Hmm, niet gemeen bedoeld, maar met bovenstaande opmerking geef je zelf denk ik al aan dat je tot nu toe nog geen kaas hebt gegeten van de audiowereld. Niet erg, je stelt je vraag natuurlijk niet voor niets
Op die afbeelding zie je op die statieven boekenplankluidsprekers afgebeeld. Deze zijn over het algemeen al een heel stuk groter dan satellietjes. Probleem met satellietjes is namelijk vaak de laagweergave: weinig inhoud = weinig laag.
Natuurlijk zeg je dan: maar ik koop er toch een sub bij!
Punt is dat je sub zo min mogelijk hoge tonen moet weergeven. Een subwoofer die boven de +/- 80 Hz moet weergeven kun jij plaatsen in een ruimte. Dat is niet de bedoeling. Geen probleem natuurlijk, laat je je subwoofer pas onder de 80 Hz beginnen (liefst lager zal de rest hier denk ik zeggen). Probleem is alleen dat er naar mijn weten niet echt satelliet-setjes zijn die al vanaf de 80 Hz lekker oppakken. Er zal een dip in het geluid zitten, niet echt de beleving van HiFi zeg maar.
En "boven" de boekenplankspeakers heb je nog zuiltjes/zuilen/vloerstaanders, de naam zeg het al: grote vloerstaande luidsprekers. Pas wel op (vandaar de "") dat vloerstaanders niet per definitie beter zijn dan boekenplankspeakers, alles is persoonlijk in de audiowereld.
Dat is dan ook tevens mijn afsluiting (again:P) van deze post:
Ga luisteren, ga eens langs de audioboer en ga luisteren. Laat je vooral niks aanpraten. Op het moment dat een verkoper jou een bepaalde set wil verkopen moet je al argwaan krijgen en al bijna weglopen zeg maar

Met jouw budget kun je echt alle kanten op, maak er het beste van.
allerlaatste afsluiting: ga ook eens kijken wat je écht wilt allemaal.
-Wil je meteen 5.1/6.1/7.1/22.2?
-Wil je met stereo beginnen en langzaam uitbreiden naar surround
-Voldoet stereo misschien wel aan al je behoeftes
Al deze mogelijkheden bieden weer verschillende opties. Het is erg jammer als je het verkeerde kiest omdat je helemaal niet wist dat de keuze er was.
Met andere woorden: lees je goed in!