Toon posts:

Waar komt het lawaai vandaan?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Net voor het eerst een systeem aangeschaft met zelf geselecteerde onderdelen....specs:

ASUS P5GD1 PRO
512Mb DDR400
P4 3.0 Ghz
Maxtor 7200/ 250 Gb
Gigabyte Geforce 6600 GT


Nu maakt hij enorm lawaai zonder dat ik ook maar een zwaar grafisch programma draai. Iemand enig idee waar het vandaan komt en hoe dit op te lossen? Onderdelen wel in orde?

Thx.

  • Bart
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 16:05
Die 6600GT staat wel bekend om wat lawaai. En wat voor cooler heb je op je processor. Zo'n boxed cooler maakt natuurlijk ook meer lawaai dan een mooi Zalman coolertje.

edit: De oplossing is dus eigenlijk andere coolers. Kijk eens naar de Zalman VF700Cu voor je videokaart een een 7700Cu voor je proc bijv. http://www.zalmanusa.com

[ Voor 35% gewijzigd door Bart op 17-09-2005 13:45 ]

I'm not deaf, I'm just ignoring you.


  • Kawaii
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online
Allereerst welkom op GoT. Ik neem aan dat je het PMG Beleid en de PMG FAQ al hebt doorgenomen? Ook de Algemene gedragsregels (Netiquette) zouden je bekend moeten zijn.

Dan had je al moeten weten dat je voor je een topic opent zelf al veel dingen kan opzoeken, en dat je dit ook moet vermelden in je topicstart. Over dit onderwerp zijn al vele topics geweest, waarin je dus vele antwoorden had kunnen vinden.


Maar nu ontopic:
Lawaai kan van veel dingen komen, veel voorkomend zijn fan's veelal van de CPU en GPU, en anders wel de PSU en casefans. Als je dat allemaal hebt "voorkomen" dan wel veranderd dan kom je vaak tot de conclusie dat de hardeschijf ook veel lawaai produceert.

[ Voor 84% gewijzigd door Kawaii op 17-09-2005 17:35 ]


Verwijderd

Topicstarter
Heb inderdaad het forum door gekeken, maar las vaak dat er om systeem specs werd gevraagd om een duidelijk antwoord te geven...vandaar toch maar even gepost...

  • Iet
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 13-08-2025

Iet

Gewoon even het geluid isoleren door alle fans eens in hun eentje te laten draaien. Ben je er snel genoeg achter.

I use a <insert heavy config>."Dude! Solitaire must load like instantly"