Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 302117
Goed nieuws, dan wacht ik nog even tot zoiets als de nc10 wat goedkoper wordt en wat langere accuduur krijgen. Zelf met folie gaan klooien doe ik liever niet, wat dat betreft heb ik 2 linkerhanden.[b][message=32605389,noline]Samsung is overigens terug gegaan naar mat, er is dus best een grote kans dat er volgend jaar ook volop netbooks zijn met matte schermen.
De N140 is de opvolger van de NC10. Mat scherm, moderner uiterlijk en >10 uur accu duur.Anoniem: 302117 schreef op zondag 20 september 2009 @ 14:01:
[...]
Goed nieuws, dan wacht ik nog even tot zoiets als de nc10 wat goedkoper wordt en wat langere accuduur krijgen. Zelf met folie gaan klooien doe ik liever niet, wat dat betreft heb ik 2 linkerhanden.
pricewatch: Samsung N140-KA01 Zwart
De N130 is nog goedkoper maar die heeft een kleinere accu:
pricewatch: Samsung N130-KA01 Zwart
[ Voor 15% gewijzigd door Philflow op 20-09-2009 18:36 ]
Super dingetje! Een Samsung N110 Wit. Ben alleen nog over het twijfelen over het OS. Standaard is XP maar er zijn nog zoveel andere (betere?) mogelijkheden:
Windows 7 RTM
EasyPeasy
Moblin V2
Mac OSX (wel wat tweaks nodig: oa vervangen WLAN kaart)
Iemand hier een zinnige mening over?
Kwestie van persoonlijke voorkeur. Mijn voorkeur is Windows XP. Alle utlities van Samsung zijn er voor geschreven, battery life is het beste. Verder boot XP (na wat tweaks) sneller dan OS X en Win 7 en gebruik het minder geheugen.Sigma2k8 schreef op zondag 20 september 2009 @ 20:30:
Windows 7 RTM
EasyPeasy
Moblin V2
Mac OSX (wel wat tweaks nodig: oa vervangen WLAN kaart)
Iemand hier een zinnige mening over?
Ik heb deze week maar zo'n wit ding meegenomen uit de US.
Best een strak apparaatje, en vooral scherm is erg fijn!
Welke virusscanner laat zich het beste combineren met een atom N280, 1 GB geheugen en windows XP?
Check de realisatie van ons energieleverend passiefhuis op energieleverend.nl
Ik zou zeggen: Avira. Licht en gratis, alleen wat nagscreens.peeweeherman schreef op donderdag 24 september 2009 @ 19:02:
Welke virusscanner laat zich het beste combineren met een atom N280, 1 GB geheugen en windows XP?
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Ja, had ik ook gedaan, maar ze zijn aangepast en komen er weer doorheen.Philflow schreef op donderdag 24 september 2009 @ 19:14:
+1 voor Avira. Nagscreens zijn vrij eenvoudig uit te schakelen, zie Google.
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
En de W serie konden we al, heeft Tweakers zelfs een nieuwsbericht voor gemaakt.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Ik wil ook een netbook aanschaffen.
Budget = max. 300 euro.
Grootte scherm = min. 10 inch.
Wat is wijsheid?
http://tweakers.net/pricewatch en dan de netbooks bekijken. Dit is iets namelijk iets wat je zelf kunt uitzoeken, het is jouw geld. Zie ook [NBBG] Special: Netbook oktober 2009 en de verwijzing naar *LET OP* - Wat moet ik kopenTremio schreef op vrijdag 25 september 2009 @ 21:08:
Wat is wijsheid?
[ Voor 27% gewijzigd door gambieter op 25-09-2009 21:13 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
[ Voor 13% gewijzigd door Tremio op 25-09-2009 21:13 ]
Dan moet je reviews gaan lezen. Jij moet de beslissing nemen, en nu komt het nogal lui over. Welke heb je al bekeken, en waarom heb je die niet gekozen?Tremio schreef op vrijdag 25 september 2009 @ 21:13:
Dat bedoel ik eigenlijk, welke raden jullie mij aan. Er zijn er zo veel onder de 300 euro. Wordt er helemaaal gek van! En pricewatch gebruik ik al jaren ;-)
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Asus 1005HA-M, beste value for money imo.Tremio schreef op vrijdag 25 september 2009 @ 21:08:
Beste forumleden,
Ik wil ook een netbook aanschaffen.
Budget = max. 300 euro.
Grootte scherm = min. 10 inch.
Wat is wijsheid?
Samsung maakt ook hele goede netbooks, N130 en N140 bijv. Zit wel boven de 300.
PS Gambieter heeft in principe wel gelijk maar dit is zo'n inkopper.
[ Voor 37% gewijzigd door Philflow op 25-09-2009 21:17 ]
Voor mij is het belangrijk dat een netbook een kleine lader heeft en zelf ook licht en dun is. Ik wil er echter geen 400-500 euro aan uitgeven, omdat dit er echt voor erbij is.
Ik heb vandaag de Acer Aspire One D250-Bk gezien, en de medewerker daar wist me te vertellen dat de Asus 1005HA-M beter is vanwege een betere Wifi kaart.
Maar ze waren beide uitverkocht, dus ben ik nu via het internet aan het kijken.
En een vraagje: raden jullie de 1000HD aan? Dat is waarschijnlijk een iets ouder modelletje? En ik hoor ook niks over netbooks van PB, bijv. de goedkope Packard Bell dot s.NL/098. Hoe zijn die?
Ik wil er gewoon op kunnen surfen, mailen, youtuben, msnen, thats it. Ik heb niet echte criteria, behalve prijs en de grootte van het scherm. (10 inch). Ik zou het wel fijn vinden als de resolutie wat aan de hoge kant zou zijn (standaard is nu 1024x600).
[ Voor 30% gewijzigd door Tremio op 25-09-2009 21:35 ]
Raad ik af. Zit een Celeron in. Traag en minder zuinig. De 1000HA-M heb je voor dezelfde prijs en is nieuwer. Ik kan bij de 1000HD ook geen features ontdekken die de 1000HA-M niet heeft.Tremio schreef op vrijdag 25 september 2009 @ 21:23:
En een vraagje: raden jullie de 1000HD aan? Dat is waarschijnlijk een iets ouder modelletje?
Ga voor jezelf ook na of bluetooth een vereiste is, zo ja dan valt er veel al af. Lastige een jouw oorspronkelijke vraag is dat je niet met criteria komt - behalve prijs - en dan kom je gauw lui over. Probleem is dat er veel aanbod is, met criteria maak je dat kleiner. Ik zal i.i.g. niet voor een Celeron gaan.
Nee. Zwaar, oud en een Celeron afaik.Tremio schreef op vrijdag 25 september 2009 @ 21:23:
En een vraagje: raden jullie de 1000HD aan? Dat is waarschijnlijk een iets ouder modelletje?
Best een aardig netbook mits er een 6 cell accu bij zit, maar waarom zou je naar Packard Bell kijken als je voor 270 eur een Asus 1005HA-M kunt kopen?En ik hoor ook niks over netbooks van PB, bijv. de goedkope Packard Bell dot s.NL/098. Hoe zijn die?
[ Voor 5% gewijzigd door Philflow op 25-09-2009 21:35 ]
Toch maar voor de Asus gaan of voor de PB?
De PB heeft een glanzend scherm, de Asus mat.
[ Voor 28% gewijzigd door Philflow op 25-09-2009 21:44 ]
Ik heb mijn keuze gemaakt. Bedankt.
Anoniem: 321113
ben sinds kort ook aan het rondzien voor een netbook/laptop aangezien ik het voor mijn school wel nodig heb.
Ik heb al redelijk wat rondgezien, en weet wel wat er ongeveer allemaal op de markt is. Anderzijds weet ik niet wat te kiezen, en dus kom ik hier wat rondvragen over de ervaringen dat mensen miss al gehad hebben met bepaalde merken en netbooks.
Een aantal netbooks doe ik zeker de moeite waard vond om in te kijken:
-Acer Aspire One D250-BTk
-Acer Aspire One Pro 531h-0Bk
-Acer Timeline 1810T-352G16N Azerty
Men broer heeft een acer aspire one(wel niet de pro versie), en die is daar redelijk content van. Echt een heel stevig ding moet ik zeggen. Enkel de batterijduur is klotig zegt em. Maar de pro heeft dan wel de 6 cel in plek van zijn 3 cel. Voorkeur gaat duidelijk uit naar de laatste. Is op elke vlak beter dan zijn broertjes. Ook het grotere scherm spreekt me wel aan eigenlijk. Anderzijds heb ik men twijfels of ik dan wel 500€ moet neerleggen voor een netbook...
Andere kandidaten
Asus Eee PC 1005HA-M(H) Zwart Azerty, samsung NC 10, MSI wind, toshiba NB 200
Ik kan persoonlijk door de bomen het bos niet meer zien.
Doeleinden? Visual studio 2008 moet ik vlot kunnen draaien, vm-ware zou moeten kunnen draaien, laatste versie van dreamweaver.
filmpje zien mag ook tussendoor. Kben niet echt een gamerstype, dus dat hoeft zelfs niet(enige wat ik tussendoor nog speel is source). Tis dus vooral belangrijk in functie van school. Draagbaarheid moet nog meevallen(die timeline zou zowat het maximum zijn voor mij denkk).
In dat geval is de keuze eenvoudig, op een Atom zal dat (zeer) traag draaien.Anoniem: 321113 schreef op dinsdag 06 oktober 2009 @ 21:05:
Visual studio 2008 moet ik vlot kunnen draaien, vm-ware zou moeten kunnen draaien, laatste versie van dreamweaver.
Acer 1810T voor 450 euro is veel sneller, zoals je zelf al zegt. Bovendien meer geheugen, HDMI, Windows 7 etc.
Alternatief: HP DM1 met SU2300 dual core voor € 480 vanaf 22 oktober.
We hebben het over een die-shrink van de originele Ion chipset, inclusief een verdubbeling van het aantal shaders (van 16 naar 32 shaders en van 4 naar 8 ROPs). Ik weet dat Ion op 65nm gebakken is, dus met een beetje geluk hebben we het over een 40nm product.
Oftewel, veel sneller en zelfde verbruik of zuiniger!
Deze chipset kan zorgen voor een grafische revolutie binnen netbooks, instap laptops en ultrathin's! Hij is in ieder geval een stuk sneller dan een HD4200 (AMD's snelste IGP).
Bron
(cross-post)
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
IJazeker, ik denk dat hetgeen wat jij zoekt richting de HP DM1 gaat.Oscar Mopperkont schreef op donderdag 08 oktober 2009 @ 17:59:
Komen er nog meer alternatieven voor die Acer 1810T en HP? Ben nl niet zo'n fan van Acer, maar misschien is het vooroordeel dat ik heb tegen de build quality en service van Acer niet meer terecht?
Ik heb gister bij de Mediamarkt Arena de PB Dot M 200, die vind ik ook veel mooier dan de 1810T!
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Anoniem: 295685
Ik denk dat je Pinnacle wel kan shaken op een netbook van Atom.BB333 schreef op zaterdag 26 september 2009 @ 17:49:
Hoe gaat het trouwens met een Pinnacle TV-kaart in samenwerking met een netbook met Atom? Ik ben namelijk van plan om een netbook te kopen alleen vraag ik mij af of hij soepeltjes kan omgaan met de Terratec DVB-T Dual Diversity TV Tuner.
Samsung X120 of de luxere versie de Samsung X170...XanderDrake schreef op donderdag 08 oktober 2009 @ 18:10:
IJazeker, ik denk dat hetgeen wat jij zoekt richting de HP DM1 gaat.
Als je centen teveel hebt de Sony Vaio X serie
Qua design zeker erg mooi, maar bad ass hardware! VGA, Atom, slechte videochip... dus 'n no go!Ik heb gister bij de Mediamarkt Arena de PB Dot M 200, die vind ik ook veel mooier dan de 1810T!
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Klopt klopt, maar als Acer van de Aspire 751 een CULV versie kan maken (aka 1810T) dan kan PB van zijn 11.6" netbooks ook een CULV versie maken. TochCLB schreef op donderdag 08 oktober 2009 @ 22:20:
Qua design zeker erg mooi, maar bad ass hardware! VGA, Atom, slechte videochip... dus 'n no go!
Nu nog hopen...
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Sterker nog, die bestaat al. Tot nu toe alleen uitgebracht onder de Gateway vlag, maar het is gewoon een PB.XanderDrake schreef op donderdag 08 oktober 2009 @ 23:58:
[...]
Klopt klopt, maar als Acer van de Aspire 751 een CULV versie kan maken (aka 1810T) dan kan PB van zijn 11.6" netbooks ook een CULV versie maken. Toch?
Ooh, beetje offtopic, maar mag ik de naam van die Gateway al eens horenPhilflow schreef op vrijdag 09 oktober 2009 @ 07:39:
Sterker nog, die bestaat al. Tot nu toe alleen uitgebracht onder de Gateway vlag, maar het is gewoon een PB.
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
http://www.newegg.com/Pro...aspx?Item=N82E16834101185XanderDrake schreef op vrijdag 09 oktober 2009 @ 12:36:
[...]
Ooh, beetje offtopic, maar mag ik de naam van die Gateway al eens horen?
Anoniem: 318704
Specificaties:
Intel® Atom™ Processor N280 1.66GHz, 667MHz, 512KB L2 cache
10 inch WSVGA, 1024x600
2Gb DDR2-800MHz (slot 1)
320GB 7200 rpm (16Mb cache)
3 Cell Batterij
Interne Bluetooth module met EDR 2.0 (2Mbit/s)
3 x USB 2.0
Ingebouwde 1,3 MegaPixel WebCam + Microfoon
1.3Kg
2 Jaar Carry-in garantie
Kost €530.-
Ik vroeg me alleen af wat ik kan verwachten van die accu.. ik gok vrij weinig uur draaitijd met maar 3 cellen..?
Grote kans dat je minder dan 3 uur haalt op 3 cellen. Overigens vind ik 530 euro veeel te duur voor zo'n netbook.Anoniem: 318704 schreef op dinsdag 20 oktober 2009 @ 00:35:
Ik ben opzoek naar een Netbook met windows 7 en kwam deze BTO tegen:
Specificaties:
Intel® Atom™ Processor N280 1.66GHz, 667MHz, 512KB L2 cache
10 inch WSVGA, 1024x600
2Gb DDR2-800MHz (slot 1)
320GB 7200 rpm (16Mb cache)
3 Cell Batterij
Interne Bluetooth module met EDR 2.0 (2Mbit/s)
3 x USB 2.0
Ingebouwde 1,3 MegaPixel WebCam + Microfoon
1.3Kg
2 Jaar Carry-in garantie
Kost €530.-
Ik vroeg me alleen af wat ik kan verwachten van die accu.. ik gok vrij weinig uur draaitijd met maar 3 cellen..?
Voor minder geld heb je de Acer 1810TZ http://www.hardware.info/...1810TZ412G16N_LXPJ502086/
Die is op alle fronten beter, behalve de harde schijf.
Voor nog minder geld heb je de HP DM1: http://www.hardware.info/...vilion_DM11020ED_VR571EA/
[ Voor 17% gewijzigd door Philflow op 20-10-2009 11:05 ]
Anoniem: 318704
Daar was ik al bang voor.. BTO & xxodd leveren beide krachtige, leuke netbooks, maar qua accu zuigen ze.. Wat heb je aan een netbook met een belabberde accuduur?!!
Wat betreft die Acer, daar begin ik niet aan:p. En die HP ziet er zeer goed uit! Alleen heb ik hem eerder nodig dan dat ie uitkomt.. I.v.m school/treinreis en komend blok WEL mijn best doen
Wat komt er nog meer uit aan netbooks met de komst van Windows 7?
Bedankt alvast !
[ Voor 8% gewijzigd door Anoniem: 318704 op 20-10-2009 17:43 ]
Volgens mij komt ie overmorgen uit. Misco had hem even in voorraad staan vandaag:Anoniem: 318704 schreef op dinsdag 20 oktober 2009 @ 17:42:
Alleen heb ik hem eerder nodig dan dat ie uitkomt..
http://www.misco.nl/produ...product.htm?affiliate=129
[ Voor 23% gewijzigd door Philflow op 20-10-2009 17:59 ]
Anoniem: 318704
Oke! Ik las ergens dat ie pas begin november zou komen. Maar dit is een stuk beter! Wacht ik nog even tot de eerste reviews en dan zie ik wel.Philflow schreef op dinsdag 20 oktober 2009 @ 17:58:
[...]
Volgens mij komt ie overmorgen uit. Misco had hem even in voorraad staan vandaag:
http://www.misco.nl/produ...product.htm?affiliate=129
Thnx!
Anoniem: 87302
Ik ben het hier mee eens, de Toshiba NB 200 blijft de beste notebook tot nu toe. Ik ga de mijne echter verkopen, gebruik hem te weinig. Maar het blijft de mooiste, vooral in het wit/grijs, die is mooier dan die in het bruin/grijs.Philflow schreef op woensdag 17 juni 2009 @ 20:07:
Toshiba NB205 is de beste netbook tot nu toe volgens Laptopmag. 8.5 uur battery life.
[...]
http://www.laptopmag.com/...a-mini-nb-205.aspx?page=1
Anoniem: 318704
Ik ben eigenlijk wel benieuwd wat men hier op dit moment de beste netbook vindt:
Prijsklasse tot €450.- incl. 2Gb RAM(upgrade). Met windows7 en minimaal 11" scherm.
Welke netbook is de beste keuze? Of moet ik voor €200.- meer naar wat krachtigers gaan kijken?
Ik hoor het graag!
Gr. Allaar
- Acer Ferrari One
- Acer 1810TZ
- HP DM1
De Ferrari One heeft een betere videokaart dan de rest maar volgens mij doet de processor iets onder evenals de accuduur. De 1810TZ heeft een goede processor en een uitstekende accuduur, maar daar gaat de HP DM1 nog weer eens een paar uur overheen. Nu weet ik ook niet of de processoren van de 1810TZ en de DM1 te vergelijken zijn (SU4100 vs SU2300). Ik nijg ernaar dat de SU4100 beter is omdat het een Pentium Dual Core is. Naast deze genoemde netbooks is de markt steeds meer aan het bewegen. Komen er naast deze nog meer 11,6inch of kleinere netbooks uit? Waarvoor is het nog de moeite waard om te wachten m.b.t. goede accuduur, processor en videokaart? Ligt er iets in het verschiet dat zeer goed is?
En eigenlijk vind ik 10" de ideale netbook grootte omdat je dan meer het idee hebt van een netbook en niet van een note-book. Hoe groot is het verschil eigenlijk tussen een 10" en 11,6"? Ik heb de Samsung NC20 wel eens in het echt gezien en vind dat deze nog niet eens zo heel erg groot is en vrij acceptabel. Zijn de bovenstaande net/note-books ongeveer van zelfde grootte?
Dit vroeg ik mij ook af, maar helaas een reactie bleef uit. Op de hits van google concluderende denk ik dat het eigenlijk niet zo heel veel uit maakt.... maar of dat ook echt zo is.... Ben eigenlijk niet zoon expertBB333 schreef op vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:16:
Ik zit ook nog redelijk te twijfelen. Momenteel heb ik de volgende net/note-books op het oog:
- Acer Ferrari One
- Acer 1810TZ
- HP DM1
De Ferrari One heeft een betere videokaart dan de rest maar volgens mij doet de processor iets onder evenals de accuduur. De 1810TZ heeft een goede processor en een uitstekende accuduur, maar daar gaat de HP DM1 nog weer eens een paar uur overheen. Nu weet ik ook niet of de processoren van de 1810TZ en de DM1 te vergelijken zijn (SU4100 vs SU2300). Ik nijg ernaar dat de SU4100 beter is omdat het een Pentium Dual Core is. Naast deze genoemde netbooks is de markt steeds meer aan het bewegen. Komen er naast deze nog meer 11,6inch of kleinere netbooks uit? Waarvoor is het nog de moeite waard om te wachten m.b.t. goede accuduur, processor en videokaart? Ligt er iets in het verschiet dat zeer goed is?
En eigenlijk vind ik 10" de ideale netbook grootte omdat je dan meer het idee hebt van een netbook en niet van een note-book. Hoe groot is het verschil eigenlijk tussen een 10" en 11,6"? Ik heb de Samsung NC20 wel eens in het echt gezien en vind dat deze nog niet eens zo heel erg groot is en vrij acceptabel. Zijn de bovenstaande net/note-books ongeveer van zelfde grootte?

Eigenlijk zijn dit geen netbooks. Een netbook heeft Atom (-performance). 11.6" CULV worden in het 12-14" topic besproken.BB333 schreef op vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:16:
Ik zit ook nog redelijk te twijfelen. Momenteel heb ik de volgende net/note-books op het oog:
- Acer Ferrari One
- Acer 1810TZ
- HP DM1
De Acer Ferrari heeft de beste game performance, de 1810TZ de beste applicatie performance.
[ Voor 4% gewijzigd door Philflow op 26-10-2009 16:59 ]
Ze zijn vrij positief over de stevige netbook.
Prestaties zijn over het algemeen hoger dan andere netbooks, niet alleen op het grafisch gebied.
Build kwaliteit is vrij goed, jammer van de fel groene kleur
Accutijd 3:30 bij normaal wifi browsen.
Prijs €339. Best aardig als je het mij vraagt.

Bron
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
De kleur past goed bij je avatarCLB schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 17:47:
Leuk apparaatje ja, alleen de resolutie is voor mij een no-go..
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
ik zie een groen poppetjeCLB schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 17:55:
Haha is dat zo? Weet niet eens wat voor avatar ik momenteel heb.. Staan uit bij mij? Android poppetje?
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Klopt, dat weet ik van het ultra-thin topicCLB schreef 5op maandag 26 oktober 2009 @ 17:47:
Leuk apparaatje ja, alleen de resolutie is voor mij een no-go..
offtopic: stel dat de Acer Aspire F1 een 1,6ghz dualcore zou hebben en een normale cover, zou je em dan nemen? Ik wel.
Maar het is een blijft een netbook he, en met dat in gedachte vind ik em heel aardig.
De meeste netbooks kosten tussen de 280 en 310 €. Voor maar een paar tientjes heb je wel een zeer degelijke GPU en 1gb RAM erbij!
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
En 'n mat scherm zou hebben... Dan zeker ja =)XanderDrake schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 18:52:
offtopic: stel dat de Acer Aspire F1 een 1,6ghz dualcore zou hebben en een normale cover, zou je em dan nemen? Ik wel.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
Ik denk dat de HP 5101 (FU355EA) ga bestellen. Deze heeft een 10,1-inch LED HD (1366 x 768 resolutie) mat scherm , 2Gb ram erin, 6cells accu (goed voor zo'n 6-7 uur). Zal ongeveer €500.- gaan kosten denk ik.
Zijn er toevallig mensen met ervaring met dit type?
Mzzl!
Waarom kijk je dan ineens niet naar de Gigabyte T1028 voor dat geld.Anoniem: 318704 schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 21:44:
Ik denk dat ik eruit ben! Na lang wikken en wegen, veel vragen te stellen, veel op te zoeken en nog veel meer veel gedaan te hebben..
Ik denk dat de HP 5101 (FU355EA) ga bestellen. Deze heeft een 10,1-inch LED HD (1366 x 768 resolutie) mat scherm , 2Gb ram erin, 6cells accu (goed voor zo'n 6-7 uur). Zal ongeveer €500.- gaan kosten denk ik.
Zijn er toevallig mensen met ervaring met dit type?
Mzzl!
Die heeft alles wat die HP heeft + een draaibaar touchscreen.
Ik gebruik zo'n Gigabyte al 3maanden met Tiny Windows 7 Ultimate NL en werkt perfect.
Huh waar haal jij die specs vandaan? Als die bestaat koop ik 'm gelijk.. HP Mini 5101 (FU355EA) ZwartAnoniem: 318704 schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 21:44:
Zijn er toevallig mensen met ervaring met dit type?
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
Volgens de site van HP komt de 5101 in 4 varianten: http://h10010.www1.hp.com...5550-3955550-3973865.htmlCLB schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 22:21:
[...]
Huh waar haal jij die specs vandaan? Als die bestaat koop ik 'm gelijk.. HP Mini 5101 (FU355EA) Zwart
2 met 1024x600 & 2 met 1366x768.
In de pricewatch wordt maar 1 variant vermeld. Op www.amecomputers.nl staat ie met 1366x768 scherm en zo ook op Bol.com: http://www.bol.com/nl/p/n...ml#product_specifications
Verwarrend?
10,1" met 1366x768 is wel retegeil zeg, maar dat is het dan ook wel.
Maximaal 1GB RAM, alleen VGA en 'n schamele GMA950, dat wordt hem niet natuurlijk..
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
Ziet er idd best geinig uit, maar die kost €700.-. Ik vind de HP erg mooi en als ik de reviews moet geloven zit ie oersterk in elkaar! Dus bedankt, maar dan ga ik voor de HP ;-)
Anoniem: 318704
Oh kak, is het RAM niet te upgraden naar 2Gb?! Ik zie overal filmpjes op youtube waarin ze laten zien dat dat zo makkelijk gaat..CLB schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 22:33:
Hmm verdomd zeg =)
10,1" met 1366x768 is wel retegeil zeg, maar dat is het dan ook wel.
Maximaal 1GB RAM, alleen VGA en 'n schamele GMA950, dat wordt hem niet natuurlijk..
Ik vraag me af of dat er staat door de restricties die MS heeft opgelegd, of dat hij er echt niet meer kan werken.
[ Voor 36% gewijzigd door CLB op 26-10-2009 22:38 ]
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
Ik zal het nog ff navragen, maar dan zie ik het idd somber in..
gevraagd, antwoord: Kan niet meer in dan die 1Gb, ivm chipset limiet..
There we go again

[ Voor 37% gewijzigd door Anoniem: 318704 op 26-10-2009 22:45 ]
Ik wacht mooi op de next gen HP'tjes dan..
10,1" / 1366x768 / mat / 2GB RAM / Atom 330 / HDMI / ION chipset =)
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
Zucht.
[ Voor 57% gewijzigd door Anoniem: 318704 op 26-10-2009 22:56 ]
De HP Compaq mini 311C dan? uitbreidbaar tot 3 Gig ddr3 + ION en atom 270Anoniem: 318704 schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 22:48:
En de HP DM1 dan? Is dat niet wat?, never mind zelfde verhaal. Max. 1Gb ram en daarnaast zit er een N270 in..
Zucht.
[ Voor 65% gewijzigd door CLB op 26-10-2009 23:05 ]
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Ja 1 gig gesoldeerd maar je kan er nog 2 gig ddr3 bij prikken. ddr3 word ook mooi benut door de ION chipset.CLB schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 23:03:
3GB? 1GB gesoldeerd ofzo?
Anoniem: 318704
Pff, stomme HP!
Waarom valt de 311C af? n510 moet ik nog een keer in het echt zien! Die 1201N ziet er ook goed uit hoorAnoniem: 318704 schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 23:09:
Ja dan blijft de N510 idd over als optie.. Las alleen dat daar wel wat nadelen aan zitten, o.a. slechte kijkhoek?!
Pff, stomme HP!
Ja als je er met meerdere mensen achter zit.. en het zwart is niet helemaal diep zwart.. tsjaa mierenneuken..
[ Voor 30% gewijzigd door CLB op 26-10-2009 23:15 ]
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Heb er genoeg online gezien! Maar als je toch langs gaat graagCLB schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 23:13:
EDIT @ Hierboven: Wil je nog foto's van de N510? Ga ik morgen anders even op stap..
Ja als je er met meerdere mensen achter zit.. en het zwart is niet helemaal diep zwart.. tsjaa mierenneuken..
Anoniem: 318704
Die N510 is nog wel een serieuze optie..
[ Voor 26% gewijzigd door Anoniem: 318704 op 26-10-2009 23:23 ]
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
Zie net een filmpje op youtube van COD4 op die 311C.. dat ie dat aan kan moet wel wat zeggen!?
Alleen op dit moment te verkrijgen bij informatique voor 400 euro. Denk dat ze nog wel in prijs gaan zakken ( In Frankrijk kost die nu ongeveer 350) http://www.informatique.n...?M=I&REFCODE=KEL&A=662294 ook bij de dochteronderneming van informatique zie ik nu http://notebookshop.nl/66...paq-mini-311c-1050sd.htmlAnoniem: 318704 schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 23:22:
Die 311C is inderdaad nog wel het overwegen waard.. Wanneer komt die uit? En is de N270 wel krachtig genoeg?
Die N510 is nog wel een serieuze optie..
ben ook al een tijdje aan het denken om de 311C of de N510 aan te schaffen maar geen 1 van de 2 kan mij over de streep trekken. Nu zie ik de 1201N weer verschijnen en twijfel ik nog meer...
Dat filmpje van COD4 is inderdaad een goed voorbeeld
[ Voor 32% gewijzigd door souljah1h op 26-10-2009 23:36 ]
Dan kijk je echt bij de verkeerde winkels.Anoniem: 318704 schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 22:33:
@sn0w13,
Ziet er idd best geinig uit, maar die kost €700.-. Ik vind de HP erg mooi en als ik de reviews moet geloven zit ie oersterk in elkaar! Dus bedankt, maar dan ga ik voor de HP ;-)
Ik heb de mijne hier gekocht voor 569€ en de goedkoopste variant kost 479€
De maandag besteld en de woensdag had ik hem al.
http://www.notebook.de/gi...-note-t1028-serie-g-1022/
[ Voor 11% gewijzigd door sn0w13 op 26-10-2009 23:35 ]
En wat me tegenhoud om de N510 aan te schaffen, zijn XP en de Atom N280..
Binnenkort komt er ook een Windows7 editie aan.. daar wacht ik ook nog even op.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
De N510 mag er ook zijn! Wat biedt die N280 van de N510 aan meerwaarde boven de N270 van de C311?
@sn0w13, dat is wel een duitse winkel, stond niet in de pricewatch;-). Maar ik wil mijn netbook niet uit het buitenland halen. Maar bedankt voor je tip!
Een minimale upgrade aan processorkracht.. In de N510 zit ook 'n BT module in de C311 niet..Anoniem: 318704 schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 23:41:
De N510 mag er ook zijn! Wat biedt die N280 van de N510 aan meerwaarde boven de N270 van de C311?
En de N510 heeft een mat scherm, de C311 een glossy scherm. En het scheelt zo'n 60,- momenteel.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
Hij komt half november uit inderdaad, en als je nog meer N510 vragen hebt, stel ze in dat topic!arnoud_h schreef op woensdag 21 oktober 2009 @ 15:03:
De adviesprijs (zoals mijn info nu is) wordt 539 met een 250GB schijf,
Windows 7 Home Premium en upgrade van de batterij van 5200 naar 5900mAh.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 75074
Packard bell DOT s NL098 voor een prijs van 200 euro (tussen 08:00 en 10:00 uur op Zaterdag)
Specificatie: Intel Atom processor N270 (1.60GHZ, 512K L2 Cache, 533 MHZ FSB)
1 GB werkgeheugen, 160 GB harde schijf , 10.1 LED, 802.11 g, 10/100 LAN,
Intel 945GSEW Express videokaart, Webcam, Software: Windows XP Home Edition .
Ik heb de prijzen vergeleken in Pricewatch, maar dit is toch heel goedkoop!
Alleen als ik het plaatje op de folder vergelijk met de plaatje op ander online winkel of in Packard bell site dan komt de foto van de laptop niet met elkaar overeen.
Is dit een oude model versie van DOT s NL098?
Zijn er mensen die ervaring hebben met deze Netbook?
Ik wil het gebruiken voor internet (Wifi) en email lezen en soms uizending gemist kijken!
Plaatjes in het MediaMarktfoldertje zijn vaker punt van discussie! Ik zou er voor gaan!
@ Allaar: Dit is een goede HP: pricewatch: HP 5101 mininotebook (FU356EA) Zwart met hoge reso!
Deze is ook mooi zeg, pricewatch: Sony Vaio VPC-W12S1E/W Wit Zwart, alleen geen HDMI en oude GPU..
[ Voor 63% gewijzigd door CLB op 27-10-2009 13:01 ]
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 302117
Anoniem: 75074 schreef op dinsdag 27 oktober 2009 @ 10:48:
Ik ben ook opzoek naar een Netbook voor redelijk prijs, nu zie ik in de folder van mediamarkt de volgende Netbook:
Packard bell DOT s NL098 voor een prijs van 200 euro (tussen 08:00 en 10:00 uur op Zaterdag)
Anoniem: 318704
Die HP kon niet meer dan 1Gb RAM aan toch? Of dit type dan weer wel? Of mis ik je punt nuCLB schreef op dinsdag 27 oktober 2009 @ 12:57:
Heeel goedkoop, heeeel goedkoop, scheelt 5 tientjes...
Plaatjes in het MediaMarktfoldertje zijn vaker punt van discussie! Ik zou er voor gaan!
@ Allaar: Dit is een goede HP: pricewatch: HP 5101 mininotebook (FU356EA) Zwart met hoge reso!
Deze is ook mooi zeg, pricewatch: Sony Vaio VPC-W12S1E/W Wit Zwart, alleen geen HDMI en oude GPU..
Die Sony heb ik idd ook al ff bekeken, maar die vind ik te vrouwelijk, met een of ander vaag patroontje op de binnenkant..
Anoniem: 318704 schreef op dinsdag 27 oktober 2009 @ 13:48:
Die HP kon niet meer dan 1Gb RAM aan toch? Of dit type dan weer wel? Of mis ik je punt nu.
Wat dus niet zo is =)Anoniem: 318704 schreef op maandag 26 oktober 2009 @ 22:30:
In de pricewatch wordt maar 1 variant vermeld.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Anoniem: 318704
Blijft eeuwig zonde! Wat bezielde ze toen ze bedachten om deze beperking in te bouwen!!
Ga je het heel erg merken, dat verschil tussen 1 & 2Gb?
Die Sony ondersteunt volgens hun site ook max. 1Gb ram.. WAAROM!!?

[ Voor 18% gewijzigd door Anoniem: 318704 op 27-10-2009 14:06 ]
Ik ga zaterdagochtend even in Groningen kijken, denk dat ik hem dan ook meeneem.Anoniem: 75074 schreef op dinsdag 27 oktober 2009 @ 10:48:
Ik ben ook opzoek naar een Netbook voor redelijk prijs, nu zie ik in de folder van mediamarkt de volgende Netbook:
Packard bell DOT s NL098 voor een prijs van 200 euro (tussen 08:00 en 10:00 uur op Zaterdag)
Specificatie: Intel Atom processor N270 (1.60GHZ, 512K L2 Cache, 533 MHZ FSB)
1 GB werkgeheugen, 160 GB harde schijf , 10.1 LED, 802.11 g, 10/100 LAN,
Intel 945GSEW Express videokaart, Webcam, Software: Windows XP Home Edition .
Ik heb de prijzen vergeleken in Pricewatch, maar dit is toch heel goedkoop!
Alleen als ik het plaatje op de folder vergelijk met de plaatje op ander online winkel of in Packard bell site dan komt de foto van de laptop niet met elkaar overeen.
Is dit een oude model versie van DOT s NL098?
Zijn er mensen die ervaring hebben met deze Netbook?
Ik wil het gebruiken voor internet (Wifi) en email lezen en soms uizending gemist kijken!
[edit]
Wat trouwens wel grappig is; kijk eens waar de flyer pdf vandaan gedownload wordt
[ Voor 4% gewijzigd door Eddos op 27-10-2009 20:56 ]
Anoniem: 318704
Harde schijf (GB): 320
Intern geheugen (MB): 2048
Videokaart type: Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD
Beeldschermgrootte (inch): 11,6
Uitvoering: SU2300
Kloksnelheid (Mhz): 1200
Beeldschermtype: TFT
Beeldschermresolutie (pixels): 1366 x 768
Aansluitingen: Bluetooth, HDMI, ethernet, USB 2.0, Wireless LAN
Accu: 6-cels Lithium-Ion
Besturingssysteem: Windows 7
Gewicht: 1460
Introductie model: 2009
Ik kan deze DM1 echter niet vinden op de site van HP en hij lijkt wel heel veel op de 311c.. ? Maar het ziet er goed uit! Alleen jammer van dat glossy screen, maar daar kan een folie overheen toch?
Of die geschikt voor jou is met je zelf uitzoekenAnoniem: 318704 schreef op woensdag 28 oktober 2009 @ 09:38:
Is de HP DM1 niet een geschikte netbook? Specs:
Harde schijf (GB): 320
Intern geheugen (MB): 2048
Videokaart type: Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD
Beeldschermgrootte (inch): 11,6
Uitvoering: SU2300
Kloksnelheid (Mhz): 1200
Beeldschermtype: TFT
Beeldschermresolutie (pixels): 1366 x 768
Aansluitingen: Bluetooth, HDMI, ethernet, USB 2.0, Wireless LAN
Accu: 6-cels Lithium-Ion
Besturingssysteem: Windows 7
Gewicht: 1460
Introductie model: 2009
Ik kan deze DM1 echter niet vinden op de site van HP en hij lijkt wel heel veel op de 311c.. ? Maar het ziet er goed uit! Alleen jammer van dat glossy screen, maar daar kan een folie overheen toch?
Hier is die nog goedkoper : http://www.obcs.nl/go.php...BH&art=HP%20VR571EA%23ABH
[ Voor 13% gewijzigd door souljah1h op 28-10-2009 09:42 ]
Anoniem: 318704
Nog ff n vraagje, het verschil tussen 1Gb en 2Gb ram in een netbook, is dat heel erg merkbaar?
Ik ben nog aan het twijfelen of ik voor de 311c , n510 , 1201N gaAnoniem: 318704 schreef op woensdag 28 oktober 2009 @ 09:52:
Daar heb je gelijk in, maar ik heb weinig verstand van wat goed is en wat niet:p. En aangezien jullie ook opzoek zijn, maar niet voor deze netbook gaan, dacht is misschien is daar wel een hele goeie reden voor?;-)
Nog ff n vraagje, het verschil tussen 1Gb en 2Gb ram in een netbook, is dat heel erg merkbaar?
2 Gig geheugen ga je bij normaal gebruik niet echt merken. Alleen als je veel dingen tegelijk doet ( Firefox met 10 tabjes , photoshop , msn etc ) komt 2 gig geheugen wel van pas.
[ Voor 11% gewijzigd door souljah1h op 28-10-2009 10:07 ]
Anoniem: 318704
Ik twijfel zelf over exact het zelfde, maar ook de Sony W12 lijkt me wel wat.. Nog ff uitzoeken wat het gaat kosten met upgrades erbij (2Gb ram en bij de Sony 6cells accu) en dan wordt het afwegen..
Die glossy screens zijn alleen zo jammer. Heb je ervaring met die folies? Is het resultaat een beetje fatsoenlijk, of zie je heel erg dat er een folie over zit?
[ Voor 46% gewijzigd door Anoniem: 318704 op 28-10-2009 11:35 ]
Anoniem: 87302
Ben ik ook wel benieuwd naar, mooie netbook met 3G.fox-hound schreef op dinsdag 20 oktober 2009 @ 01:21:
Iemand enig idee wanneer de nokia booklet 3G komt in Nederland?
[video]
Nee ik heb geen ervaring met folies, er loopt hier wel een topic over! misschien dat je het daar eens kan vragen? De UL30 heeft ook een glossy screen heAnoniem: 318704 schreef op woensdag 28 oktober 2009 @ 10:14:
Kijk dat wilde ik ff weten, thnx ;-)
Ik twijfel zelf over exact het zelfde.. Die glossy screens zijn echt bagger. Ik zit er inmiddels over te denken mijn desktop het huis uit te doen en een Asus UL30 te nemen, voor die €150.- euro extra heb je dan wel veel betere prestaties terwijl het gewicht en formaat nauwelijks hoger/groter is.
Heb je ervaring met die folies? Is het resultaat een beetje fatsoenlijk, of zie je heel erg dat er een folie over zit?
Dit topic is gesloten.