Asus A6T-AP008B

Pagina: 1
Acties:
  • 81 views

  • Vighu
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 05-02 13:36
Sinds kort zit ik eraan te denken mijn laptop te verkopen en een MacBookPro aan te schaffen maar ik weet niet zo goed hoeveel ik kan vragen voor mijn "oude" laptop. Het gaat om de Asus A6T-AP008B met de volgende Specificaties:

AMD Turion 64 X2 TL-52 1.6 GHz 2x512KB L2 cache
2x 1024 MB DDR-II Ram op 667 MHz
nVidia GeForce Go 7600 256MB (450 core/400 mem)
100 GB HDD op 5400rpm
DVD-Ram station (DVD+-RW Duallayer brander)
Verdere specificaties:
WLAN 802.11b/g, Gigabit LAN, 56K Modem, Touchpad met scroll, Webcam, Microfoon, AudioDJ
Aansluitingen:
AC-in, S-Video Out, DVI-D, VGA, Audio out, Mic in, S/PDIF Digital Audio out, PCMCIA 2.1 Slot, 4in1 cardreader.

+ Draagtas van Asus


Ik hoop dat iemand mij een idee kan geven van de waarde. De laptop is overigens in goede staat met minimale gebruikssporen.

  • Thandor
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14:51

Thandor

SilverStreak

Dit soort 'hoeveel is dit nog waard?'-topics zijn eigenlijk niet de bedoeling op GoT. Dit omdat het eigenlijk zelf uit te zoeken is door even naar het huidige aanbod (en vraag) te kijken. Je kunt dan best inschatten hoeveel iets waard is.

Voorheen hadden we op GoT een hardware taxatie topic. Daar werd hardware op waarde geschat. De taxateurs in dat topic hebben al die tijd producten op waarde geschat en dat werd ook a.d.v. schattingen op bestaande vraag & aanbod uitgevoerd :).

Profiel | https://thandor.net - hardware
And the rest of us would be carousing the aisles, stuffing baloney.


Dit topic is gesloten.