Bootloader terugzetten zonder XP-cd

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

  • bramvandensteen
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 23-11-2025
Beste medetweakers,

Ik heb het volgende probleem:

Ik heb dus eens SUSE 9.2 Pro geinstalled, echter nu ben ik deze beu en ga ik deze wissen. Ik heb dus ook windows xp. Nu zou ik graag GRUB wissen zodat ik weer de bootloader van Windows terugkrijg. Echter, ik heb momenteel niet de beschikking tot de windows xp cd dus repair console even buiten slag gelaten met fixmbr. Is het mogelijk dus om de bootloader van Windows XP terug te zetten zonder de cd. Ik heb ook op GoT al gezogd maar dit gaat telkens richting repair console van de XP-cd.

  • tdn135
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Stop Bootdisk 98 erin en tik

code:
1
fdisk /mbr


Volgens mij moet het gewoon werken! Want het is gewoon de hele schijf mbr niet over de partities

[ Voor 52% gewijzigd door tdn135 op 09-04-2005 20:28 ]


  • bramvandensteen
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 23-11-2025
ja, dat dacht ik eerst ook heb nog niet geprobeert maar is dat niet enkel voor FAT32 want naar mijn weten herkent de bootcd van windows 98 een NTFS partitie niet.

  • bramvandensteen
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 23-11-2025
Danku voor de reacties dat van die Windows 98 boot cd ga ik morgen dadelijk proberen.
Nero dank u voor dit programma dit kan ik weldegelijk ooit nog gebruiken.

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Zoals we je al erg vaak hebben verteld is het erg belangrijk hier op GoT dat je zelf eerst wat onderzoek doet voordat je een topic opent. Lees Policy: Alle regels die op het forum gelden goed door.

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.