Je kunt het ook normaal brengen en ik weet ook dat alle minpunten van een lcd voor jouw serieuze redenen zijn om voor plasma te kiezen maar ik heb ze vaak genoeg gehoord.FaceDown schreef op maandag 26 februari 2007 @ 20:48:
Ik wil helemaal niks uitlokken maar dit zou voor mij serieus een reden zijn om een scherm niet te kopen.
Bij plasma kun je inderdaad reflecties hebben ja. Ik vind echter het glanzende oppervlak van een plasma veel mooier dan het doffe van veel LCD's. Als het echter donker is en je doet naast je een schemerlamp aan dan zie je die in het beeld inderdaad.. wij hebben echter een lampje naast de tv en nog een verderop en dat werkt prima. Ook overdag geen last van reflecties.
Een LCD is helemaal niet dof dat maak jij er van. Het is gewoon net als bij een laptop die een glanzende coating kan hebben of een matte. Allebei hebben ze hun kenmerken en je moet zelf kiezen wat je het beste vind. Ik wil gewoon geen reflecties in m'n beeld en als ik m'n kamer verduister en een lampje aan heb voor de chips en het drinken wil ik die niet in mn beeld terugzien. Jij blijkbaar wel, nou prima toch.