Hoofdcategorieën
Topicacties

[2D] Post je 2D stuff maar weer - Part 8

Pagina: 1 2 3 4 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 38 39 40 41 last

Nieuw Topic
Ik ben de GoT P*I*M*P
Berichten: 563
Reg. datum: 17 augustus 2004

quote:
Larixk schreef op zaterdag 12 februari 2005 @ 09:49:
[...]


umh nope werk al een paar jaar niet meer echt met tutorials :P
kkan wel ff uitleg geven.

eerst een foto gekozen,
toen de rand van haar hoofd na getrokken met de pen in illustrator
toen zwarte vlakken als haar en zonnebril en lippen nagetrokken,
daarna smalle kleine vlakken zoals de schaduw rond de kaaklijn en in het oor,

de achtergrond is maar ff een probeerseltje en kan nog veranderen.
dank je wel! ik heb je werk op je site gezien en dat is echt prachtig man, ga zo door ;)

AMD64 3500+ || 6600GT AGP || 2x512MB || 17" TFT 12ms || 2x MAXTOR 200GB || COWON iAUDIO X5 > Sennheiser CX300

Berichten: 343
Reg. datum: 30 maart 2002

Zit mooi werk tussen

Ben benieuwd hoe cvision.be verder gaat.

Ook het wij wandelen graag vond ik een leuke website voor de doelgroep.

Het scissor project vond ik bijzonder omdat ik door de rand links van de pagina echt het plaatje in werd getrokken. Erg orrigineel. Denk er wel aan dat 1024x768 de default resolution is bij de internettende wereld en dat ook 800X600 nog regelmatig voorkomt.

Als laatste flexxfit nog even noemen. Ziet er goed uit. De onderkant mag nog wat uitgewerkt worden. De randbewerking in het rode vlak is leuk, maar komt in de rest van het plaatje niet terug. Als een van de weinige gedacht aan een favico. Altijd mooi.

Ma_rK wijzigde dit bericht 12-02-2005 15:18 (23%)

 
Chilled
Berichten: 769
Reg. datum: 07 oktober 2002

Een oudje van mij
Comments ?

http://www.xs4all.nl/~edepi/art/small_rush.jpg
zie 23648

ik zou de text ook in perspectief plaatsen, verder vind ik de personen op de foto niet echt haast of drukte uitstralen (kruk, karretje...)

var _ = {_: 'unreadable code detected!'};
alert(_._);

met xk, ja

quote:
Ma_rK schreef op zaterdag 12 februari 2005 @ 15:14:
Als laatste flexxfit nog even noemen. Ziet er goed uit. De onderkant mag nog wat uitgewerkt worden. De randbewerking in het rode vlak is leuk, maar komt in de rest van het plaatje niet terug. Als een van de weinige gedacht aan een favico. Altijd mooi.

bedankt voor je reactie,
het stijltje van de bovenkant vand e zijbalk staat nu idd nogal los van de rest van de site, aanvankelijk was de site blauw ipv rood en meer in een rauwe stijl, daar ben ik van af gestapt nu ga ik meer voor een strakke vector-stijl. die bovenkant wordt waarschijnlijk nog aangepast. verder wordt het hele bovenvlak nog omgetoverd in een menu hier kan ik echter pas mee verder als ik fotomateriaal krijg van de klant.
die favicon is een resultaat van een feit dat de site gehost wordt in een submap van mijn eigen site, die favicon wordt op mijn algemene site gebruikt.
Fotosnoepert

IK zat te vervelen en toen kwam ik met dit:

http://www.rakkerzero.net/Pictures/worsecoast.jpg
Een scheepje alla picasso

En ik moet zeggen dat ik hem niet lelijk vindt.
quote:
Rakkerzero schreef op dinsdag 15 februari 2005 @ 00:56:
IK zat te vervelen en toen kwam ik met dit:

[afbeelding]
Een scheepje alla picasso

En ik moet zeggen dat ik hem niet lelijk vindt.

Jammer dat je kan zien dat je aan het pielen bent geweest en niet hebt negedacht over de vlakverdeling en dergelijke. Nu is het meer een Photoshop effecten ding geworden.

Het contrast met de zwarte voorgrond tegen een kleurrijke achtergrond heeft wel wat. Die palmboom en dat bootje passen wat dat betreft ook goed, maar de rest zou ik heroverwegen. Neem ook een spiegeling mee in het wateroppervlak bijvoorbeeld, dan wordt het denk ik al een stuk minder "random".

edit: bij nader inzien is de palmboom té gedetailleerd, of de boot te ongedetailleerd, het is maar hoe je het ziet.

sdomburg wijzigde dit bericht 15-02-2005 01:09 (9%)

 
Fotosnoepert

btw. Dit is gewoon een standaard wallpaper van internet Dat bootje heb ik er zelf bijgemaakt.
Verder ik heb niet meer gedaan dan selectievlakken gemaakt en die dan met Hue/Saturation van kleur veranderd.
Berichten: 2.123
Reg. datum: 26 november 2002

Zit al een tijdje mee te lezen maar het is vooral elkaar afzeiken hier. Tering 8)7
Iedereen heeft overal maar commentaar op en met de gekste dingen ook; "de palmboom is te gedetailleerd"... Damn, zeiden ze zoiets ook tegen van Gogh vroeger: "sorry Vincent maar die zonnebloemen zijn niet geel genoeg" :?
 
superheld zonder onderbroek
Berichten: 390
Reg. datum: 26 juni 2003

nee, dat heet 'elkaar helpen op het verbeteren van elkaars werk' Meestal post je hier iets om van een ander te horen wat hij er van vindt. Als die ander denkt dat er iets beter aan kan is hij hier vrij in om dat te zeggen. Als je geen kritiek wilt moet je het hier ook niet neerzetten.

wie niet springt heeft een snor

juno-60

quote:
matthijst schreef op donderdag 17 februari 2005 @ 00:16:
Zit al een tijdje mee te lezen maar het is vooral elkaar afzeiken hier. Tering 8)7
Ik kan me voorstellen dat er niet echt al te veel constructieve kritiek wordt gegeven (omdat er uberhaupt niet zoveel kritiek wordt gegeven), maar "afzeiken"?
quote:
Iedereen heeft overal maar commentaar op
En ook over wat ze er -wel- mooi of leuk aan vinden. Of had je die nog niet gezien? ;)
quote:
en met de gekste dingen ook; "de palmboom is te gedetailleerd"...
Als je iets Picasso-achtigs wilt maken zul je het ook Picasso-achtig er uit moeten laten zien. Iedereen die een paar schilderijen van een bepaalde periode heeft gezien en een flauw benul heeft van hoe kubisme werkt en wat het idee erachter is kan dat beamen. Is het dan vervolgens niet Picasso-achtig, dan is het niet meer dan terecht dat daar iemand over valt. Voor de rest heeft kunst ook in zekere zin te maken met vlakverdeling en kleurkeuze, en ook daar kun je dingen fout aan vinden. Vervolgens kan de artiest zich zelf er wat van aantrekken of het naast zich neerleggen.
quote:
Damn, zeiden ze zoiets ook tegen van Gogh vroeger: "sorry Vincent maar die zonnebloemen zijn niet geel genoeg" :?
Naja, van Gogh klikte niet op 3 filters en dacht dan dat 'ie klaar was :/.

Yoozer wijzigde dit bericht 17-02-2005 01:21 (12%)

ableton live 8 | komplete 5 | d.cam synth squad | d16 classic & silverline | en een beetje hardware

quote:
matthijst schreef op donderdag 17 februari 2005 @ 00:16:
Zit al een tijdje mee te lezen maar het is vooral elkaar afzeiken hier. Tering 8)7
Iedereen heeft overal maar commentaar op en met de gekste dingen ook; "de palmboom is te gedetailleerd"... Damn, zeiden ze zoiets ook tegen van Gogh vroeger: "sorry Vincent maar die zonnebloemen zijn niet geel genoeg" :?

Nee, 100 posts met "_/-\o_ wat mooi!", daar heb je wat aan. Ik probeer opbouwende kritiek te geven, welke punten ik anders zou doen, wat ik zou verbeteren. Als degene zichzelf daar dan ook in vind kan hij zichzelf verder ontwikkelen.

Ik heb niet gezegd dat de palmboom te gedetailleerd was, ik heb gezegd dat er veel meer detail in de palmboom zat dan het bootje en dat het daarom een niet erg samenhangend geheel vormt. Ik heb nog open gelaten of het verstandiger was de palmboom wat minder gedetailleerd te maken of juist de boot wat gedetailleerder.

edit:
Spuit11

sdomburg wijzigde dit bericht 17-02-2005 01:29 (4%)

 
Ik ben bezig met een nieuw ontwerp voor mijn site, ik heb er al heel wat aan gedaan al zeg ik het zelf. Maar ik was zeer benieuwt naar jullie comentaar.
http://xiqum.net/got/version5_2_1_small.jpg


Berichten: 650
Reg. datum: 20 januari 2003

Weet er iemand hoe ik in Photoshop snel rechte lijnen kan trekken zonder de shift toets in te blijven houden. De eerste lijn met shift is altijd een rechte lijn omhoog of een waterpas en dat wil ik niet. Ik wil dus snel een serie schuine lijnen tekenen zonder dat ze aan elkaar vastzitten. Voorbeeld een muur die naar de horizon loopt.

HERRENS fruktan är en tuktan till vishet, och ödmjukhet går före ära.

@Jannis: Ik vrees dat jedan toch shift nodig hebt. Je moet dan klikken (zonder shift) op de plek waar je lijn moet beginnen, en dan klikken met shift ingehouden op de plek waar de lijn moet eindigen. dan kan je lijn zo scheef zijn als je zelf wilt. :)



Ik ben maar weer eens begonnen aan een ontwerp voor mijn eigen site. Ik heb er eigenlijk weinig inspiratie voor. :/ Want ik maak steeds hetzelfde... Dit wordt trouwens de volledige breedte.

http://home.wanadoo.nl/daanboon/ontwerp-6.gif

C&C please.

I scream, you scream, we scream for icecream!

Berichten: 278
Reg. datum: 29 maart 2004

logootje voor mijn voetbalploegje in hattrick:

http://img219.exs.cx/img219/8632/outhere4ev.jpg
 
none
Berichten: 509
Reg. datum: 12 december 2001

quote:
morreke schreef op maandag 21 februari 2005 @ 18:18:
logootje voor mijn voetbalploegje in hattrick:

[afbeelding]


Mabe nog een paar lijntjes in de bal om de vlaken wat duidelijker te maken.
Verder strak logo :)

none

Berichten: 3.416
Reg. datum: 03 december 2001

Maybe weer een keer tijd voor een pixelart topic? Heb dit gebeuren sinds een paar weken weer opgepakt gezien ik op stage zit en me behoorlijk verveel ;)

edit:
Plaatje weg -> nieuwe post


Erg simpele figuurtjes die onze band voor moeten stellen, maar ach het is een begin :z Toen net ook een logo gebakken wat ik vanavond wel even zal uploaden :)

Freek wijzigde dit bericht 23-02-2005 09:25 (12%)

 
Hoe lang is jouw lens?
Berichten: 616
Reg. datum: 11 augustus 2001

Dit is een momochroom beeldmerkje waar ik aan bezig ben voor een eigen project.
Het project/programma heet 'Edukitty', vandaar dit toepasselijke logo'tje:
http://edukitty.org/~barry/art/Edukitty/beeldmerk/versie1_small2.gif

(illustrator 10)

We hebben ook nog een wat complexer logo maar deze is speciaal voor op plaatsen waar het simpel moet zijn.

C&C? Maar nog belangrijker: kent er mss. iemand een bestaand logo/beeldmerk dat hier mogelijk te veel op zou lijken?
Ik heb nl. al vaker conflicten gehad om namen/logo's met bedrijven :Y) 8)7

D200; AI 24mm f/2.8; AF-S 18-70mm f/3.5-4.5; AF-D 105mm f/2.8 Micro; Ai-S IF-ED 300mm f/4.5

Berichten: 52
Reg. datum: 22 februari 2005

hey,

http://home.hccnet.nl/b.j.j.haarman/GOT/stme.png
http://home.hccnet.nl/b.j.j.haarman/GOT/stthc.png
Let vooral op het mannetje ;) in de zandloper :P

http://home.hccnet.nl/b.j.j.haarman/GOT/
voor grotere versies.
 
rofl @icon

Hoewel het hier eigenlijk niet hoort, ook eens een wip van mij..

http://www.flashin.nl/test.jpg


Misschien beetje cliche opzet, moet nog even kijken wat ik er verder mee doe

flashin wijzigde dit bericht 22-02-2005 21:55 (36%)

Cheer Bear

quote:
flashin schreef op dinsdag 22 februari 2005 @ 21:50:
Hoewel het hier eigenlijk niet hoort, ook eens een wip van mij..

[afbeelding]


Misschien beetje cliche opzet, moet nog even kijken wat ik er verder mee doe


Fraai, maar je gebruikt iets te vaak die pattern; vooral in 't logo komt dat niet heel fantastisch uit de verf.

http://wwwhome.cs.utwente.nl/~buixn/portfolio/wip.jpg
Een WIP voor een redesign van xsnetworks :)
rofl @icon

Beetje overdreven gebruik van patterns idd, ik zal er eens naar kijken.

Tekst in de header schrikt een beetje af, knoppen zou ik wat anders doen rechts.. Wel vet idee die background, benieuwd of je die goed seamless krijgt :)
Berichten: 3.416
Reg. datum: 03 december 2001

http://www.propercondomuse.herejezus.nl/site.jpg

Simpel site-je voor mijn band, een WIP natuurlijk :)
 
Hoe lang is jouw lens?
Berichten: 616
Reg. datum: 11 augustus 2001

Versie 2
http://edukitty.org/~barry/art/Edukitty/beeldmerk/versie2_small.gif

Verbetering?

D200; AI 24mm f/2.8; AF-S 18-70mm f/3.5-4.5; AF-D 105mm f/2.8 Micro; Ai-S IF-ED 300mm f/4.5

Pagina: 1 2 3 4 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 38 39 40 41 last


Dit topic is gesloten.


VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2009 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden - Uw Privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van: