Mario Kart Tour: 211982902522
Rockstar Games Social Club (PC): GiantLeap
RC spul:
Traxxas Nitro Rustler
Hubsan X4 H107D
DJI Phantom 2 Vision+
Die Dll komt me niet echt bekend voor, en als Google ook al weinig results geeft, lijkt me dat wel duidelijk.
Je kunt ook nog het bestand laten scannen door een online scanner (of via de Jotti scandatabase)
(http://virusscan.jotti.org/)
[ Voor 33% gewijzigd door Hoyden op 05-09-2006 09:39 ]
Ik zou het file eens hernoemen en kijken of de computer nog loopt. Ook even zoeken in de registry of er registersleutels naar dat file verwijzen en die verwijderen.
Signatures zijn voor boomers.
Als het een kritiek systeemebstand blijkt vraagt XP vanzelf om de installatie CD om een fris kopietje terug te zetten.
Vergeet het bestand niet ook uit de restore-map (/DriverCache meen ik) te verwijderen, anders zal XP hem van daaruit terug plaatsen, terwijl de kans groot is dat die ook besmet is.
Overigens weet Google deze DLL wel degelijk te vinden; http://www.google.nl/sear...um=100&hl=nl&lr=&filter=0
[ Voor 28% gewijzigd door frickY op 05-09-2006 09:59 ]
"In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is."
Signature
Ik zocht op winnmj32.dll . Daar krijg je bij google maar 3 results voor.en zowaar.... NOD32 heeft het dlletje overmeesterd en in quarantine geplaatst. Nou maar hopen dat de aanval die steeds door winlogon.exe werd gepleegd ook over is. (laten we hopen dat dat virus in verbinding stond met winlogon en dat het nu over is).
Bedankt voor jullie support!
PcExpert
[ Voor 64% gewijzigd door GiantLeap op 05-09-2006 16:51 ]
Mario Kart Tour: 211982902522
Rockstar Games Social Club (PC): GiantLeap
RC spul:
Traxxas Nitro Rustler
Hubsan X4 H107D
DJI Phantom 2 Vision+