Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • Dutch_Razor
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01-11-2024
Welkom bij het Asus P535/P735 topic!
Afbeeldingslocatie: http://www.asus.com/999/images/products/1429/image1.jpg


De Asus P-lijn is een productlijn die al een tijdje uit is, maar waar nog geen topic op GoT over bestond. Dus bij deze, een topic over deze Asus PPC (PocketPC) phones

De Asus P535 en P735 zijn allebei gebaseerd op Windows Mobile 6 (oudere WM5 versies kunnen geupgrade worden via de Asus site). een Intel Xscale 520 Mhz processor en hebben een 2,8" touchscreen. Voor zover ik weet zijn de enigste verschillen tussen deze 2 dat de P735 UMTS , een aluminium voorkant en een 2e camera heeft t.o.v. de P535. De P535 heeft daarentegen GPS, en is pakweg 100 euro goedkoper.

Afbeeldingslocatie: http://www.asus.com/999/images/products/1570/P735-2.jpg


De specificaties:

Asus P535:

109 mm x 59 mm x 19 mm
145g
Windows Mobile 6
Intel Xscale 520 Mhz
64MB RAM
256MB ROM
MiniSD slot
Wifi 802.11 b+g
Bluetooth 2.0
Triband GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
2 MP, 1600x1200 pixels, autofocus, video(30fps), flash
GPS SiRFstar III chip
2,5mm audio jack
Mini-B USB

Business card recognition
Asus MySecret Encryptie Software
Asus Remote presenter
Skype
Destinator 6 (in NL met Benelux maps)

Asus P735:


109 mm x 59 mm x 19 mm
143g
Windows Mobile 6
Intel Xscale 520 Mhz
64MB RAM
256MB ROM
MiniSD slot
Wifi 802.11 b+g
UMTS
Bluetooth 2.0
Triband GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
2 MP, 1600x1200 pixels, autofocus, video(30fps), flash
0.3 MP Secundaire camera (voorkant)
2,5mm audio jack
Mini-B USB

Business card recognition
Asus MySecret Encryptie Software
Asus Remote presenter
Skype

FAQ

Hoe upgrade ik naar Windows Mobile 6?


Zie deze link.

Kan je een 4 GB miniSD kaartje gebruiken?

-Ik heb zelf slechts een 2 GB kaartje, je schijnt een de extended ROM versie nodig te hebben die bij sommige firmware upgrades zit, maar daar kan ik niet met zekerheid iets over zeggen.


Reviews van Tweakers
Dutch_Razor in "Het Asus P535/P735 topic"
Meller in "Het Asus P535/P735 topic"
robber57 in "asus p535"

Links

pricewatch: Asus P535 (WM 5.0, MiniSD, 2.8" QVGA, WiFi, BT 2.0, 64MB)
pricewatch: Asus P535 (WM 5.0, MiniSD, 2.8" QVGA, WiFi, BT 2.0, GPS, 64MB, Wit)
WM6 Upgrade
Asus pagina


Ten slot
Ik hoop dat ik hierbij een goede topicstart heb gemaakt, suggestesties,correcties en toevoegingen altijd welkom!

[ Voor 4% gewijzigd door Dutch_Razor op 03-11-2007 22:25 ]


  • Ginz
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21-11 12:53

Ginz

Trek Superfly 5 powered

Eindelijk eens is een WM5/6 toestel die er ook een beetje designvol uit ziet. Alle HTC's zien er naar mijn mening niet echt uit. De Samsung's zijn ook maar Samsung's en de rest is meestal van een hakkietakkie merk waar je niet van weet wat het gaat doen.

Mocht ik ooit nog een WM5/6 willen kopen, dan zal dze ASUS zeker een kandidaat zijn... erg mooi.

"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
"You like it now, but you'll learn to love it later"


  • Dutch_Razor
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01-11-2024
Een post! Volgens mij doet Asus niet echt aan marketing in Nederland :P In Taiwan werd je ermee doodgegooid bij winkels en op de luchthaven.

Idd vind ik dit ook een van de weinige gedesignde WM5/6 phones behalve de Samsung F700 maar die is nog niet uit en gaat naar verluidt ook meer dan 600 euro kosten.

[ Voor 12% gewijzigd door Dutch_Razor op 21-09-2007 19:27 ]


  • Ginz
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21-11 12:53

Ginz

Trek Superfly 5 powered

Al enig idee wat deze dan zou moeten gaan kosten?

"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
"You like it now, but you'll learn to love it later"


  • nick_haak
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 11-10 22:48
mooi ding, ziet er netjes uit.

alleen mag asus wel eens opletten wat ze in hun marketing plaatjes gooien: "conneted" ipv connected :p

  • Dutch_Razor
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01-11-2024
^ Dat was me nog helemaal niet opgevallen lol.
Ginz schreef op zondag 23 september 2007 @ 10:44:
Al enig idee wat deze dan zou moeten gaan kosten?
De P535 kostte mij 550 euro inc BTW, in Taiwan ging ie voor 420 euro en de P735 voor 560, dus wanneer de P735 hier uitkomt zal ie ook wel vrij duur zijn neem ik aan. (PW link in startpost, de P535 kost nu 519)

De F700 had ik ergens gelezen, maar ik kan t even niet vinden.

[ Voor 5% gewijzigd door Dutch_Razor op 23-09-2007 12:54 ]


  • Xof
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12-05 10:38

Xof

Ginz schreef op zondag 09 september 2007 @ 16:41:
Eindelijk eens is een WM5/6 toestel die er ook een beetje designvol uit ziet. Alle HTC's zien er naar mijn mening niet echt uit. De Samsung's zijn ook maar Samsung's en de rest is meestal van een hakkietakkie merk waar je niet van weet wat het gaat doen.

Mocht ik ooit nog een WM5/6 willen kopen, dan zal dze ASUS zeker een kandidaat zijn... erg mooi.
Ik vind hem helemaal niet mooi eigenlijk.. doet me teveel aan Nokia design denken en die vind ik dus ook totaal niet mooi. Ik geef je gelijk dat de meeste smartphone's er lelijk uitzien, maar ik vind deze er dus ook niet echt uitspringen. Smaken verschillen natuurlijk ;)

Verwijderd

zijn er al mensen die ervaring hebben met dit model?? is nu leverbaar via de pdashop en ben misschien wel geinteresseerd!!

http://www.pdashop.nl.intra/product/46312/asus-p535.html

Verwijderd

Nog geen ervaring, maar wel geinteresseerd :9 . Misschien in combi met een abbo ?

Ben vooral benieuwd naar de accuduur bij GPS gebruik...

[ Voor 26% gewijzigd door Verwijderd op 26-10-2007 10:20 ]


Verwijderd

Dit lijkt me wel een aardig apparaatje. Ben ook benieuwd of de gps-kwaliteit net zo is als bij de A636 (die was volgens mij best heel erg aardig te noemen) Alleen een beetje jammer dat ze er nog steeds geen 640*480 scherm inzetten.
Ook de accuduur lijkt me wat kort:
Accusterkte 1300 mAh
Stand-bytijd 150 uur
Spreektijd 4 uur

Verder ziet hij er wel heel erg leuk uit.

  • Dutch_Razor
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01-11-2024
Verwijderd schreef op dinsdag 23 oktober 2007 @ 11:55:
zijn er al mensen die ervaring hebben met dit model?? is nu leverbaar via de pdashop en ben misschien wel geinteresseerd!!

http://www.pdashop.nl.intra/product/46312/asus-p535.html
Ik zal als ik tijd heb een productreview in de PW schrijven, wss vandaag of morgen. Accuduur met GPS weet ik niet, afaik staat t altijd aan, maar met wifi is t niet echt geweldig, zal wel rond de 6 tot 10 uur zitten. Zonder wifi echter heb ik em dagen op standby met GPRS en MSN aan, met sporadisch gebruik, en dan issie nog halfvol.

Edit: Met GPS heb ik binnen bijna nooit bereik, in de trein heel af en toe (zal wel aan de bovenleiding liggen), in de auto nog niet geprobeerd maar buiten doet ie t wel. De chip is SiRFstar III, en er zit een optie voor een externe antenne dus t zou geen probleem moeten zijn.

[ Voor 18% gewijzigd door Dutch_Razor op 28-10-2007 19:33 ]


  • Meller
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20-11 22:52

Meller

Much to learn, you still have

Hey een Topic van mijn Phone. _/-\o_

Ik heb hem nu al zo'n 3 maandjes. Ben er erg tevreden over en hij is erg compleet:
Telefoon,Agenda, Navigatie, Multimedia, Internet

Telefoon was ff wennen omdat ik toetsen gewend ben en dat heb je nu niet meer. agenda en syncen werkt top, helemaal met Vista.

Ik kreeg er destinator bij meegeleverd, maar naar 1 rit heb ik die er direct af gegooid en er tomtom op gezet. Wederom werkt het weer top sinds dien. 1e keer gps fix duurt wel ff, maar een hotfix is in 5 seconde done.

Multimedia,heb er zelf 2GB kaartje in met Muziek en Films/tv series. Heb daar zelf geen klachten over. met het programma-tje TCPMP kan ik lekker al mijn divx series kijken.

Internet, goede wifi verbinding en dan gaat internetten ook erg lekker. Gebruik zelf ook web'n walk van tmobile en dat vind ik, ondanks de lage snelheid, ook best acceptabel.

Accu duur bij nogmaal gebruik (bellen, nuurtje navigeren en uur tv kijken) krap 3 dagen. Maar als je vaak synct laadt het ook weer op.

minpunt(en):
- microfoon niet altijd duidelijk, handsfree daardoor ook niet altijd prettig.
- Alleen gprs, dus echt snel is het niet

vragen opmerkingen, let me know :*)

Core i5-4570, 8GB, 250 GB SSD, GT730 2GB, S20, Fossil Gen4


  • Dutch_Razor
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01-11-2024
Ah toch nog iemand met deze phone :P Bij mij gaat t syncen niet zo soepel, maar dat ligt aan de begaaide externe hardware support in mijn vista installatie (zeker iets fout gegaan :( ), op m'n laptop doet ie t ook :)

Ik heb net eventjes (nouja, een uur) een productsurvey getikt :)

Asus P535 (WM 5.0, MiniSD, 2.8" QVGA, WiFi, BT 2.0, 64MB) review door Dutch_Razor

Algemene beoordelingAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/darkgreen.gifFeaturesetAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/green.gifAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/gray.gif
PrestatiesAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/green.gifAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/gray.gifBeeldkwaliteitAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/green.gifAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/gray.gif
Bouwkwaliteit en afwerkingAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/darkgreen.gifErgonomieAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/darkgreen.gif
Uitbreidbaarheid en veelzijdigheidAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/darkgreen.gifMobiliteit en accuduurAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/green.gifAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/gray.gif
PrijsAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/green.gifAfbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/score_bar/gray.gif

Gebruikt in combinatie met:
  • Logitech Mobile Traveller
  • Brando Screen Protector
Gebruikt onder besturingssysteem:
  • Windows Vista
Ervaring met één exemplaar, sinds augustus 2007
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/zpx.gif

Inleiding

Ik was al sinds eind 2006 aan het kijken naar een telefoon, maar kon niet echt een goede vinden met met meer functies dan alleen het standaard bellen SMSen e.d. zonder gelijk eruit te zien als een mini-laptop (zoals bv de Palm Treo 759v om maar, no offense, een voorbeeld te noemen). Tegenwoordig met de Prada, Smasung Armani, Touch en iPhone is dit een stuk makkelijker, maar toendertijd was de Asus P525 een van de wenige kon vinde. Aangezien ik dit jaar augustus naar Taiwan zou gaan besloot ik te wachten met de aanschaf, en enige tijd later verscheen de Asus P535 ten tonele.

Pakweg april stond ie bij 4Launch als leverbaar, maar ik heb hem pas gekocht toen ik terugkwam van Taiwan in augustus. De prijs was toendertijd 550 euro, in Taiwan 420 maar men vertelde mij dat ze alleen de Aziatische versie hadden en bovendien geen global warranty konden leveren en besloot ik hem toch maar in Nederland te kopen. (ondanks dat staat er in de garantiekaart dat er 24 maanden global warranty op zit, misschien een mistverstand door t taalverschil of in Taiwan wordt de P535 onder andere garantievoorwaarden verkocht).

Leveringsomvang

De P535 wordt geleverd in een nette blanco witte doos met een fancy doos eromheen zoals ook de Asus moederborden.

In de doos zat een 521MB MiniSD kaart met de Destinator (er zit dus geen Tomtom bij zoals op sommige sites gesuggereerd wodt) kaarten van de Benelux, MiniUSB kabel, een Akron houder die aan een raam bevestigd kan worden met zuignap en een lederen hoesje. (allemaal hier te zien, externe link)

Ook zat er nog een (bedraad) setje goede oordopjes met extra bas uitstulpsel en microfoon in de doos.

Standaard is Windows Mobile 6 voorgeïnstalleerd, indien dit niet t geval is is een update te downloaden via de Asus website. Op een Bonus CD staat nog een volledige versie van SPB Backup en wat Asus skins voor WM6 (die ik niet echt mooi vind).

Featureset

De volledige featureset is zo via Google te vinen, maar noemenswaardig zijn de WLAN, GPS en Bluetooth. Verder zijn nog een USB poort, MiniSD slot en 2,5mm headphoneplug aanwezig. WLAN bereik is een stukje minder dan van mijn laptop, t netwerk van de La Fonera, die linksboven in het huis staat, is niet goed bereikbaar als ik linksonder in het huis ben. Daar dient wel bij vermeldt te worden dat de La Fonera router een stuk zwakker is dat andere routers zoals bijvoorbeeld de Linksys WRT54Gl.

GPS bereik in de tuin is goed, maar in huis valt het signaal weg. Dit is zeker onhandig, maar mijn vaders TomTom Go 300 heeft hier ook last van en er zit op de P535 nog een extra GPS antenne-poort. Aangezien er een SiRFstar III chip in de P535 zit denk ik dat een externe antenne het probleem zal verhelpen, maar ik heb dit nog niet geprobeerd.

Het grootste minpunt van de P535 is het missen van UMTS en HSPDA ondersteunig, hierbij zit men vast aan GPRS. Alhoewel UMTS abo's duur zijn en het internetten via GPRS best goed te doen is, zou icm de Vodafone Onbeperkt mobiel bellen voor 10€/maand extra het internetten misschien een prettigere ervaring geweest zijn. Anyhow betaal ik nu 10€ per maand bij mijn perpaid abo bij de Rabobank voor onbeperkt (nouja, 750MB FUP) GPRS.

Prestaties

De opstartijd in ongeveerd 30 tot 40 seconden. In WM6 is de P535 dankzij zijn 520 Mhz Xscale proc ronduit snel, zelfs met Agenda, Notities, Telefoon, MSN, Verkenner en Emoze op de achtergrond is er weinig vertraging te bemerken. Hij had daarna alleen te weinig geheugen toen ik een zwaar Word document erbij opende en de camera trachtte te starten, maar in de praktijk zal dit zelden voorkomen.

Beeldkwaliteit

De beeldkwaliteit is goed, alles is duidelijk te lezen en foto's en video wordt mooi weergegeven. Enigste nadeel is dat het scherm redelijk reflecteerd, dus niet direct in het volle zonlicht houden dan wordt je verblindt. (ik acht de kans kleind dat dit door de Brando Screen Protector komt)

Bouwkwaliteit, afwerking, ergonomie

De bouwkwaliteit is zeer goed, hij is eergisteren nog op de grond (waar een dun laagje vloerbedekking op zit) gevallen, er was niks aan de hand en hij bleef gewoon aan.

Enigste kleine minpuntje aan de afwerking is dat het frontje niet van geborsteld aluminium is zoals bij zijn grote broertje de P735. Ondanks dit kan ik het niet echt een nadeel noemen, de P735 is in Taiwan ruim 100 euro duurder, in Nederland niet verkrijgbaar en de meest gelijkwaardige phone, de Touch, heeft dit ook niet.

DE P535 pas perfect in mijn hand en is makkelijk te gebruiken, met enige oefening (en een ietwat toelopende wijsvingernagel) is het zelfs mogelijk met de vinger te typen op het onscreen tobo.

Uitbreidbaarheid en veelzijdigheid

Gebruik als navigatiesysteem is zo te dien aangezien software + car houder worden meegeleverd en een GPS ontvanger is ingebouwd. Draagbare mediaplayer werkt goed i.c.m. meegeleverde oordopjes die echt een goed geluid geven, eerste keer dat ik ze in deed deed ik ze gauw weer uit omdat ik dacht dat ik was vergeten de radio van de PC speakers uit te zetten.

Mobiliteit en accuduur

De P535 is met zijn afmetingen niet te groot om makkelijk in je zak te doen (met het lederen hoesje erom heen wordt t wel moeilijker), hoesje aan je riem en je merkt er vrij weinig van, alhoewel het wel optvalt als je geen vest of jas draagt.

Accuduur is vrij goed, ik laadt hem ongeveer 1x in de 4 dagen op, voor de rest laat ik hem op standby staan en voeg af en toe iets toe in de agenda of browse op internet. MSN, telefoon, SMS en vrijwel alle andere meldingen worden gewoon afgespeeld tenzij de P535 op stil staat. Op trilstand trilt hij niet bij MSN berichten, maar dat zal denk ik aan WM6 liggen. Wifi heb ik dan wel uitstaan, met issie binnen een uurtje of 5 leeg.

Tot slot

Inmiddels issie voor +- 480 euro t e krijgen, toen ik hem kocht heb ik er 550.50 voor betaald inclusief verzendkosten. Een hoop geld, en men zou moeten overwegen of men de meerprijs voor snellere proc en GPS het waard vind t.o.v. de Touch, en de minderprijs maar het gemis van UMTS/HSPDA t.o.v. andere alternatieven. Ik vind het de prijs zeker waard, alhoewel ik graag een iPhone had gehad wegens het Mac OS en het iets slankere uiterlijk, was die toentertijd 600$ en een unlock was nog niet uit. Bovendien kan deze geen 3rd party apps draaien.

WM6 Programma's die ik kan aanraden zijn o.a.
-Emoze: een freeware (!) synchronisatie programma voor Outlook email, agenda en taken. Een hele verademing t.o.v. windows mobile device centre, dit werkt gewoon, ook over GPRS en wifi, dus zolang de pc aanstaat kan je syncen.
-SPB Mobile Shell: Het Now screen is zeer handig en bied snelle overzichtsinfo, het SPB menu is handig met de handen te bedienen
-SPB GPRS Monitor: Handig om je verbruik in de gaten te houden
-Re's Launcher: iPhone-like launcher met slide-to-unlock. Het Today screen is handiger maar dit ziet er leuk uit :P

Belanrijk: Mocht ik je ovetuigd hebben, vergeet dan niet de nieuwste firmware versie te downloaden, bij versies lager dan 4.8.0 vraagt de telefoonfunctie vaak om een pincode en doet er vervolgens eeuwen over de telefoon aan te zetten, daar wordt je dus niet vrolijk van.

Foto's komen zodra mijn camera is opgeladen

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/zpx.gif

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/check0.gif Negatieve eigenschappen:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/px.gif
Geen HSPDA/UMTS
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/check.gif Positieve eigenschappen:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/px.gif
520 Mhz Intel Xscale proc
Mooi uiterlijk (uiteraard subjectief)
MiniSD slot tot 4GB kaartjes
Windows Mobile 6
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/zpx.gif
[ Bekijk in Productreview ] [ Review invullen ]

  • robber57
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 15-02-2021
In navolging op deze: Is een hard reset wel echt "schoon"?


Nou ja, gaan we hier verder alhoewel dat eigenlijk niet helemaal mijn idee was aangezien mijn vraag meer gaat om WM6 per definitie en niet specifiek op een P535.
Ik heb zo het idee dat "mijn probleem" nl een windows mobile "feature" is en niet zoveel met het toestel an sich te maken heeft.
Ik vind het dan ook merkwaardig dat er eigenlijk op dit forum niet een "algemeen WM5-6" topic/sticky" is...

Ik had al niet veel reacties verwacht...., nou ja..... :/

nog ff het camera probleem; je moet er echt een bak licht tegenaan smijten.
Met het ingebouwde hulplicht/flitser in de macrostand op +/- 10 cm afstand van een boekje (wit met zwarte letters) + in de kamer aanwezig daglicht/spot krrijg ik hem net op 25 fps.
Het moment dat het daglicht of de spot wat wegvalt zakt het al af naar 16-18 fps
Is de kamer helemaal donker en alleen het hulp/flitslicht dan krijg ik net aan 12 fps of idd 8 fps.
De camera heeft dus echt een bult licht nodig.
Wat meteen dan weer het tweede probleem geeft: bij een te hoog licht niveau (volle zon) wil met regelmaat er een groen/roze zweem/knippering in het beeld komen :|

Ik heb verder niet zo veel wensen want het ding doet het verder perfect maar daar mogen ze nog wel een update aan wijden.


Iemand ander nog ervaringen met de hard reset problematiek?

[ Voor 7% gewijzigd door robber57 op 14-12-2007 02:20 ]


Verwijderd

Is er een programma voor GPS Fix beschikbaar (QuickGPS bijvoorbeeld) voor deze PDA??

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 07-12-2007 16:41 ]


Verwijderd

Is de ASUS PDA P526 wellicht een goedkoper alternatief ? Voor 388.- te verkrijgen en redelijk wat functies imo:
Specificaties
Resolutie 240x320 pixels
Beeldscherm, aantal kleuren 0.065000 M
Beeldscherm TFT
Beeldschermdiagonaal 2.6 "
Processor TI OMAP 850
Processor-kloksnelheid 200 MHz
Compatibele geheugenkaarten MicroSD
Intern geheugen 128+64 MB
Flash card support Y
Ingebouwde camera Y
Megapixel 2.0
WAP 1.2.1/2.0
Aansluiting USB 1.1
Netwerkverbindingen GSM
Frequentie 850/900/1800/1900 MHz
MMS Y
E-mail Y
Opnameresolutie 176x144 pixels
Videocompressieformaten MPEG4
Video capability Y
Maximaal 30 frames per seconde 30 fps
FM-radio N
Polyfone beltonen Y
Ondersteunde formaten MP3, WMA, AAC
Muziekspeler Y
Aantal polyfone beltonen 128
Inclusief besturingssysteem Windows Mobile 6 Professional
Kleur Silver
Gewicht 115 g
Breedte 58 mm
Diepte 15 mm
Hoogte 110 mm
Gesprekstijd 4-5 h
Stand-bytijd 150 h
Geleverde stroom door de batterij 1300 mAh
Batterijtechnologie Lithium-Ion
Smartphone Y
Model Bar
Infrarood datapoort N
Bluetooth Y
GPRS Y
EDGE Y
mobiele telefoons 1.2

  • robber57
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 15-02-2021
Heeft , ik dacht geen touchscreen, is daarom ook denk ik behoorlijk goedkoper........

[ Voor 8% gewijzigd door robber57 op 17-01-2008 01:06 ]


Verwijderd

robber57 schreef op donderdag 17 januari 2008 @ 01:00:
Heeft , ik dacht geen touchscreen, is daarom ook denk ik behoorlijk goedkoper........
...toch wel een touchscreen, maar ...
UMTS en Wi-Fi ontbreken op deze navigatie-smartphone. In plaats daarvan moet je terugvallen op EDGE, wat in Nederland in de praktijk betekent dat je alleen GPRS tot je beschikking hebt
http://www.pocketinfo.nl/...-en-windows-mobile-6.html
... oja, en OMAP850 wordt als redelijk nadeel ervaren als ik de forums zo lees.

Blijft verder imo een redelijk uitgerust model voor een relatief niet onaardige prijs

  • Dutch_Razor
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01-11-2024
Verwijderd schreef op donderdag 27 december 2007 @ 01:53:
Is de ASUS PDA P526 wellicht een goedkoper alternatief ? Voor 388.- te verkrijgen en redelijk wat functies imo:

[...]
Ik had toen gekeken wat t verschil was, en wat ik me herriner is de processor een stuk langzamer, heeft ie een kleiner scherm en geen GPS. Daarentegen is ie wel een stuk goedkoper, en ietwat dunner, plus hij heeft de andere toetsen.

Tis maar net wat je wilt lijkt me :)

[ Voor 5% gewijzigd door Dutch_Razor op 17-01-2008 16:12 ]


Verwijderd

Dutch_Razor schreef op donderdag 17 januari 2008 @ 16:12:
[...]ik had toen gekeken wat t verschil was, en wat ik me herriner is de processor een stuk langzamer, heeft ie een kleiner scherm en geen GPS.
...heeft echter toch wel GPS.

  • sem
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 24-08 21:27

sem

wat nu weer?

Ik heb ook ooit eens btcorief.dll verwijderd,
maar vandaag gaf hij ineens hetzelfde probleem, alleen is het filetje niet meer te verwijderen.
Alle mogelijke manieren geprobeerd. zelfs een hard-reset wil niet werken.
alleen als ik gebeld word klinkt er iets

Iemand enig idee waarom?

[ Voor 7% gewijzigd door sem op 18-06-2008 19:10 ]

Pagina: 1