Ik kon niet eens het wachtwoord bij mijn hoofdmap invoeren, ja kon wel maar die was volgens xbmc niet juist.. (hij deed er in iedergeval niets mee)lithje schreef op zondag 06 september 2009 @ 20:00:
Ik heb mijn netwerk inlog-probleem opgelost..!
Probleem:
Bij het zoeken naar video's/muziek op het netwerk moest ik continue een wachtwoord invullen als ik de ASRock weer eens opnieuw opgestart had.
Sources.xml.. daar zou je het op moeten kunnen lossen. Zou in XBMC/Userdata moeten staan, stond er bij mij niet.
Oplossing:
In XBMC bij 'instellingen' -> 'bestandsbeheer' kun je netwerk-koppelingen toevoegen. Daar kun je ook een wachtwoord bij opgeven welke hij automatisch opslaat. Dit moet je voor elke map doen welke je wilt gebruiken, dus niet alleen de hoofdmap. Nu kun je bij Video's of Muziek etc. een lokatie toevoegen. Daarbij maak je gebruik van de netwerk-link welke je bij bestandsbeheer gemaakt hebt. Voila!!
Heeft me wel 3 avonden gekost.. maar goed!
wel heb ik voor xp machine een oplosing: extra>mapoptie>eenoudig delen uitvinken.. ik werk tijdelijk op een xp machine, niet al te lang hoop ik, maar voor een vista machine ben ik er nog niet uit..
ik heb trouwens ook een volgend probleem.. xbox loopt sinds de grotere harddisk vast tijdens spellen!(tjah zo blijf je bezig..)