MrAcid schreef op woensdag 19 april 2006 @ 11:45:
Ik heb deze telefoon ook gehad, maar werd er na 2 maanden zo gek van dat ik hem verkocht heb.
Met name de snelheid van de telefoon viel me heel erg tegen. Alle menu's worden deeltje voor deeltje opgebouwd lijkt wel, alsof ik over een 14k4 modem aan het internetten was. Daarnaast zit er echt een dikke vertraging op de camera waardoor ik altijd een wazig/bewogen beeld kreeg.
Voor mij woog dit duidelijk niet op tegen de mogelijkheden die het apparaat verder bood. Ik heb hem verkocht en dezelfde dag nog een D800 gekocht, die ik erg fijn vind.
Het is een telefoon hoor! Dat de menu's deeltje voor deeltje worden opgebouwd, is meer het gevolg van het feit dat jij te snel wilt, en niet gewoon die telefoon zijn ding laat doen. De schrijfsnelheid van het interne geheugen is niet om over naar huis te schrijven, die van m'n geheugenkaart is misschien wel dubbel zo snel, wat er volgens mij voor zorgt dat het laden niet direct klaar is. Dat is misschien een van de weinige nadelen van een SymbianOS, dat het laden van menu's wat langer duurt omdat de source voor verschillende telefoons moet werken, waardoor het voor de ene telefoon wat langer zal duren met het laden of schrijven van gegevens dan de andere.
Ik heb hier geen last van (extreem)trage menu's. Op het moment dat ik op m'n menutoets druk, kijk ik nog even naar de tijd, en lach ik om de boodschappen die m'n mounut me geeft. Tegen de tijd dat dit gebeurd is (1,5 seconde maximaal), is het menu geladen en kan ik aan de slag.
Dat de vertraging op de camera zorgt voor wazige beelden, heeft meer te maken met het feit dat je je telefoon/target niet stil houdt voordat je dat knoppie indrukt. Het is een apparaat waar in eerste instantie het bellen/smsen van belang is. Al die technische snufjes enzo, zijn hartstikke leuk, en werken allemaal, maar komen later. Je moet alleen wel weten dat het niet high-end is, wat er zich in je telefoon bevindt. Leuk voor bijvoorbeeld foto's op het strand, maar niet voor op feesten en partijen: daar heb je je digitale camera voor. Leuk om tijdens je school/reistijd een mp3'tje te luisteren, maar voor het beluisteren van hoogwaardige muziek heb je een stereoinstallatie in huis. Leuk om een filmpje terug te zien, maar dat gaat veel makkelijker in een standalone-DVDspeler dan op zo'n klein schermpje, ondanks de hoge kwaliteit van het beeldscherm.