AGP2 kaart op een AGP3 slot, kan dat?

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

  • racinfo
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 19-02-2022
Na veelvuldig zoeken in reeds aanwezige gegevens over 8500DV kom ik tot conclusie dat ik nergens lees of deze oude videokaart wel op een nieuw MB past met AGP3 ; wie help mij uit den brandt?

  • EraZor
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-02 07:22

EraZor

Don't mention the war

Kijk eens in de FAQ's van Processors, Mobo's & Geheugen (want: AGP sloten = mobo-related) en Videoplanken & Beeldkanonnen (want: videokaart). Daarin staat het een en ander over compatibiliteit met AGP kaarten :)

Verkeerd subforum & FAQ-gevalletje, dicht dus. Dan spreek ik nog niet over de uiterst vage topictitel.

Aangezien je hier relatief nieuw bent, raad ik je aan om eens terug te klikken naar de [faq]Registratievoorwaarden[/] en deze alsnog rustig en aandachtig te doornemen, incluis de onderliggende gedeelten (in jouw specifieke geval is het forumgedrag gedeelte zeer van belang). Zodoende kun je jezelf een beter beeld verschaffen van hetgeen wij hier op GoT van de gebruikers verwachten ;)

:+ O-)

[ Voor 3% gewijzigd door EraZor op 21-06-2005 11:41 ]


  • ShittyOldMan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 21-02 21:07
zie dit sluitbericht: BalusC in "reg van dommelen"

Mijn Home Cinema in aanbouw


Dit topic is gesloten.