Ik heb nog een oudere PC, maar de 6600gt koeler maakt veels te veel geluid.
Bestaan er passief gekoelde agp kaarten met een gelijkaardige performance?
Bestaan er passief gekoelde agp kaarten met een gelijkaardige performance?
[ Voor 51% gewijzigd door jdm8 op 27-03-2008 17:27 ]
http://tweakers.net/pricewatch/cat/514 en google misschien?Warpozio schreef op donderdag 27 maart 2008 @ 17:15:
Ik heb nog een oudere PC, maar de 6600gt koeler maakt veels te veel geluid.
Bestaan er passief gekoelde agp kaarten met een gelijkaardige performance?
GetaGrip is net een mens.......
Hij is echt wel stil hoor (je moet hem wel op 5 volt zetten natuurlijk) Anders maakt hij echt herrieleonpwner1 schreef op donderdag 27 maart 2008 @ 17:36:
Zalman VF700 is niet stil, en is ook nog eens een stofvreter (maar hij koelt wel goed).
Zelf heatsink vervangen of een nieuwe kaart kopen. Maar waarom 'een gelijkwaardige' kaart als je voor een kleine meerprijs een veel snellere kaart kun halen?
Misschien moet je vaker stofzuigen, want mijne zit er een half jaar ofso in (met vaak open kast) en er zit helemaal geen stof op (nooit schoongemaakt). Misschien dat hij daardoor ook lawaai maakt, want ik kan de mijne echt niet horen (rest van pc is ook stil) op dat rateltje na. Maar dan moet ik wel mijn oor echt naast de kaart houden.leonpwner1 schreef op donderdag 27 maart 2008 @ 17:43:
Mijne hoor ik nog geluid maken op 5V. Temperaturen gingen 30 graden omlaag tov de standaard koeler. Minder ben ik te spreken over het stof dat zich verzamelt in dat ding, binnen een paar maanden zie je de koeler amper meer door de grote hoeveelheid stof
[ Voor 5% gewijzigd door Depep op 28-03-2008 10:21 . Reden: link naar tom's vga charts toegevoegd ]
Als je stil blijft staan, komt de hoek wel naar jou toe.
Dit topic is gesloten.
![]()