Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • SirNobax
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 29-09 19:02
Hmm, mischien dat dit een beetje een grijs gebied is om over te discussiëren op tweakers.net, maar ik start hier toch maar een topic'je over.

Ik merkte onlangs dat de site Demonoid geblokkeerd is door een aantal ISP's, waaronder XS4ALL, @Home en Vodafone Telecom (HSDPA).
Dit zou opzich niet zo raar zijn, ware het niet dat via een proxy de website nog steeds toegankelijk is en ook via T-Mobile Telecom kan ik de website zonder problemen bezoeken.
Is het normaal dat ISP's op eigen houtje wat websites gaan blokkeren zonder hierover mededelingen te doen en zullen we dit in de toekomst meer zien?

Demonoid is nou niet echt catagorie "kinderpr0n/terrorisme" en ik snap ook niet hoe men hier mee weg kom. Naja, ik wacht wel af. Maar een beetje vreemd vind ik het wel.

Pentaxiaan


  • MsG
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 18:05

MsG

Forumzwerver

Ik zie net dat ik de site wel op kom, maar krijg gewoon een leeg wit scherm. Met een proxy krijg ik dat niet. Zonnet/Versatel/Tele2 blokkeert dus ook al ongevraagd... :/

Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn


  • Kanarie
  • Registratie: Oktober 2000
  • Nu online

Kanarie

תֹ֙הוּ֙ וָבֹ֔הוּ

Wanneer ik met een dedicated server in een datacenter naar www.demonoid.com ga (met lynx) krijg ik te "Alert!: HTTP/1.0 500 Internal Server Error" te zien.
Ook vanaf mijn thuisverbinding Orange Family, krijg ik dit.

De witte pagina lijkt me dus een probleem van Demonoid, en geen teken van een blokkade.

[ Voor 17% gewijzigd door Kanarie op 06-06-2008 22:17 ]

We're trapped in the belly of this horrible machine. And the machine is bleeding to death.


  • Dennahz
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 27-11 08:52

Dennahz

Life feels like hell should.

Kan je de site wel pingen?

code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
C:\Users\Dennis>ping dxmxnoid.com

Pingen naar dxmxnoid.com[62.149.24.6x] met 32 bytes aan gegevens:

Antwoord van 62.149.24.6x: bytes=32 tijd=63 ms TTL=53
Antwoord van 62.149.24.6x: bytes=32 tijd=63 ms TTL=53
Antwoord van 62.149.24.6x: bytes=32 tijd=64 ms TTL=53
Antwoord van 62.149.24.6x: bytes=32 tijd=64 ms TTL=53

Ping-statistieken voor 62.149.24.6x:
    Pakketten: verzonden = 4, ontvangen = 4, verloren = 0
    (0% verlies).

De gemiddelde tijd voor het uitvoeren van één bewerking in milliseconden:
    Minimum = 63ms, Maximum = 64ms, Gemiddelde = 63ms


Misschien routen ze je door naar een ander IP ofzo? Hij werkt hier overigens wel. (Dommel, Belgie).

[ Voor 3% gewijzigd door Dennahz op 06-06-2008 22:19 ]

Twitter


  • Snake
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 07-03-2024

Snake

Los Angeles, CA, USA

Hier Belgie, Euphonynet, ook witte pagina :)

Dus het ligt niet aan u.

Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8


  • Yippie
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 15:51
bedoel je deze ?

  • SirNobax
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 29-09 19:02
Dit geeft CMD aan:

code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\Kipper>ping demonoid.com

Pinging demonoid.com [62.149.24.66] with 32 bytes of data:

Reply from 62.149.24.66: bytes=32 time=119ms TTL=54
Reply from 62.149.24.66: bytes=32 time=147ms TTL=54
Reply from 62.149.24.66: bytes=32 time=130ms TTL=54
Reply from 62.149.24.66: bytes=32 time=57ms TTL=54

Ping statistics for 62.149.24.66:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 57ms, Maximum = 147ms, Average = 113ms

C:\Documents and Settings\Kipper>


En ik bedoel inderdaad de demonoid die Yippie daar aangeef, de Demonoid die ook al meerdere malen op de frontpage heeft mogen 'pronken'.


Het probleem ligt zover ik weet niet aan de website zelf, op het subdemon forum zijn er meer Nederlandse mensen met dit probleem. En ook aangezien ik met via een proxy en zelfs met mijn Telefoon via T-mobile ook de site kan bereiken duidt dit niet op een 'website probleem'.

Die error messages zijn gewoon een verzameling pagina's, ...die vertellen (als je er direct naartoe linkt) dus niets over de status van de site nu.

[ Voor 20% gewijzigd door SirNobax op 06-06-2008 22:28 ]

Pentaxiaan


  • Yippie
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 15:51
in dat geval denk ik dat ze zich in Ukraine of Roemenie of w/e ook niet meer veilig waren voor antipiraterij instanties.

Er is nog wel wat leven te bekennen..zie hier en hier

[ Voor 45% gewijzigd door Yippie op 06-06-2008 22:27 . Reden: update ]


  • SirNobax
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 29-09 19:02
Een dubbelpost voor de duidelijkheid:

Via een buitenlandse proxy werkt de site wel.

En dat is nou net het rare.

Pentaxiaan


  • MsG
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 18:05

MsG

Forumzwerver

Misschien is het een soort landenblock voor hun. Want de proxy-sites kunnen hem wel normaal openen.

Om het doel van het topic even te bewaren:
Ja ik vind het ook een beetje dubieus dat zulke dingen ongevraagd geblokkeerd worden, steeds vaker zie je dat onder het mom van iets veel dingen afgesloten worden. Uiteraard snap ik dat op Demonoid veel illegale zooi stond, alleen Demonoid had in tegenstelling tot veel andere sites ook gewoon gratis content, of content wat van bijv. een band zelf kwam.

Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn


Verwijderd

Hier in België krijg ik ook het witte scherm. Via proxify.com krijg ik de normale site, maar met surfert.nl blijft alles weer wit. Ik denk dat het dus wel degelijk aan de site ligt en dat deze gewoon alle Belgische en Nederlandse (misschien nog meer landen?!?) een wit scherm voorschotelt. Ik zou niet weten waarom, weeral legal issues ofwat?

  • Dennahz
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 27-11 08:52

Dennahz

Life feels like hell should.

Zoals ik al zei krijg ik de site wel gewoon voor mijn neus vanuit Belgie. Surf wel via Dommel en heb een .com hostname, dus wellicht dat het daar ook aan kan liggen. Ze kunnen natuurlijk bezoekers uit bepaalde landen blokkeren ivm gezeur van bepaalde instanties. Providers blokkeren geen websites tot op heden....

Twitter


Verwijderd

bij het nederlandse internetfilter krijg je een pagina met een foutmelding te zien, geen witte pagina

  • ODF
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 31-10 23:01

ODF

Ik denk dat Demonoid zelf filtert op IP nummers uit bepaalde landen, waarom is voor een vraag en een raadsel.

Ook bij www.demonoid.com / www.demonoid.cc hier met @home/Ziggo en OpenDNS als dns-servers een witte pagina.

[ Voor 33% gewijzigd door ODF op 06-06-2008 22:47 . Reden: Melding ook witte pagina bij www.demonoid.com ]

Klaverjassen op je Pocket PC?! Klik hier!


  • software
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 02-01 09:26
Hier via Belgacom ADSL krijg ik witte pagina

Volgens mij blokkeert Demonoid gewoon bepaalde ip ranges:

http://blogulate.com/content/demonoidcom-back-online/

In dit artikel staat dat ze Canadese traffiek blokkeren. Misschien wordt dit ook gedaan voor andere landen ?

[ Voor 72% gewijzigd door software op 06-06-2008 22:50 ]


  • The Wizard
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18:38

The Wizard

Moderator Mobile
Met Alice krijg ik gewoon de pagina hoor... :).

7090 kWp, 3 subsystemen (20x LG 320 Wp / 3x Canadian Solar 230 Wp)


Verwijderd

Dennahz schreef op vrijdag 06 juni 2008 @ 22:32:
Zoals ik al zei krijg ik de site wel gewoon voor mijn neus vanuit Belgie. Surf wel via Dommel en heb een .com hostname, dus wellicht dat het daar ook aan kan liggen. Ze kunnen natuurlijk bezoekers uit bepaalde landen blokkeren ivm gezeur van bepaalde instanties. Providers blokkeren geen websites tot op heden....
Vreemd, ik heb ook Dommel...

  • Yippie
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 15:51
Inderdaad, als ik de proxy van planet gebruik krijg ik een speciale afvang pagina van demonoid met een heel verhaal in het Nederlands over proxy's die sites blokkeren etc.

Misschien blokeren ze zelf wel om gezeur te voorkomen, met een proxy uit Vietnam lukte het moeiteloos.

  • ODF
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 31-10 23:01

ODF

Klaverjassen op je Pocket PC?! Klik hier!


  • Yippie
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 15:51
de betreffende NS servers staan geblokeerd op deze lijst

Weet alleen niet welke mijn eigen provider bijv. gebruikt.

  • Pheace
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 14-02 21:21

Pheace

The Eviler of Evil

Lijbrandt telecom en ik krijg ook gewoon een wit scherm de laatste paar dagen.

Wat dan wel weer apart is is dat ik het maintenance/relog scherm van hun toen dat er was wel gewoon zag

  • nukom
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 12-11 23:06
Heb nu al enkele dagen een wit scherm, dacht eerst dat het met onderhoud te maken had. Via google zag ik op enkele forums dat rond 11-11-2007 sommige mensen ook een "white screen" kregen te zien.

Is het niet raar dat er dan niet teminste enige vorm van uitleg wordt gegeven in een paar regels, zodat men weet wat er aan de hand is?

  • perry1
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 29-01-2014
Heeft er iemand al moeite genomen om aan de sysadmin van demonoid te vragen of Nederlandse ip's soms geblokkeerd worden?
Ik heb zelf (nog) geen toegang tot het subdemon forum.

Zoals anderen al hebben aangegeven: via een buitenlandse proxysite kun je als Nederlandse/Belgische gebruiker nog steeds bij de demonoid site komen.

Mocht het toch aan de ISP liggen, dan blokkeert Planet Internet deze site ook.

  • Pheace
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 14-02 21:21

Pheace

The Eviler of Evil

Nu is het aan en af, soms kom ik er in, soms weer niet

  • WeeJeWel
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 25-11 11:26
http://www.freephproxy.co...ww.demonoid.com%2F&hl=3e5

Planet pakt hem net zo goed niet, ip range 84.x.x.x

Homey — Critics are those without skills to create.


  • Raven
  • Registratie: November 2004
  • Niet online

Raven

Marion Raven fan

ODF schreef op vrijdag 06 juni 2008 @ 22:45:
Ik denk dat Demonoid zelf filtert op IP nummers uit bepaalde landen, waarom is voor een vraag en een raadsel.

Ook bij www.demonoid.com / www.demonoid.cc hier met @home/Ziggo en OpenDNS als dns-servers een witte pagina.
De cc doet hier wel :?

@home/ziggo.

edit: he :? :? Eerst die .com geprobeerd-> witte pagina, daarna de cc-> werkt normaal, nu de .com weer-> werkt ook normaal :? :?
Edit2: Nu werkt de .com weer niet...
edit3: en de cc ook niet meer :?
edit4: en nu de cc weer wel...

@hieronder: denk dat je gelijk hebt...

[ Voor 26% gewijzigd door Raven op 08-06-2008 12:27 ]

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...

Oscar Wilde


Verwijderd

Raven schreef op zondag 08 juni 2008 @ 12:24:
[...]

De cc doet hier wel :?

@home/ziggo.

edit: he :? :? Eerst die .com geprobeerd-> witte pagina, daarna de cc-> werkt normaal, nu de .com weer-> werkt ook normaal :? :?
conclusie: demonoid zuigt.

Verwijderd

Een paar keer op f5 drukken lijkt te helpen. Wellicht (geheel speculatief) dat de loadbalancer je dan naar een andere webserver stuurt en dat op sommige webservers de blokkade nog wel staat en sommige niet. Ik heb gisteren nog een bericht gestuurd naar de demonoid admin, maar geen bericht terug gehad nog.

  • Cave_Boy
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 06:04
Ben een Speedlinq/ Telfort ADSL gebruiker en werkt vlekkeloos.

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 18:19

Bezulba

Formerly known as Eendje

een site doet het niet en er word gelijk geroepen dat nederlandse providers censuur plegen.. wat een gelul...

blup


  • Ramzzz
  • Registratie: Juli 2003
  • Niet online

Ramzzz

Ziet alles :|

Bij mij (Tele2) doet-ie het gewoon... :)
Verwijderd schreef op zondag 08 juni 2008 @ 12:26:
[...]

conclusie: demonoid zuigt.
Zooo, lekker gefundeerd. Demonoid is jarenlang mijn p2p-bron geweet, en was de site niet een tijd down geweest, dan had ik het nogsteeds als hoofd-p2p-bron gehad.

[ Voor 79% gewijzigd door Ramzzz op 08-06-2008 13:27 ]

"Atheism is an attitude, a frame of mind that looks at the world objectively, fearlessly, always trying to understand all things as a part of nature" - Carl Sagan


  • Leftblank
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 18:54
Tikje snel idd Eendje. Overigens werkt .com hier prima, .cc niet (Telfort).

  • Ikke_Niels
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 30-11 15:39
Bij mij doet hij het half (multikabel/ziggo). Een deel van de pagina's kom ik op en een deel ook niet.
Lijkt een beetje een load-balancing probleem.

Maar voor de mensen die er helemaal niet doorheen komen, gebruik een programma als tor.
http://www.torproject.org/

User Error -- Please Replace User


  • burne
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

burne

Mine! Waah!

eendje schreef op zondag 08 juni 2008 @ 13:24:
een site doet het niet en er word gelijk geroepen dat nederlandse providers censuur plegen.. wat een gelul...
Als ik -R blijf doen krijg ik afwisselend een witte pagina, een internal server error of gewoon de demonoid front page. Mijn conclusie: stukke loadbalancing bij demonoid en SirNobax moet niet zo panieken.

I don't like facts. They have a liberal bias.


  • Sefyu
  • Registratie: November 2006
  • Niet online
Refreshen helpt bij mij, maar het forum is wel down, hij linkt bij mij naar
http://www.demonoid.com/forum_down.php

Verwijderd

Refreshen helpt idd :) Het forum ligt er al af sinds demonoid weer online is.

  • arnoud_h
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 03:57
Refreshen werkt hier ondertussen ook niet meer...

  • Pheace
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 14-02 21:21

Pheace

The Eviler of Evil

idd, refreshen is nu ook afgelopen

  • Legoblokje
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 14-09 21:57

Legoblokje

Stap niet op me!

Vorige keer toen ik dit topic bekeek werkte hij wel en nu ook niet meer o.O

  • TNW
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 20-11 10:35

TNW

Hier Surfnet ADSL en ook witte pagina met Firefox. Opvragen vanaf mijn remote desktop doos zegt Page cannot be displayed (IE, Planet Internet).

Aangezien de site gewoon kan worden gepingd en in bepaalde gevallen wel een pagina weergeeft lijkt erop te wijzen dat Demonoid zelf filtert en mensen op basis van bepaalde IP ranges een witte pagina voorschotelt...

Weblog | Straling!


Verwijderd

Maar waarom filteren ze nederlandse en belgische gebruikers ? Waarom maken ze de reden niet duidelijk..

  • StGermain
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 19:06
Ik merk hier bij Telenet, België hetzelfde. Eerst lukte refreshen nog maar de laatste dagen krijg ik enkel de maintenance pagina of een wit scherm. Zojuist eens via proxify.com geprobeerd en dat komt er ook niet door.

Verwijderd

nu rest de vraag: ligt het aan onze isp's of aan demonoid? als het aan de isp ligt kan ik dan onder mijn abbo uit? onberkt internet is het namelijk niet meer. Niet dat ik demonoid zo belangrijk vind, maar ik hou niet van dergelijke praktijken.What's next? nu.nl?

  • TrailBlazer
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 21-11 19:09

TrailBlazer

Karnemelk FTW

denk je nu serieus dat een provider als XS4All zich hier aan brandt. Nu ben ik lang niet zo'n grote XS4All aanhanger meer als vroeger maar XS4All die sites blokkeert dat geloof ik gewoon niet.

Ik heb het ook nog even getest via de internetverbinding van het werk. Deze wordt zeker niet gefilterd door de ISP en ook daar is die site gewoon brak.

Verwijderd

Blijft vreemd dat et via een proxy wel gewoon werkt.

  • jelly
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 28-11 19:52

jelly

Arch Linux

Bij mij krijg ik alleen een wit scherm, ik heb tiscali. Ik gebruik meestal toch piratebay of mininova die waarschijnlijk ook niet meer zo lang gaan bestaan als het aan Brein etc. ligt.

Keep it simple stupid


  • SilentSimon
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 30-11 20:21

SilentSimon

Have you been hopped?

Wit scherm met TweakDSL

Verwijderd

TrailBlazer schreef op zondag 15 juni 2008 @ 10:11:
denk je nu serieus dat een provider als XS4All zich hier aan brandt. Nu ben ik lang niet zo'n grote XS4All aanhanger meer als vroeger maar XS4All die sites blokkeert dat geloof ik gewoon niet.

Ik heb het ook nog even getest via de internetverbinding van het werk. Deze wordt zeker niet gefilterd door de ISP en ook daar is die site gewoon brak.
elke provider blokkeert een stel websites, "zelfs" xs4all. volgens mij is dat toch echt uitgebreid in het nieuws geweest de laatste tijd...

  • TrailBlazer
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 21-11 19:09

TrailBlazer

Karnemelk FTW

Heb je hier een link van?

  • Marzman
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Marzman

They'll never get caught.

Verwijderd schreef op zondag 15 juni 2008 @ 11:49:
[...]

elke provider blokkeert een stel websites, "zelfs" xs4all. volgens mij is dat toch echt uitgebreid in het nieuws geweest de laatste tijd...
Niet elke provider doet mee en er is geen filter voor torrentsites maar voor kinderporno. UPC deed er vrij snel aan mee, XS4ALL had wat bezwaren (onder andere dat het uitgebreid zou kunnen worden naar websites met andere content) maar schreef het idee ook niet meteen af.
Google, nieuwssites, Wikipedia?

Netherlands

Since 2007 in the Netherlands one major ISP, UPC, blocks access on DNS level to sites authorities claim are known to provide child pornography. In the second quarter of 2008 all other Dutch ISP's have agreed with Ernst Hirsch Ballin of the Ministry of Justice to also block all the sites that are on the list. The blacklist is compiled by the National Police Forces (KLPD) [37]. Ernst Hirsch Ballin has said [38] that at the moment 150 websites are blocked. It contains no websites that are hosted in EU countries and they are checked once every 2 months by Productteam Bestrijding Kinderpornografie.

[ Voor 55% gewijzigd door Marzman op 15-06-2008 12:19 ]

☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.


  • maxjuh
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 19-03 15:04
Marzman schreef op zondag 15 juni 2008 @ 12:15:
[...]
Google, nieuwssites, Wikipedia?

Netherlands

Since 2007 in the Netherlands one major ISP, UPC, blocks access on DNS level to sites authorities claim are known to provide child pornography. In the second quarter of 2008 all other Dutch ISP's have agreed with Ernst Hirsch Ballin of the Ministry of Justice to also block all the sites that are on the list. The blacklist is compiled by the National Police Forces (KLPD) [37]. Ernst Hirsch Ballin has said [38] that at the moment 150 websites are blocked. It contains no websites that are hosted in EU countries and they are checked once every 2 months by Productteam Bestrijding Kinderpornografie.
Dat nieuws is niet helemaal juist. Er zijn inderdaad providers die het blokken maar er is niet bekend wie dit allemaal doen.

Isp's stemmen in met blokkeren kinderporno
Ook is niet duidelijk welke internetproviders niet aan het initiatief meedoen.
Via TOR is die website ook bereikbaar.

Verwijderd

Hier (Tele2) doet die het ook niet, maar via mijn mobiel (Mobiel KPN) doet die het weer wel. Dus ik begin toch echt te denken dat Demonoid nederlandse gebruikers blokkeerd.

Verwijderd

Telenet expressnet: witte pagina... :/

zou het dus idd demonoid of de providers zijn? TPB doet het iig prima, en die is ook waanzinnig bekend, dus ik neem aan dat het niet de providers zijn, maar de site zelf. een kleine waarschuwing van hun kant zou dan ook weer op z'n plaats zijn imo.

Verwijderd

Volgens mij gebeurd het blokkeren vanaf de server. En niet van ISP's.

Ik krijg hier ook een leuke blanco, maar je krijgt nog wel een favicon links in beeld. Dat betekend dat je browser dus wel wat binnenkrijgt, en als het het geval was van je ISP had je helemaal niks in beeld. Ik denk dat het beleid bij Demonoid zelf staat, iets in de Htaccess iig. Wellicht onder druk van de grotere brein-firma's hier in europa oid.

  • CyBeR
  • Registratie: September 2001
  • Niet online

CyBeR

💩

Verwijderd schreef op maandag 16 juni 2008 @ 03:36:
Volgens mij gebeurd het blokkeren vanaf de server. En niet van ISP's.

Ik krijg hier ook een leuke blanco, maar je krijgt nog wel een favicon links in beeld. Dat betekend dat je browser dus wel wat binnenkrijgt, en als het het geval was van je ISP had je helemaal niks in beeld. Ik denk dat het beleid bij Demonoid zelf staat, iets in de Htaccess iig. Wellicht onder druk van de grotere brein-firma's hier in europa oid.
Correct. Ga maar 's naar een willekeurige url. Krijg je prima een 404 voorgeschoteld. En als ik tegelijkertijd de site een aantal maal bevraag vanaf m'n colo hier in nederland (en die ISP filtert echt helemaal niks) en een colo in canada krijg ik hier heel consistent een 500 terug, en daar heel consistent de front page.

De conclusie is vrij simpel: Demonoid filtert Nederlandse IP-adressen en schotelt die een 500 voor. De aanname is dat dat opzettelijk is.

[ Voor 3% gewijzigd door CyBeR op 16-06-2008 04:16 ]

All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.


  • Makkelijk
  • Registratie: November 2000
  • Nu online
Ik denk dat het een technisch probleem is. Load balancing gone wrong ofzo...

Badieboediemxvahajwjjdkkskskskaa


  • Puck
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 18:49

Puck

W32.Deadcode.A

Afgelopen dagen ook last van een wit scherm (werkte wel via proxy websites). Denk ook dat demonoid bepaalde IP ranges blokt. Overigens krijg zojuist weer een teken van leven terug:
Maintenance

We are currently performing the daily site maintenance.
We'll be back soon

Arrived anxious, left bored


  • ingdas
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 05-08-2013
Ik geraak via Tor wel op de website van demonoid maar geen enkele torrent start, (al hebben ze veel seeders) nog iemand dit probleem?
(België ADSL GO)

  • StGermain
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 19:06
ingdas schreef op maandag 16 juni 2008 @ 22:05:
Ik geraak via Tor wel op de website van demonoid maar geen enkele torrent start, (al hebben ze veel seeders) nog iemand dit probleem?
(België ADSL GO)
Nee, ze starten uiteindelijk nog maar meer dan een paar kb per seconde komt er meestal niet door (op een 20mbit telenet lijntje...)

Verwijderd

Een logische beredenatie (zoals enkele malen eerder gezegd) zou zijn dat Demonoid bepaalde IP Ranges blokkeerd.
Ik sta hier opzich niet zo van te kijken, ben zelf op een website ook bezig met het blokkeren van proxys (ja, ik weet dat het bijna onmogelijk is).

Maar om nu te denken dat je ISP het blokkeerd lijkt me iets te veel van het goeie.

  • keluwak
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 16-05 11:15
Ik kom ook niet op de site. De torrents werken echter wel wanneer ik ze via een proxy binnen heb gehaald. Ik hoop dat de problemen verholpen worden danwel de blokkade opgeheven wordt.

Begin demonoid nu al te missen, ik heb nog geen andere actieve klassieke muziek community gevonden. Heb door demonoid een hoop nieuwe (oude) muziek ontdekt die ik leuk vind. Newsservers zijn toch beetje karig wat dit betreft (volgens mij).

  • Vhond
  • Registratie: April 2008
  • Niet online
Het lijkt erop dat Brein erachter zit...

[ Voor 62% gewijzigd door Vhond op 19-06-2008 09:30 ]


  • Puck
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 18:49

Puck

W32.Deadcode.A

Zou inderdaad kunnen: dreigementen waardoor Demonoid besloten heeft bepaalde landen te blokkeren (op basis van IP)...

Arrived anxious, left bored


Verwijderd

ze hadden nederland al eerder geblokkeerd dus dat zal me niets verbazen

  • Ceejay
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-02-2023
bah :|

  • DennusB
  • Registratie: Mei 2006
  • Niet online
Ik kom er ook niet op, lege pagina
Orange Family hier!

Owner of DBIT Consultancy | DJ BassBrewer


  • CrankyGamerOG
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 30-11 11:32

CrankyGamerOG

Assumption is the mother.....

offtopic
Jezus mensen, moeten jullie nou echt zo panieken ?
Ga buiten voetballen ofzo, of iets anders doen, alsof jullie leven van die site afhangt, kom op zeg.


Ontopic
Vanuit meerdere DC's in adam zie ik niks.
Vanuit USA wel

(lol en dan kende ik die hele site niet eens 8) )

KPN - Vodafone Ziggo Partner


  • dikke man
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 13:02
via proxy werkt de site uitstekend :)

Verwijderd

@ Def!lance
Waarom reageer je hier als je blijkbaar niet eens weet waar 't over gaat?? Ga buiten spelen zou ik zeggen.

  • DenTeD123
  • Registratie: November 2007
  • Niet online
ik kan m ook niet openen, via proxu wel, direct niet
zie:

http://www.anti-piracy.nl...ht.asp?nieuwsberichtid=73

[ Voor 41% gewijzigd door DenTeD123 op 19-06-2008 22:17 ]


Verwijderd

Ehh dat bericht is 'n jaar oud.... ;)

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 19-06-2008 22:40 ]


Verwijderd

Zowiezo, brein?
BREIN houdt Mininova verantwoordelijk voor massale misbruik die de site organiseert.
:') Maar goed. Er zal vast wel een oplossing komen.

  • DenTeD123
  • Registratie: November 2007
  • Niet online
Verwijderd schreef op donderdag 19 juni 2008 @ 22:42:
Zowiezo, brein?


[...]


:') Maar goed. Er zal vast wel een oplossing komen.
|:( |:( |:( |:( |:( |:(

sorry, zat niet op te letten O-)

  • keluwak
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 16-05 11:15
Ik kwam er half uur geleden even op. Opeens stonden er plaatjes van demonoid in mn opera speeddial. Hierna viel het gelijk weg, maar nu zie ik de torrentlist (zonder proxy dus) en ben ik ingelogd.

Verwijderd

het is toch allemaal wat he... in brazilie, china, india en roemenie is het ook geblokkeerd. aangezien ze daar zelf hun smoel houden op demonoid mogen ze wat mij betreft gewoon weer een bezoekje krijgen van een anti-piraterij organisatie. dat zal ze leren.

  • StGermain
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 19:06
Via telenet werkt het nu terug...

  • Puck
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 18:49

Puck

W32.Deadcode.A

Hier werkt het ook weer! (Planet)

EDIT:
Het werkt niet constant, krijg soms weer een witte pagina te zien, maar gaat na refreshen weer goed.

[ Voor 77% gewijzigd door Puck op 21-06-2008 16:54 ]

Arrived anxious, left bored


  • bigcookie
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 10-11 11:27
ik heb xs4all only, en heb nog nooit mee gemaakt dat enige site word geblokkeerd.
ook Demonoid werkt hier prima

Verwijderd

veel plezier met veel te veel betalen aan een overrated provider

Verwijderd

Niemand weet iets, hier ook niet....

Volgens mij is 't gewoon een technisch probleem bij D. waar ze geen zin of tijd voor hebben om 't op te lossen...

Edit
Op dit moment doet ie 't overigens gewoon....

[ Voor 19% gewijzigd door Verwijderd op 24-06-2008 22:57 ]


  • bigcookie
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 10-11 11:27
Verwijderd schreef op zaterdag 21 juni 2008 @ 18:59:
[...]

veel plezier met veel te veel betalen aan een overrated provider
is geen probleem want:

1) heb nog nooit problemen gehad (bijvoorbeeld geen verbinding)
2) als ik de helpdesk bel heb ik binnen 5 minuten iemand aan de lijn + het is geeb 0900 nummer (waar je een euro per minute voor hoeft te betalen), zoals bijna alle andere providers

  • dangerpaki
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 16:28
MsG schreef op vrijdag 06 juni 2008 @ 22:14:
Ik zie net dat ik de site wel op kom, maar krijg gewoon een leeg wit scherm. Met een proxy krijg ik dat niet. Zonnet/Versatel/Tele2 blokkeert dus ook al ongevraagd... :/
hier met speedlinq hetzelfde verhaal

  • IEF
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 27-11 20:42

IEF

Why so serious?

@thedude0: Zag je in de titel "XS4All-bashing?" Nee dus.

Titelfix: Het gaat hier niet over censuur, maar hoogstwaarschijnlijk over een door demonoid
zelf geplaatste block op land/ip ranges.

Zojuist even getest met een verbinding waarvan de RDNS eindigt op .com. Die werkt meteen prima.

  • LED-Maniak
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 18:54
www.hidethispage.com Dan werkt het perfect en redelijk snel :)

Mitsubishi externe temperatuur sensor (Home Assistant compatible): V&A - ClimaControl - Ook voor Panasonic & LG.


  • dumbledore
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 13-10 04:28
nou snel durf ik niet te zeggen, maar het werkt wel ;)

Verwijderd

Bij mij werkt het nu weer 100%. :)

  • dumbledore
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 13-10 04:28
Yes, hier ook! :), nu hopen dat het zo blijft

Verwijderd

Ook hier geen problemen meer, hopen dat 't ook echt gefixed is....

  • ingdas
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 05-08-2013
strange, nog altijd hetzelfde bij mij: wit scherm tenzij met proxy/Tor

  • StGermain
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 19:06
Het werkt zonder proxy mits een tiental keer refreshen (telenet)...

  • arnoud_h
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 03:57
Gisteren deed hij het nog als een speer, vandaag weer witte pagina's...

  • Ceejay
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-02-2023
Ja vandaag voor het eerst ook weer interne serverfout. En Demonoid was zowaar gister ook weer open voor registraties. Beetje jammer, gelukkig was ik er op tijd bij 8)

Overigens werkt het hier toch ook met een proxy :? Eigenaardig

[ Voor 16% gewijzigd door Ceejay op 11-07-2008 21:52 ]


Verwijderd

dit is de meest EPIC rij 1 liner posts die ik OOIT gezien heb,

Dit hoort hier dus niet. We gaan puur en alleen in op de technische kant van het verhaal.

[ Voor 42% gewijzigd door IEF op 13-07-2008 02:31 ]


Verwijderd

Het lijkt me overigens geen blokkade. Gezien ik wel de favicon.ico kan benaderen, ook al blijft de rest van de pagina leeg. Als ik naar http://www.demonoid.com/favicon.ico toe ga dan kan ik deze ook downloaden.

Waarschijnlijk hebben ze dus de index uitgeschakeld?

http://www.demonoid.com/login
404 - Page not found!

The page you are trying to access does not exist on this server. Please verify the address and try again.

Click here to return to the homepage
or
Click here to go back
Met daarbij een mooie background image.

Dus nee. Het lijkt me persoonlijk GEEN blokkade vanuit een ISP/whatever, enkel iets wat Demonoid regelt (of iets wat stuk is). Gezien ik anders deze informatie niet kan achterhalen lijkt me. En dat in 5 minuten zoektijd.

Wat een paniek zeg :/

  • Marzman
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Marzman

They'll never get caught.

Volgens mij was iedereen het er al wel over eens dat het vanuit Demonoid kwam. Het onderwerp van dit topic is niet voor niets aangepast :) {Was: [ISP]Sensuur in NL?!?!)

☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.


Verwijderd

Ik zit zelf bij Chello/UPC en heb wisselend toegang. Heb het refreshen geprobeerd (wat een aantal keer werkte) maar dat doet het nu ook niet meer. Gisteren zonder moeite op de site gekomen maar vandaag weer een blank scherm.

Verwijderd

met KPN krijg ik gewoon de pagina

Verwijderd

Rechtstreeks en via proxy, ik krijg helemaal niets.

Update: nu werkt alles weer.

[ Voor 24% gewijzigd door Verwijderd op 17-07-2008 11:30 ]


Verwijderd

Site zelf werkt hier nu OK, alleen 't forum moet nog via een proxy....

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 20-08-2008 12:26 ]


Verwijderd

Hier (België/Telenet) nog steeds niets :(

Iemand een link naar een snelle proxy?
Pagina: 1 2 Laatste

Let op:
Dit topic gaat puur en alleen over het technische aspect, dat wil zeggen het wel/niet verbinding kunnen maken met een webserver, in dit geval die van Demonoid.

Het topic blijft open omdat vanuit technisch opzicht de blokkeringen (door ISP of door Demonoid zelf) wellicht interessant zijn.

Strikt dus geen discussie over de zaken mbt Demonoid zelf, registratie, noem het maar op.