Anoniem: 89184 schreef op zaterdag 04 maart 2006 @ 10:24:
Leuke mod MTA. Speel het ongeveer nu al 2 weken, blijf het leuk vinden om op een snelle 32 player server lekker te gaan racen. Spelmodes zoals Cops vs Robber beginnen na een paar keer al snel te vervelen. Ook het nadeel dat je verschikkelijk lang moet wachten op de volgende ronden aangezien de spelende players op 'no' drukken bij een restart.
Ik doe dat ook altijd. Ik vind het juist onwijs irritant als je lekker aan het racen bent, er connect een player die gelijk gaat voten en binnen 10 sec weer weg is als er niet aan zijn verzoek voldaan wordt.
Als er bij een map als 'freeroam' op een gegeven moment de meeste mensen dood zijn en er zit geen schot meer in, dan kan ik me voorstellen dat mensen ongeduldig beginnen te worden. Als de sfeer dan goed is, vind ik een vote geen probleem. Om te gaan voten zodra je dood bent of om mensen te etteren vind ik ronduit onbeschoft.
Het is imho verder vooral beleefd om als je een server binnenkomt even te wachten tot de race afgelopen is. Je kan jezelf intussen vermaken door naar verschillende mensen te kijken en te chatten met mensen die ook net binnengekomen of dood zijn.
Verder is het jammer dat er nu al regelmatig cheaters langskomen (brandende auto bij de start naast andere spelers, van 0 hp weer naar 100 hp.)
Dat ben ik gelukkig nog niet veel tegengekomen. Probeer zoiets te melden in de chat, mss is er een server OP aanwezig die die gast kan bannen.
Verder een negatief punt dat je in de game niet kan 'alt+tabben'.
Dat wordt een eindje terug uitgelegd. Dat is namelijk gedaan om cheaten moeilijker te maken: je kan alleen alt-tabben als je in de browserlist bent; niet als je in een race zit. Als je moet alt-tabben kan je toch niet serieus meeracen, dus lijkt het me geen probleem om even te disconnecten en als je klaar bent in windows weer in te loggen op dezelfde server. Je moet toch wachten op de volgende race om weer fatsoenlijk mee te kunnen doen.
[edit] oh, ik zie nu pas dat dit in het GTASA topic staat. Mijn en de vorige post kunnen beter in het MTA SA topic. Als een modje zo vriendelijk wil zijn.....
[edit2] bedankt
[
Voor 7% gewijzigd door
gwystyl op 04-03-2006 15:54
]