Zalman
Antec
Enermax ook modulair mogelijk (liberty serie)
Tagan
OCZ
zijn zeker a merk voedingen. (ik ben er vast nog wel wat vergeten maar dat doet er niet veel toe voor dit topic en de TS)
Ikzelf zweer bij enermax maar dat is iets strikt persoonlijks.
De bovengenoemde modulaire serie (liberty 500) voldoet zeker voor jouw gebruik, het is in ieder geval mijn keuze in mijn volgende pc, even reclame:
pricewatch: Enermax ELT500AWT Liberty 500W (ATX12V 2.2)
Voedingen om te vermijden omdat dit de welberuchte c merken zijn:
trust (ligt ook tussen 20 en 30 euro)
Sweex (tussen 15 en 35)
Q-tec (tussen 13 en 30 euro)
Voedingen die niet echt compleet volkomen ruk zijn maar ik toch nimmer zou kopen:
Lc power (tussen 30 en 55 euro)
A-open (hiermee beledig ik vast weer en paar)
De meeste andere zitten eigenlijk eigenlijk in een gradatie die niet tot de absolute bagger of beste performers behoren. Cooler master behoort wat mij betreft tot een redelijk goede middenmoter, doch met de echte top kan het zich doorgaans niet meten.
Dat betekent dus niet dat de voeding slecht is, maar wel dat er betere bestaan dus voel je niet aangevallen maar een a-merk is het gewoon niet.
KORTOM
De prijs geeft je grotendeels het antwoord! Je herkent goedkope bagger aan de verkoopprijs. Met alle respect maar geef je 30 euro uit aan je voeding kun je niet een topproduct verwachten dacht ik zo.
Dat betekend dat ook sweex (dat alleen maar bekend is van goedkope bagger) toch echt geen topproduct is. Meer dan een router wil ik er niet van hebben, zeker niet zoiets belangrijks als een voeding!
Een goede voeding is echt essentieel. het voorkomt rare vastlopers instabiele pc's, defecte hardware kortom allemaal zaken waarop niemand zit te wachten. Niet op besparen is mijn advies.
De meeste goede voedingen liggen ongeveer rond de 80 en omhoog. Vanaf dan kun je wellicht een specifiek gerichte zoekvraag plaatsen want met deze vraag kunnen we eigenlijk niets.
Indien je er 1 uit de bovenste lijst kiest moet het lukken. Kies er 1, kijk naar reviews: gebruik daarvoor google en de search van GoT. Als er niets over een voeding staat kun je wellicht een topic openen. Overigens lijkt 500 wat ruim voldoende voor wat je van plan bent hoor... Een zwaardere voeding heeft alleen maar mindere prestaties als deze maar voor 50 % wordt belast.
[
Voor 19% gewijzigd door
hoeretoeter op 16-12-2006 19:00
]
Rechtvaardigheid betekent niet dat we allemaal hetzelfde zijn.