Net een paar keer mijn harde schijf getest met Sisoft Sandra 2001. Weet niet of ik deze resultaten moet geloven??? (het gaat om de SCSI HD in mijn signature)



Alle proemn in n drek
Nou, op zich klopt deze topictitel wel, in die zin dat deze aansluit op de inhoud, maar het is niet echt een goede "samenvatting" van je probleem/vraag.Klopt dit wel????
Wat ik dus bedoel is of deze waardes wel reëel zijn? De schijf is idd wel snel, maar als je kijkt naar de standaard UDMA66 schijf dan vind ik em wel overdreven veel sneller, vooral omdat deze schijf maar 40mb/s ondersteund?Op vrijdag 16 februari 2001 01:08 schreef N8w8 het volgende:
[..]
Nou, op zich klopt deze topictitel wel, in die zin dat deze aansluit op de inhoud, maar het is niet echt een goede "samenvatting" van je probleem/vraag.
Verwijderd

