trouwens het netwerk van KPN en berekent 10 euro voor 30 dagen.

Mocht je trouwens naar Duitsland gaan met vakantie binnenkort dan heb ik zelf ervaring met de E-Plus (Aldi-simkaart). Deze registreer (in een internetcafe) je op een lokaal zelfgekozen adres ergens en je kunt voor 15 euro 30 dagen onbeperkt internetten. Of 1,99 per dag. Een klein nadeel is dat een groot deel van Duitsland nog GPRS-snelheden heeft, maar het internet werkt er feilloos is mijn ervaring.

Ze verkopen bij de Duitse Aldi ook een dongel bij voor 50 euro. Simlockvrij dus ook hier te gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gonadan
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 01:18

Gonadan

Admin Beeld & Geluid, Harde Waren
Ik doel op het vetgedrukte.
Waarom zou je geen YouTube in hoge kwaliteit mogen kijken?
Zolang je het maar niet doet om te tetheren of iets dergelijks.
Het bekijken van YouTube filmpjes met je mobiel is in mijn ogen gewoon onderdeel van het normaal gebruik, ook al wil je hoge kwaliteit zien.

Look for the signal in your life, not the noise.

Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jules
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online

jules

leend3rs.nl

Gonadan schreef op donderdag 03 juni 2010 @ 12:24:
[...]

Ik doel op het vetgedrukte.
Waarom zou je geen YouTube in hoge kwaliteit mogen kijken?
Zolang je het maar niet doet om te tetheren of iets dergelijks.
Het bekijken van YouTube filmpjes met je mobiel is in mijn ogen gewoon onderdeel van het normaal gebruik, ook al wil je hoge kwaliteit zien.
Bij Telfort mag je geen streaming media (geluid/video) beluisteren/kijken, tetheren en of downloaden. Of je nu dus YouTube in lage of hoge kwaliteit bekijkt, het mag beiden niet ;). (Maar het kan dus wel ;).)
Volgens de medewerkers van Telfort heet hun mobiel internet niet voor niets Surf & Mail. Het is om te surfen en te mailen, niet voor andere zaken...

Al kan ik met de browser op mijn huidige telefoon (HTC Desire) wel gewoon de desktop versie van YouTube bekijken incl filmpjes afspelen. Bij andere toestellen heb je daar vaker een speciale app voor nodig

Foto Portfolio Follow me on Twitter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Lol, ik SURF dan toch naar youtube

vage regelingen daarmee

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

FreshMaker schreef op zaterdag 05 juni 2010 @ 09:27:
Lol, ik SURF dan toch naar youtube

vage regelingen daarmee
Als je het met mate doet krijg je er denk ik geen problemen mee. Kijk naar je totale data verbruik, als dit beneden de 500 MB per maand ligt kan ik me niet voorstellen dat Telfort gaat klagen over wat je er precies mee uitvoert. Maar heel veel youtube kijken is dat inderdaad niet. Wat zal het zijn 1 uurtje per maand? Die orde van grootte.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik weet niet welke de beste is, maar ik heb vodafone op me HTC hero en verbruik ong. 600/700MB per maand(mobiel geen wifi).
Daarnaast zit ik ook nog wel eens een beetje over mijn bundel.
Vraag me echt af wanneer ze gaan zeuren over je data gebruik.
Maar in ieder geval ben ik tevreden over de snelheid en dekking.
Hier bovenin groningen.
Maat van me heeft een iPhone 3GS. Maar mijn websites laden veel sneller + ik kan vaak youtube video's in gebouwen kijken en die van hem geeft geen kick.. Terwijl mijn Hero toch echt een traag toestel is in vergelijking tot de iPhone 3GS. Zo zie ik toch maar weer hoe belangrijk een provider is!!

Leuk dat je safari browser sneller is. Maar ik ben met me HTC Hero sneller in de praktijk 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gallant
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10-03-2022
Imperium schreef op dinsdag 01 juni 2010 @ 23:34:
Ik wil VOIP gebruiken icm mijn android telefoon icm KPN Mobiel extra snel. Kunnen ze dit tegenwoordig zien? Of kan ik gewoon ongestoord voipen?
Ik vraag me ook af hoe ze dat kunnen zien dat je VoiP gebruikt, is vast ook wel te verdoezelen als ze moet. Persoonlijk is 275 minuten bellen voor mij genoeg O-)


Ja, maar de voorwaarden daarvoor zijn al helemaal belachelijk! Bel+Sms+Web Sim Only 620 en hoger.
Dat betekend dat je minimaal 57euro per maand moeten betalen als je wil voipen over 3G met een jaar abo!!

Ik lees toch wat anders:
Internet Bellen BloX
Met de Internet Bellen BloX kan je gebruik maken van VoIP en SMSoIP diensten op je telefoon. Alleen voor Bel+Sms+Web 275 abonnement en hoger.


Dit abbo kost je ook nog wel 39,50 per maand ;)

[ Voor 40% gewijzigd door Gallant op 06-06-2010 00:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Verwijderd schreef op zaterdag 05 juni 2010 @ 11:20:
[...]


Als je het met mate doet krijg je er denk ik geen problemen mee. Kijk naar je totale data verbruik, als dit beneden de 500 MB per maand ligt kan ik me niet voorstellen dat Telfort gaat klagen over wat je er precies mee uitvoert. Maar heel veel youtube kijken is dat inderdaad niet. Wat zal het zijn 1 uurtje per maand? Die orde van grootte.
Ohh maar ik heb nergens last van hoor
VF controleert het niet, ik ge/ver bruik rond de 900MB p/m zonder problemen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Isdatzo
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 12-08 14:20
Ik wil van t-mobile overstappen.. heb 't helemaal gehad :W .Nu kwam ik dit abonnement van vodafone tegen.

Voor mobiel internet hoef ik hier dus niks extra's voor af te sluiten, en datagebruik gewoon volgens de FUP?

Dan is dat wel erg scherp geprijsd of zie ik nu iets over het hoofd :? .

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Canaria
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Canaria

4313-3581-4704

Isdatzo schreef op maandag 07 juni 2010 @ 00:08:
Ik wil van t-mobile overstappen.. heb 't helemaal gehad :W .Nu kwam ik dit abonnement van vodafone tegen.

Voor mobiel internet hoef ik hier dus niks extra's voor af te sluiten, en datagebruik gewoon volgens de FUP?

Dan is dat wel erg scherp geprijsd of zie ik nu iets over het hoofd :? .
Die actieprijs geldt alleen de eerste zes maanden, daarna betaal je €24,95 per maand. Dezelfde actie geldt bij de normale abonnementen, vergelijkbaar is het Bel+Sms+Web 275-abonnement dat de eerste zes maanden €19,75 kost en daarna €39,50. Je Sim Only-korting is dus ongeveer €130, maar je krijgt geen toestelkorting.

Het is trouwens wel raar dat op de productpagina waarnaar je linkt niet staat dat de korting alleen de eerste zes maanden geldt, op de overzichtspagina staat dat wel.

Nog maar een edit:
Ik wil zelf een Bel+Sms+Web 150 voor twee jaar, dat kost €29,50 per maand maar het eerste jaar €14,75. Een Bel+Sms+Web Sim Only 135 voor twee jaar kost €19,95 / €9,97. Het verschil over twee jaar is dus €171,96. Maar bij het eerste abonnement krijg je een gratis toestel, bijvoorbeeld een HTC Legend of een Nokia N97 Mini, toestellen die veel meer waarde vertegenwoordigen dan dat verschil. Als je dat toestel verkoopt, heb je tijdens je abonnementsperiode nog altijd meer minuten/sms'jes.

[ Voor 31% gewijzigd door Canaria op 07-06-2010 00:57 ]

Apparticle SharePoint | Apps | Articles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Isdatzo
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 12-08 14:20
Ah, dát was het dus. Het leek ook te mooi om waar te zijn.

En 25p/m vind ik dan weer wat te veel van het goede. Ideaal zou zoiets van ben zijn, 250 minuten/smsjes + 100 smsjes voor 7 euro en dan mobiel internet voor 10 euro. Alleen dan zit ik weer op 't T-mobile netwerk en daar heb ik dus geen trek in.

Dan heb je nog telfort (netwerk van kpn, toch?). Sim only 200 minuten + 100 (wel aan de lage kant) sms voor 8.95 + 2.95 ( :? )voor 'surf en mail' Eerste 6 maanden 2.95 dus, daarna 10 euro per maand. Uiteindelijk dus ongeveer 18e per maand, dat is goed te doen qua prijs iig.

Enig idee wat de FUP bij telfort is, hoe strikt ze daarop toezien en hoe de snelheid zich verhoudt in vergelijking met bv. vodafone?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gallant
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10-03-2022
Isdatzo schreef op maandag 07 juni 2010 @ 00:08:
Ik wil van t-mobile overstappen.. heb 't helemaal gehad :W .Nu kwam ik dit abonnement van vodafone tegen.

Voor mobiel internet hoef ik hier dus niks extra's voor af te sluiten, en datagebruik gewoon volgens de FUP?

Dan is dat wel erg scherp geprijsd of zie ik nu iets over het hoofd :? .
Op die pagina zie ik dat aansluitkosten 9,50 kijk ik echter hier bij een andere aanbieding zie ik dat de aansluitkosten veel duurder zijn Eenmalige aansluitkosten € 24,50
Ik vind dat heel raar dat aansluitkosten verschillend zijn. Dat kan toch niet? :/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • deimos
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 11-08 22:05
Ik vind het internet van HI 10 euro toch vrij tegenvallen :(

Mobiele sites als tweakers.mobi enzo laden allemaal vrij snel, maar streamen gaat echt sloom. Zo is een uitzendinggemist of rtl gemist via 3g onmogelijk om te bekijken. Via Wifi gaat dat wel.

Is dit gebruikelijk van internet via 3g? Ik heb trouwens de desire, dus aan de snelheid van mijn telefoon kan het niet liggen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 19:27

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Gaat hem om streamen van audio of video? Want met max. 384kbit video streamen is natuurlijk niet je van het. Nu weet ik niet wat de bitrate van de video / audio is, uit ervaring kan ik je vertellen dat het op m'n E61i (UMTS, 384kbps) ook geen pretje was.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • deimos
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 11-08 22:05
video, maar ik dacht dat je met die abo de streaming video's wel kon afspelen van rtl gemist (de site voor ipads en iphones) en m.uitzendinggemist.nl

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FireFoz
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 18-06 08:40
zijn er tegenwoordig nog abonnementen waarbij gewoon alles uit 1 bundel komt, dus ook buitenland?

Ik heb nu een iphone met tmobile maar ik vind het zo verschrikkelijk kut dat ik 600 belminuten over heb en dan nog nog extr amoet gaan betalen als ik ff in het buitenland bel :X

volgensmij had tmobile eerst flex waar dat wel bij was maar die zie ik niet meer staan. iemadn een idee?

Leef lekker in het nu, er is niks anders


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Snippertje
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 10-08 17:43

Snippertje

Light up your life

FireFoz schreef op zondag 13 juni 2010 @ 15:36:
zijn er tegenwoordig nog abonnementen waarbij gewoon alles uit 1 bundel komt, dus ook buitenland?

Ik heb nu een iphone met tmobile maar ik vind het zo verschrikkelijk kut dat ik 600 belminuten over heb en dan nog nog extr amoet gaan betalen als ik ff in het buitenland bel :X

volgensmij had tmobile eerst flex waar dat wel bij was maar die zie ik niet meer staan. iemadn een idee?
KPN personal sim valt buitenland binnen de bundel.

Discord kanaal: https://discord.gg/X3CqdTKd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FireFoz
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 18-06 08:40
oja inderdaad, had ik nog niet gezien.

het glas van mijn iphone is vanacht voor de 2e keer gebroken. het werkt nog wel, maar ik weet niet voor hoe lang nog, want in eerste instantie deed het hele scherm het niet meer. ik heb hem al een keer laten repareren voor 100 euro, maar ben er nu klaar mee.

in augustus loopt mn tmobile abbo af... ik zit nu te denken om een htc desire + kpn abbo te nemen dus, maar wil graag mn nummber behouden.

weet iemand hoe dat zit met nummberbehoud overstappen naar een andere provider? moet ik dan nu al mn abbo opzeggen (3 maanden opzegtermijn?) of hoe zit dat?

Leef lekker in het nu, er is niks anders


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • saharoen
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 20:13
@firefoz
kan 4 maanden van tevoren als je abo afsluit gelijk aangeven dat je nummerbehoud wil.(ik wil die kapotte iphone wel voor tweaker prijs ;))

[ Voor 4% gewijzigd door saharoen op 13-06-2010 19:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Dit topic begint inmiddels een dumpplaats te worden voor alles wat maar maar met mobiel internet en providers te maken heeft. Omdat we niet alles in één topic gedumpt willen hebben gaat dit topic op slot. Voor het bespreken van mobiel internet kunnen individuele topics per provider geopend worden. Stuur dan wel even een DM naar de TCM-mods, zodat we weten dat je er mee bezig bent en er geen dubbel werk gedaan wordt.

Wie vergelijkingen wil maken tussen mobiel internet kan de aankomende ervaringentopics doorlezen, een review op de FP gebruiken, of zelf een topic starten volgens Het algemeen beleid.

[ Voor 6% gewijzigd door RoD op 13-06-2010 19:47 ]

Pagina: 1 ... 16 17 Laatste

Dit topic is gesloten.