Parrot CK3100 pairen met laptop

Pagina: 1
Acties:
  • 227 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb in mijn auto een Parrot CK3100 zitten welke is aangesloten op de standaard (VW) autoradio. Ik wil graag het geluid van mijn laptop via Bluetooth naar de Parrot sturen die het dan doorstuurt naar de speakers in de auto. Is dit mogelijk???
Het is me wel gelukt om dit via mn PDA (HP4700) te doen, maar krijg het met de laptop nog niet voor elkaar...

Wie helpt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ThinkPad
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 10:10
Volgens mij kan dit niet met een PC / Laptop, omdat die meestal worden gebruikt in het "Headset" profiel. Dwz dat de data van een telefoon / PDA naar een laptop gaat, en niet andersom.


Wat vv zegt. Dat verklaart ook waarom je wel een bluetooth koptelefoon aan je PC / Laptop kunt linken, want die gebruiken het Muziekprofiel.

[ Voor 29% gewijzigd door ThinkPad op 02-01-2007 13:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • StevenK
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 08:53
Nee, dat kan niet, omdat 't een headset profiel is, ipv. een muziekprofiel.

Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ginz
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 07-08 16:25

Ginz

Trek Superfly 5 powered

StevenK schreef op dinsdag 02 januari 2007 @ 13:06:
Nee, dat kan niet, omdat 't een headset profiel is, ipv. een muziekprofiel.
Ik denk dat het toch wel kan. Het kan in ieder geval wel met een telefoon met muziek naar een Nokia carkit. Helaas zal je schrikken van de kwaliteit van de muziek, omdat dit in mono kwaliteit gaat.

Als je een beetje kwaliteit wilt, dan zal je via Bluetooth toch altijd gebruik moeten maken van het A2DP profiel, waarmee je muziek in stereo kwaliteit naar je carkit/autoradio kan streamen.

Voor meer informatie over A2DP, kan je het beste bij hetvolgende topic terecht.

Bluetooth Stereo (A2DP) topic

"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
"You like it now, but you'll learn to love it later"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eggy
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 31-05-2023

Eggy

Goo goo g'joob

Hiernaast bestaat er ook een centraal Bluetooth topic waar je terecht kunt voor vragen/problemen. Bij deze dan ook het verzoek of je je vraag daar zou willen herhalen:

Het bluetooth ervaringen en problemen topic

SE-NSE | Sony Ericsson - News, Services, Entertainment

Ayofe Theme for Symbian S60


Dit topic is gesloten.