Toon posts:

Nieuwe videokaart

Pagina: 1
Acties:
  • 290 views

Verwijderd

Topicstarter
Mijn vorige videokaart is sinds kort stuk gegaan.
Nu wil ik een nieuwe kopen en is mijn oog gevallen op een asus 8800gts.

Ik heb alleen ook laatst nog iets gehoord... : dat sommige videokaarten het afspelen van hd overnemen van de cpu??

Klopt dit? Zo ja, bij welke kaarten? en is dit ook bij deze, en waar kan ik dat aan zien.

alvast bedankt

  • betaplayer
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 14:27
De 8800-serie zou dit normaal gezien moeten kunnen, maar ATI is hier stukken(!!!) beter in: de kwaliteit en de prestaties zijn beter dan bij Nvidia :)

https://www.instagram.com/anafollotofbricks/


  • GoldenBatt
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 18:10
betaplayer schreef op woensdag 09 april 2008 @ 18:12:
De 8800-serie zou dit normaal gezien moeten kunnen, maar ATI is hier stukken(!!!) beter in: de kwaliteit en de prestaties zijn beter dan bij Nvidia :)
Waar baseer je dit op?

Verder, vrijwel elke kaart heeft dat tegenwoordig, alleen werkt dit pas zodra je de software daar van gaat gebruiken, en die krijg je der standaard niet bij ;)

Specs!


Verwijderd

Topicstarter
Welke software heb ik daar dan voor nodig. En is dat wel rendabel?

Ik heb een best redelijke computer met een E8400 als cpu en vista 64 bit.


Zou ik dan beter kunnen kijken naar bijv. een 3870 van ati ?

  • private-karel
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 08-05-2025
Dat ATI zoveel beter is niet echt correct, laatst las ik een artikel (op een website die ik nu niet meer kan terugvinden) dat beide technologiëen aan elkaar gewaagd zijn qua prestaties (beiden doen het werk hardwarematig en ontlasten de CPU ongeveer evenveel)...

Ik zou zeggen, zoek eens enkele reviews op van kaarten die in je budget liggen en maak dan een keuze...

  • GoldenBatt
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 18:10
ik zou gewoon een 8800GTS 512MB pakken van Nvidia.
Je hebt Purevideo nodig van Nvidia, of Avivo van Ati. Echter is je pc ook al snel genoeg, kun je deze software extra aanschaffen voor iets verbetering van het beeld. Of je het echt nodig vindt ik punt 2. Vindt dat je de keuze beter kunt basseren op aan welke merk/kaart je de voorkeur geeft.

Hier onder staan nog wat linkjes wat betreft Purevideo vs Avivo. Nvidea schijnt het iets beter te doen, maar wel iets meer Cpu te vreten als ik dat zo snel lees, maar goed.

http://www.tomshardware.c...o-vs-purevideo/index.html
http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2551&p=1
http://www.hardware.info/...nVidia_PureVideo_in_HQV/1

Specs!


  • private-karel
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 08-05-2025
Nu kan ik je wel mijn mening geven over de Asus 8800 GTS (G92) in combinatie met een Intel E8500...

Werkt als een trein !
Alle HD materiaal speelt hij probleemloos af !

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.


  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
**LET OP** Welke videokaart/monitor moet ik kopen?

Het is de bedoeling dat je eerst evne zelf op zoek gaat en reviews leest voordat je een topid opent. Dan had je de vragen die je stelt prima zelf kunnen beantwoorden :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.