[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
Dat je altijd kunt booten met CD of FLOPPY met daarop je BIOS ?
[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
True.ToasterxD schreef op vrijdag 03 november 2006 @ 20:25:
ja dat heb je wel, maar dat gaat een beetje moeilijk als je pc binnen 5sec weer uitvalt.
Laat je pc een tijd stroomloos ofzo.
Of verwijder zo veel mogelijk overbodige hardware/onderdelen van je pc, en probeer nog een keer ?
Bios flas Asus P5WDH Deluxe mislukt!!
Ik hou jullie op de hoogte
[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
Vergeet dan niet je stekker eruit te halen, geloof mij; het gebeurt weleens..ToasterxD schreef op vrijdag 03 november 2006 @ 20:38:
k thx voor de snelle reply's. Ik probeer is om een tijd de batterij er uit te halen, en een paar hardware dingen te verwijderen.
Ik hou jullie op de hoogte
Als hij een paar uurtjes zonder stroom heeft gestaan zou hij het weer kunnen doen. Anders zou een nieuwe chip inderdaad de uitkomst bieden.. In een FAQ ergens staat trouwens een linkje naar een zaak die een nieuwe chip op je mobo kan zetten voor je..
Update: Ik heb geprobeerd om op een 128MB usb stick de bios te flashe. Het mobo heeft namelijk ASUS crashfree bios utility. maar dit werkte ook niet.
Nu heb ik de batterij eruit en wacht ik een tijdje.. Hoelang zal ik denk je moeten wachten voordat ik het weer kan proberen? want je moet hem gewoon kunnen recovere.
Ook heb ik ergens gelezen dat crachfree bios geen beeld geeft met agp kaarten. Ik heb een pci-e kaart, maar ze zeide dat je dan een pci videokaart er in moet doen zodat je wel beeld hebt. Dus dat ga ik ook nog proberen.
wish me luck,
[ Voor 3% gewijzigd door ToasterxD op 03-11-2006 21:21 ]
[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
ARME AOW’er
Juist, dan hoef je geen uren meer te wachten maar kun je het direct weer proberenGuardian Angel schreef op vrijdag 03 november 2006 @ 21:25:
Druk, met de stekker eruit, even de powerknop in om de reststroom eruit te krijgen.
Het erge hieraan is nog dat je wilde flashen om gewoon het nieuwste bios te krijgen? Het is misschien goed voor de volgende keer om te onthouden dat je eigenlijk alleen je bios maar moet updaten als je problemen hebt die met een bepaalde bios-update opgelost worden. Dit om te voorkomen dat problemen als deze zich misschien voordoen.M2N-SLI Deluxe Beta BIOS 0402
Latest beta BIOS.
Het is trouwens ook altijd aan te raden om je biosfile op je harde schijf te zetten (aparte FAT-partitie?) of op een CDROM of usbstick, om leesfouten te voorkomen. Deze komen namelijk vaak voor bij floppies.
[ Voor 20% gewijzigd door DataGhost op 03-11-2006 21:40 ]
Ach, ik kijk gewoon alijd voordat ik m'n hardware binnen heb wat er op de site staat. Als er een paar serieuze dingen veranderd zijn, is het eerste wat ik doe als het borje binnen is; flashen.DataGhost schreef op vrijdag 03 november 2006 @ 21:38:
[...]
Het erge hieraan is nog dat je wilde flashen om gewoon het nieuwste bios te krijgen? Het is misschien goed voor de volgende keer om te onthouden dat je eigenlijk alleen je bios maar moet updaten als je problemen hebt die met een bepaalde bios-update opgelost worden. Dit om te voorkomen dat problemen als deze zich misschien voordoen.
Het is trouwens ook altijd aan te raden om je biosfile op je harde schijf te zetten (aparte FAT-partitie?) of op een CDROM of usbstick, om leesfouten te voorkomen. Deze komen namelijk vaak voor bij floppies.
En ja, sommigen draaien al maanden met een processor die omgebogen pinnen had, of sommigen solderen het zelfs, anderen slopen hun mobo door een BIOSflash.. Just a matter of luck..
Dat is nog het laatste van waaruit ik m'n BIOS wil flashen, dat tooltje vanuit Windows..Verwijderd schreef op vrijdag 03 november 2006 @ 21:44:
Of flash gewoon vanuit Windows dan heb je dat gedoe met floppys en leesfouten ook niet.
Wat ook een mogelijkheid is, als je een moederbord hebt met hetzelfde soort bios chip, dan kan je die opstarten, die gaan flashen, en vlak voor het flashen de chip omwisselen. Dan flash je dus de bios van je "defecte" moederbord met een werkend moederbord.
Schijnt goed te werken, en heb je met wat geluk niks extra's voor nodig.
Dit zou ik graag gestaafd willen zien aan de hand van feiten.warcow schreef op vrijdag 03 november 2006 @ 22:00:
flashen vanuit windows is idd ook niet echt aan te raden.
Ik ken nl. meer gevallen, zeker van de laatste tijd, dat het echt fout ging doordat een FDD werd gebruikt.
Bedenk daarnaast ook dat een FD én FDD fysiek een veel gevoeliger stukje hardware en een medium is dan een HD, neem bijv. de overbekende F6 load driver kwestie die telkens mislukt.
ARME AOW’er
edit: En je kan natuurlijk in principe ook gewoon van hdd de update laden als je de goede tool ervoor hebt..
[ Voor 16% gewijzigd door warcow op 03-11-2006 23:27 ]
Vanacht zijn de stekker en batterij eruit geweest, vanmorge er weer terug in gedaan maar nog steeds gaat de pc uit na 5 sec
En anders wordt het een nieuwe chip bestellen.
[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
Verwijderd
Ook heb ik geprobeert om de bios chip er uit te halen, dit was gelukt (peperclip ^^) en toen de pc aangezet, en hij viel weer binnen 5 sec uit.
Kan het zijn dat als de bios verkeert geflashed wordt, dat dan je mobo gewoon kapot is x_X
Ik ga nog ff zoeken op het forum, mss vind ik iets. Als jullie nog tips hebben zeg ze please
[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
Verwijderd
Ik zoek het zo even op
Tja, wat versta je onder kapot....je mobo doet het dan niet nee, maar dat valt absoluut te herstellen, zie ook de link die een paar posts hoger wordt gegeven.ToasterxD schreef op zaterdag 04 november 2006 @ 12:08:Kan het zijn dat als de bios verkeert geflashed wordt, dat dan je mobo gewoon kapot is x_X
ach...in een volgend leven lach je er om!
Verwijderd
Als je dan in het bios update scherm bent plaats je voorzichtig je eigen chip terug.
Dan flash je hem hopelijk wel met succes en dan kun je hem weer gebruiken.
suc6
Maar ik ga dalik naar de Mycom toe, en vertel ik wel een lul verhaal. mss krijg ik een nieuwe mee, anders koop ik een nieuwe..
[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
http://tntpost.nl/ToasterxD schreef op zaterdag 04 november 2006 @ 14:03:
Adres is in Groningen.. en ik woon in Eindhoven.
Afstand is geen reden om over te gaan tot oplichting (tenminste, ik concludeer dat dat is wat je wilt gaan doen, aangezien het de enige andere optie is die je hebt aangedragen).
En idd k zat toch te twijfelen om naar mycom te gaan, maar liegen vind ik toch te ver gaan
thx voor alle antwoorden.
[img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.108.129:3084/b_560_95_1.png[/img]
denk niet echt dat het een bios probleem is.
daar je de 2e x geen melding kreeg dat het mis gegaan was.
(een vriend van mij had een werkend systeem
neemd het mee naar een lanparty
game'd een paar uur
zet zn pc uit gaat maffen komt,en heeft het zelfde probleem als jij
terug naar de zaak gegaan en idd bord gewoon dood buiten zijn schuld om )
lijkt me het zelfde probleem als jij hebt (was iig het zelfde bord)
my 2 cents
Na rose e cient spin