ben het eens met Dark Blue... en je weet het: vrouwen voelen dat soort dingen beter aan dan mannen
@upselen: je werkje is nu niet meer te zien, heb het dus maar heel even gezien vanmiddag, maar vond het een goede indruk maken. Heb alleen geen idee wat voor muziekstijl je probeert te promoten (ja, Blazz, maar wat voor stijl dat is). Het is niet blijven hangen, dus ik denk dat je dus niet geslaagd bent.
@DarkX: behalve dat zij wat slaperig overkomt, vind ik het een prachtplaat. Zeker de bas vind ik er heel mooi uitzien
(alhoewel die tremolo-arm een beetje raar bevestigd is).
@GHoekzema: ik weet niet of die witte glow wel een verbetering is....
@Senzuboon: heerlijke stijl! Ga zo door!
@Mephistophelos: Je kan dan wel commentaar vragen aan mophor, uiteindelijk beslissen de deelnemers of je plaat goed genoeg is, en niet mophor. Ik vind het jammer overigens dat mophor niet mee doet, want ben wel geïnteresseerd of hij zijn eerste plaats weet vast te houden.

Inhoudelijk op je poster: Die extra rode sax-vorm is een goede verbetering. Zo herken je sneller dat het om een sax gaat. Krijg je ook een rood-zwarte 3d-bril om de poster te zien?

En over die sponsorlogo's: als je nou gewoon keihard tegenover de sponsors volhoudt dat het niet full-color is, dan zullen ze het je misschien vergeven!
@Hugo: Buiten de commotie rond GHoekzema's posts om: De sponsorlogo's vind ik er nog iets teveel uitspringen. Zullen de sponsors erg leuk vinden, maar de poster ziet er daardoor minder leuk uit, wat mij betreft.
PS: ja, weet dat sommige comments wat laat komen. Stomme Debian installatie: kernel panic!
edit:
je hebt gelijk Hankey. Het was ook veel te laat!

[
Voor 5% gewijzigd door
iain op 17-03-2005 08:10
]
I used to be an atheist, until I realised I was god.