[Exchange2003] #5.3.0 smtp; 554 5.7.1 - foreign character

Pagina: 1
Acties:
  • 775 views sinds 30-01-2008

  • Mexxwelll
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 02-02 12:43
Beste tweakers,

Ik heb hier een exchange 2003 server draaien, en bij sommige geadresseerde krijg ik onderstaande error:
code:
1
2
            Het bericht kan niet worden bezorgd vanwege een configuratiefout op de server. Neem contact op met de beheerder.
            < viefep23.chello.at #5.3.0 smtp; 554 5.7.1 Emails in foreign character set are not accepted.>


Heb hiernaar gegoogled en de mail mag niet afgeleverd worden bij de server, de 554 5.7.1 komt heel vaak voor bij blacklists maar dat is hier niet het geval.

Iemand een idee wat er hier aan de hand is?

Alvast bedankt

Gr. Mexxwelll!

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Staat toch letterlijk in je melding wat er fout gaat. De server van chello oostenrijk accepteert geen afwijkende karaktersets, ik gok als spampreventie.

Hier op GoT is het de bedoeling dat je zelf moeite doet om een antwoord te vinden op je vraag. Ik zie niks terug wat op eigen inzet duidt, en je bent hier in het verleden ook al eens op gewezen. Het algemeen beleid

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters


Dit topic is gesloten.