Toon posts:

Alternatief voor luidruchtige PC voeding.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een PC met 32Mb RAM, 133MHz, 2Mb Video, 3Dlink netwerk kaarten en diskette station.

Wat kan ik doen om de koeler van men voeding uit te zetten zonder die over verhit?

  • printerman
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 20-07 15:35
Kan niet. Ook de voeding bezit componenten die gekoeld moeten worden en zonder die koeler kapot gaan. Als het lawaai je teveel is, kun je overwegen een stille ventilator te monteren.

Verwijderd

Je kan een nieuwe stille voeding kopen maar dat lijkt me een dure optie als je ziet wat je daar voor betaald en wat voor pctje je hebt Afbeeldingslocatie: http://members.brabant.chello.nl/~e.donders/edwin/smiley/oog.gif

Verwijderd

Als je het echt wilt: gooi het ding open en leg het op je case. Als je het iets veiliger wilt spelen: doe er dan gaas rond.
Anders: Voeding waterkoelen>:) http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/101203

Verwijderd

Op donderdag 11 januari 2001 20:22 schreef Subwoofer het volgende:
Als je het echt wilt: gooi het ding open en leg het op je case. Als je het iets veiliger wilt spelen: doe er dan gaas rond.
Anders: Voeding waterkoelen>:) http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/101203
het gaat om z'n voedings fan, ga jij lekker je voeding waterkoelen, ok?

  • MisterDon
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 14-05-2024

MisterDon

Prefers Audiotrak

1: Stillere koeler er in bouwen (niet moeilijk)

2: Tweestanden schakelaar tussen je voeding van de fan, waarvan een een weerstand in serie staat, zodat de koeler langzamer gaat draaien (lastiger/meer handigheid vereist)

3: Alles waar lucht tegen aan blaast (uitgestanste fingerguard, roostertjes) wegdremelen (ook niet moeilijk) en er een mooi rond guardje voor in de plaats zetten (minder werveling; minder lawaai)

Suc6 :)

Verwijderd

De huidige fan in je voeding vervangen door een stillere. (12v 80x80mm fan).

Of anders weerstandje serieel mee schakelen, zodat er minder spanning over komt te staan, waardoor 'ie langzamer gaat draaien (maar als resultaat je systeem warmer wordt).

Rob
Pagina: 1