Introductie
Geld besparen is altijd mooi meegenomen; het verschil qua prijzen kan oplopen tot honderden euro's In dit topic kunnen we discussiëren over de aanbiedingen en leuke deals. De pc's van Medion, goedkope notebooks van de Lidl en ga zo maar door
Voorwaarden
We willen elkaar natuurlijk de gek aansteken met de leukste en goedkoopste aanbiedingen. Voordat dit een en al chaos wordt, hanteren we een paar regels:
- Voordat je met een aanbieding komt: Eerst nakijken of het toevallig niet al eens eerder is langsgekomen. Dit om te voorkomen dat er dubbele aanbiedingen komen en om telleurstellingen uit de weg te gaan.
- Vermeld de bron van je aanbieding, zodat ook andere mensen er wat aan hebben.
- Geef beknopte specificaties en info in een paar zinnen, geen copy-paste van 40 regels. Eventueel met foto / afbeelding erbij.
Zie hier een voorbeeld:
Merk XXODD Type XNi 570ru-GT Processor Intel T7700 2.4GHz Geheugen 2048MB PC6400 Grafische chip nVidia 8700M GT 512 MB DDR3 Beeldscherm 17" WUXGA 1920x1200 Opslagcapaciteit 200GB 7200rpm SATA Harddisk Optische drive DVD+/-RW DL Overige Nader in te vullen Garantie 3 jaar pick-up and return Waar te koop? Daar Prijs? Iets meer, iets minder
De code voor deze tabel is in de post hieronder te vinden. - Algemene regels hoe je je op het forum hoort te gedragen (Netiquette)
Overige
Mocht je een hippe surround-set tegenkomen, hier kun je daar alles over kwijt
Voorgaande delen
• [Aanbiedingen] Complete Systemen & Laptops - Deel 1
• [Aanbiedingen] Complete Systemen & Laptops - Deel 2
• [Aanbiedingen] Complete Systemen & Laptops - Deel 3
• [Aanbiedingen] Complete Systemen & Laptops - Deel 4
[ Voor 53% gewijzigd door DaMarcus op 30-06-2008 17:34 ]