Serieus: trek de stekker van de PC er uit (niet afsluiten: gewoon er uit trekken) en ga met het ding onder de arm naar iemand die er verstand van heeft
Alternatief is de tips gebruiken zoals die zijn te vinden in de FAQ van OM (en die van CDA) en dat te combineren met de kennis over de bestandslocaties van de MBX en de WAB files zoals je die nog herinnert (of zoals je die ziet staan op bijv. MSDN of de search hier). Als het belangrijk is en je moet het vragen, wil je het niet zelf doen.
Maar goed, inderdaad moet wat
DarkJack in "[OE] Hoe mails herstellen na per ongeluk..." zegt genoeg zijn icm je kennis van recovery software (dus: readonly etc). Indien nodig heb je natuurlijk de "Take ownership" tips nodig zoals die in de FAQ van
Windows Clients staan. Of het gaat werken is natuurlijk wel afwachten, omdat er al data is overschreven (maar dat wost je al want je kent de werking van recovery software).
Ondertussen pas ik de topictitel hier aan, want "help emails weg!!" is veel te schreeuwerig en er is geen levensgevaar.
Welkom trouwens

Als je straks straks wat meer tijd hebt, lees dan
http://gathering.tweakers.net/forum/faq en de links eronder even door
edit:
Hoi Niesje
[
Voor 1% gewijzigd door
F_J_K op 07-09-2006 21:29
. Reden: even een onderonsje, ik kaap zijn mod-werk weg :P ]
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)