Over die dividers enzo weet ik jammer genoeg weinig tot niks van af dus daar kan ik je jammer genoeg niet mee helpen.
Wel heb ik nog een vraag over de versie van het mobo. En wat jij misschien ook wel graag wil weten wat verschil is.
Ik heb vandaag mijn eerste DFI nf4 sli-dr mobo binnen gekregen en is versie RAA.0
Hier een stukje uit de startpost:
R3CoN merkte het volgende op:
quote:
Belangrijke informatie
........
Nu blijkt dat er met de R.A01 versie veel problemen zijn, die kan zomaar zonder reden uitvallen en niet meer werken ( dit heb ik ook gehad ). Ik heb nu de R.A02 versie, en deze versie heeft geen problemen meer.
Deze versie van je moederboard kun je controleren, op je laatste pci-slot.
.....................
Even voor de duidelijkheid, ga nou niet allemaal zeggen DFI is brak en dat mobo gaat meteen kapot, dit is alleen zo bij rev A.01 versie!
Is mijn mobo gewoon zo veel nieuwer en is het verschil dat er een recente bios al op staat ofzo. Straks als ik wakker wordt(het is nu snachts rond 3 uur) ga ik hem in elkaar zetten en weet ik er meer over te vertellen wat de verschillen zijn van deze nieuwere versie, tenzij het juist een nog oudere versie blijkt te zijn maar dat lijkt me erg sterk.
Nog een vraagje.. Maakt het wat uit welke pci-e 16x slot ik gebruik voor mijn eenzame 6600GT?
Ik ben de oude athlonXP's nog gewend dus moet ik nu de oppervlakte van die A64 gewoon helemaal vol smeren met Artic Silver 5? Dat zou erg veel dure AS5 gaan kosten telkens.

(beetje noob vraag, I know) Of zou de pasta die bij mijn Thermalright XP-120 beter werken?
[
Voor 29% gewijzigd door
SpitfireNL op 10-04-2005 09:51
]