Toon posts:

DVD werkt niet

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb met het programma HT AVI TO DVD Shareware een avi-bestand naar een mpg-bestand verwerkt. Vervolgens heb ik het met Nero gebrand: als DVD-Video (bestand plaatste ik buiten video_ts en audio_ts). Werkte niet in mijn DVD-speler, dus heb ik full erase gedaan en hem opnieuw gebrand als DVD-ROM (ISO). Deed het ook niet. Nu ben ik hem aan het full erasen. Weet iemand hoe ik dit brand?

OS: Win XP Pro
Brander:
LiteOn DVD±R/±RW DVD/CD ReWritable Drive
  • 8x DVD+R
  • 4x DVD+RW
  • 4x DVD-R
  • 2x DVD-RW
  • 40x CD-R
  • 24x CD-RW
Nero Burning Rom 6.0.0.0

Verwijderd

Videobeelden moeten sowieso in het mapje video_ts.

Verwijderd

Topicstarter
Ook een enkel MPG-bestand?

Edit: ik probeer hem erin te plaatsen, maar hij zeurt dat er maar een aantal bestanden zijn die erin mogen.

[ Voor 69% gewijzigd door Verwijderd op 08-02-2005 12:27 ]


  • Xander
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 01:28
Een enkel MPG bestand voldoet niet aan de Video DVD specificaties lijkt me... dan moet je VOB, IFO & BUP bestanden hebben... :)

En die moeten idd in je VIDEO_TS map.

PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+


Verwijderd

Topicstarter
Weet iemand een gratis progje dat avi of mpg naar ifo, vob en bupjes verwerkt?

  • LifeTecH
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
Verwijderd schreef op dinsdag 08 februari 2005 @ 12:28:
Weet iemand een gratis progje dat avi of mpg naar ifo, vob en bupjes verwerkt?
http://www.doom9.org/ en daar dan bij guides :)

Staan en programma's op en hoe je het moet doen. Oftewel een handige site ;)

[ Voor 16% gewijzigd door LifeTecH op 08-02-2005 12:35 ]


  • leuk_he
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 04-03 01:03

leuk_he

1. Controleer de kabel!

Verwijderd schreef op dinsdag 08 februari 2005 @ 12:28:
Weet iemand een gratis progje dat avi of mpg naar ifo, vob en bupjes verwerkt?
http://www.videohelp.com/tools?s=2#2

b.v.
TMPGEnc DVD Author ( trail) om mpg op dvd th authoren.


Zelf gebruik ik DVDlab pro(trailware 30 dagen), uit gebreider, maar ook iets ingewikkelder, maar kun je ook menu's,multi audio en ondertiteling bouwen.

Need more data. We want your specs. Ik ben ook maar dom. anders: forum, ff reggen, ff topic maken
En als je een oplossing hebt gevonden laat het ook ujb ff in dit topic horen.


Verwijderd

divx2dvd een progje dat je avi/divx omzet naar dvd bestanden die je dan of met Nero of met bv Roxio EasyDVDcreator of burn2dvd kan branden op je dvd

verder moet je zelf eens neuzen naar wat voor jou het makkelijkst werkt, ik werkte eerder toen ik divx2dvd niet had met andere oudere progjes waar veel tijd in zat om alles goed te krijgen

ps je hebt het over dat je dvd speler hem niet leest, sommige DVDspelers hebben moeite met bv DVD+R DVD+RW dvds

maar je moet de files wel in je video_ts map zetten anders werkt het niet. (zoals hierboven in andere post ook al is aangegeven)

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

[google=dvd authoring]

Verder kun je in de Audio, Video & HiFi Forum terecht voor FAQ's, meer informatie en topics over dit soort onderwerpen :) Zie ook de FAQ van dit subforum: Hoe kan ik het beste een (Audio/Video)CD/SVCD/DVD branden?

[ Voor 36% gewijzigd door BalusC op 08-02-2005 12:59 ]

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.