Hoofdcategorieën
Device Settings
Topicacties

[Stampede] #3 TSC - Het maken van teams (part 2)

Pagina: 1 2 3 4 5 6 last

Reageer Nieuw Topic
The LedZ Collective


http://www.funcracker.net/stampede/pics/trans.gif

http://www.funcracker.net/stampede/pics/trans.gif
Stampede #3 - TSC

http://www.funcracker.net/stampede/pics/mark.pngLet op! Lees eerst deze gehele draad alvorens je een reactie of
team aanmelding plaatst.

De stemmen zijn weer geteld en het project dat jullie hebben gekozen is TSC!

Hoe en wat?

Het draadje dat hier aan vooraf ging:
[Stampede] #3 Planning << met linkjes naar voorgaande stampede topics

http://www.funcracker.net/stampede/pics/mark.pngLees de Stampede FAQ en stem ermee in als je mee wilt doen.

De derde officiële DPC Stampede:
  • Begint op woensdag 1 september 0:00
  • Eindigt op donderdag 30 september 23:59
  • Barst los op Tuberous Sclerosis Complex (TSC)
De meesten onder jullie zullen geneigd zijn dit topic selectief en snel te lezen, maar let op want het aanmelden bij Stampede teams gaat deze keer anders dan voorgaande keren het geval was.

Meedoen?

Om mee te doen met de Stampede dien je twee dingen te doen.
  • Je moet je aanmelden bij het project (tenzij je al meedoet aan het project)
  • Je moet je aanmelden bij een Stampede team
In theorie kun je ook prima meedoen zonder in een Stampede team te zitten, maar dan kom je ook niet voor in de dagelijke Stampede stats.

Stap 1: Aanmelden - TSC

Alvorens je uberhaupt ergens in de statistieken komt te staan, dien je de TSC client te downloaden en je bij de TSC organisatie aan te melden. In andere woorden: Je dient een account aan te maken bij het TSC project zelf, en vervolgens join je met dat account het team DPC. Handel hierbij of je nog niets met de stampede te maken hebt. Alsof die niet bestaat!

In de tweede post van dit topic kom je een korte FAQ tegen waarin je snel kunt zien wat de te volgen stappen zijn (voorzien van links).

Mocht je er hiermee niet uitkomen, of heb je nog nooit eerder meegedaan aan een Distributed Computing project lees dan de volledige FAQ:
Volledige TSC FAQ
Als Distributed Computing je helemaal onbekend is, lees dan ook de DC FAQ:
Distributed Computing FAQ


http://www.funcracker.net/stampede/picstrans.gif
Uitleg Stampede Teams

Het is belangrijk bij het lezen van onderstaande twee zaken in het achterhoofd te houden:
  • Stampede teams bestaan enkel voor de duratie van de Stampede. Daarna bestaan ze niet meer.
  • Stampede-teams zijn virtueel, dat wil zeggen dat ze nergens in de (officiële/normale) stats van TSC terug te vinden zijn.
Zodra je besluit mee te doen aan een Stampede heb je de optie mee te doen in een Stampede team. Dit team staat los van de normale subteams en teams. Het is dus de uitgelezen kans om eens met anderen (van buiten je eventuele subteam) op te trekken en de 'strijd' tegen de overige Stampede teams aan te gaan. Dit topic is er voornamelijk voor bedoeld om je op te geven voor een Stampede team, en om teams aan te melden.

Tijdens de gehele Stampede wordt er elke dag een speciale Stampede DPCH (Dutch Power Cows Hitparade) gepost op dit forum. Dit is de enige plek waar je de zogenaamde Stampede teams tegen zult komen. De reguliere TSC DPCH zal ook gewoon elke dag (zonder wijzigingen) worden gepost, maar hier vindt je niets van deze tijdelijk Stampede teams in terug.

Het vormen van Stampede Teams

http://www.funcracker.net/stampede/pics/mark.pngEen nieuw team maken kan niet in je eentje. Je moet hiervoor minimaal 2
anderen hebben van buiten je eventuele subteam.

Bovenstaande regel moet voorkomen dat we al beginnen met 20 Stampede teams of dat er Stampede teams komen met enkel één groot subteam.

Het aanmaken van een team:
Je post hier in dit draadje:
  • De naam van het team
  • De namen van minimaal twee anderen die ook dit team willen joinen
Vervolgens wordt dit team in de Stampede-stats opgenomen.

Hopelijk wordt dit duidelijker met een voorbeeldje:
Kees, Willem en Piet willen een Stampede-team beginnen. Kees maakt hiervoor het account DPC_Kees aan bij TSC, Willem maakt het account DPC_Willem aan en Piet maakt het account DPC_Piet aan. Vervolgens melden ze in dit topic dat ze een nieuw Stampede team willen beginnen, genaamd "Koffiedrinkers". De Stampede crew maakt dan in de Stampede-stats dat team aan en plaatsen Kees, Willem en Piet in dat team.

Het joinen van een Stampede team

Voorbeeld (vervolg):
Later leest Jan dit topic en besluit om het team "Koffiedrinkers" te joinen. Hij maakt een account aan bij TSC genaamd DPC_Jan, brengt dat onder bij DPC en vervolgens meldt hij in dit topic wat zijn naam is bij TSC (in dit geval DPC_Jan) en welk team hij wil joinen (in dit geval "Koffiedrinkers"). De Stampede crew brengt dan in de Stampede-stats het account DPC_Jan onder bij Stampede team: "Koffiedrinkers".

Dat gezegd hebbende is het volgende zeer belangrijk: Het joinen van een team gaat deze keer anders dan de voorgaande keren het geval was en wordt daarom ook pas in de laatste (derde) intro-post beschreven. Het is niet langer voldoende om enkel in dit topic een bericht achter te laten!

Nadat je, je hebt opgegeven kun je nog voordat de stampede losbarst vrij wisselen van team. Ondanks dat je, je reeds voor een team had opgegeven. Dit wordt echter niet toegejuicht en zal ook niet gewaardeerd worden door het team dat je achter je laat. Oftewel: Bezint eer ge begint ;)

Er zijn wat uitzonderingen waarbij teamhoppen wel gewenst is en dat zijn de volgende:
  • Als het team ophoudt te bestaan: Dit kan als iedere team deelnemer het hiermee eens is, of als er na vertrek van de rest minder dan 3 personen (en/of subteams) overblijven
  • Als we vanwege overige Stampede regels het team opheffen. Dit kan vlak voor aanvang zijn of na een week.
  • Als alle overige team deelnemers te kennen geven dat je niet gewenst bent
De regels

Na 30 augustus 2004 23:59 is het niet meer mogelijk:
  • om van Stampede team te wisselen.
  • om een nieuw Stampede team aan te maken
  • een Stampede team te joinen
De teams zoals ze zijn worden dan bevroren.
Wel is het mogelijk om op verzoek van team te switchen.
Na 30 augustus worden door ons de stats op orde gemaakt en de teams op kracht beoordeeld. Als we vermoeden dat team A wel erg achter loopt op team B kunnen we oproepen of iemand van team wil wisselen om dit te compenseren.
Niemand is het verplicht!

Op 7 september 23:59 vind een evaluatie plaats.
Na deze datum kunnen mensen die alsnog mee willen doen de Stampede joinen, maar enkel bij de teams die het laagst genoteerd staan.
Dat wil zeggen bij de onderste 50%. In het geval van 6 teams, dus de nrs 4,5 en 6.

In het geval van meer dan 6 teams worden bovendien na deze week alle teams die lager staan dan #6 opgeheven.
Deze mensen dienen zich te verspreiden over de overige teams. Ook hier geldt dat dit in eerste instantie enkel over de nrs 4, 5 en 6 mag. Als er erg veel overige teams zijn kan het zijn dat er meer teams worden open gesteld om te joinen voor een selectie personen. Dit om de balans niet opeens keihard te laten omslaan.

De punten van die mensen worden meegenomen naar het team dat ze willen joinen, zodat niemand werk voor niets doet.

http://www.funcracker.net/stampede/pics/mark.pngDe regels die toezien op de verdeling van mensen over teams zijn niet
bindend. Afhankelijk van de situatie kan de organisatie besluiten meer teams
open te gooien of om de toewijzing van (nieuwe) mensen op een compleet
andere wijze te gaan doen.

Tot slot

Nog enkele punten om misverstanden uit de weg te gaan:
  • Je punten komen en blijven op je je eigen TSC account staan!
  • De naam waaronder je, je hebt aangemeld bij TSC staat ook in de Stampede stats
  • Als je meedoet met de Stampede zal er helemaal niets veranderen aan de DPCH stats van TSC of de officiele stats op de webpage van TSC
  • Voor de Stampede worden gedurende de looptijd virtuele stats bijgehouden voor jezelf EN het Stampede team waar je in zit
  • Je kan zowel ervoor kiezen met je gehele subteam te joinen als individueel. Ook als je al in een subteam zit (zolang je maar uniek in de officiele stats voorkomt)
  • Iedereen mag meedoen! Ookal deed je hiervoor al TSC, je mag gewoon meedoen.
Wat er niet in dit draadje thuishoort:
  • Commentaar op de gehouden stemrondes, dat doe je maar op IRC of waar dan ook behalve hier.
Wat mag je allemaal in dit topic doen:
  • Vragen over de Stampede
  • Vragen over Stampede teams
  • Mededeling dat er een nieuw Stampede team is gestart
  • Vragen aan mensen uit bestaande Stampede teams
  • Mededeling dat je je wilt voegen bij een bestaand Stampede team
  • Taunten }) Het is hier toegestaan om mensen uit te nodigen om bij je Stampede team te komen indien er iemand hier ronddwaalt die duidelijk aangeeft op zoek te zijn naar een leuk Stampede team.
Probeer het laatste wel redelijk en bescheiden te houden. Ordinaire reclamekreten zijn niet gewenst en maken de reputatie van je Stampede team er niet beter op.

Funcracker wijzigde dit bericht 28-08-2004 18:31 (100%)

I am one hell of a guy, I can do anything I want, only I just don't have the faintest idea what.
Zaphod Beeblebrox, in The Hitch Hiker's Guide To The Galaxy

The LedZ Collective

http://www.funcracker.net/stampede/pics/s3_logo2_b.gif

http://www.funcracker.net/stampede/pics/trans.gif
Stampede #3 - Mini-FAQ TSC

Als je geen ervaring hebt met DC projecten of gewoon genoeg tijd tot je beschikking hebt om alles goed door te lezen, lees dan zeker de volledige TSC FAQ door.
Mensen met minder tijd en/of meer ervaring kunnen terecht bij de kortere Installatie FAQ.
De punten die hieronder aangehaald worden is voor hen die FAQ's half lezen of snel wat zaken willen weten ;) (met dank aan Glurp)
Installatie FAQ (kort)
Volledige FAQ

Deze Mini-FAQ is ook te bewonderen op WDO

Q: Kan ik TSC draaien als service?
Ja, dit kan d.m.v. firedeamon. Installeer eerst de TSC client zoals je normaal zou doen (zet "Launch main window on startup" uit en de optie "Enable animations" ook). Vervolgens installeer je FireDaemon.

Start de FireDaemon UI manager
Kies "New service" in het menu
Vul "Short name" en "Display name" in naar eigen keuze
Kies de directory waar d2ol.exe staat bij "Working directory" (standaard: C:\Program Files\CommunityTSC\TSC\)
Kies bij "Executable" het bestand d2ol.exe
Ga naar tabblad "advanced" en kies bij "priority" de optie "Idle (runs only when the system is idle)"
Klik op "install" en je bent klaar met het installeren.

Q: Kan ik offline werken?
Ja. Je kunt je buffer instellen tot maximaal 2000 candidates. Hiermee kun je een snelle computer zo'n 2 weken van werk voorzien. De optie is te vinden in je "properties" venster (via rechtermuisklik op het TSC icoon in je tray)

Q: Hoe maak ik 100% gebruik van een dual systeem of een HT processor?
Dat doe je d.m.v. de client twee keer te installeren, in aparte directories. Je moet ze natuurlijk wel beiden opstarten. Heb je een dual HT systeem, dan zul je zelfs 4 installaties moeten maken.

Q: Kan ik hidden draaien?
Ja. Wijzig het doel van de snelkoppeling van '"C:\Program Files\CommunityTSC\TSC\D2OL.exe"' naar '"C:\Program Files\CommunityTSC\TSC\D2OL.exe" controller:file'. Je kunt het programma nu besturen via de file C:\Program Files\CommunityTSC\TSC\Control.prp (met kladblok openen).

Q: Kan ik op hetzelfde nodenummer doorwerken als ik TSC overnieuw moet installeren?
Ja. Standaard zal het installatieprogramma van TSC je een nieuw nodenummer toewijzen. Wil je dit voorkomen doe dan het volgende:
Voordat je een nieuwe installatie gaat doen, zorg ervoor dat je de file node.prp bewaard. Deze is te vinden bij C:\Program Files\CommunityTSC\TSC\res\node.prp. Vervolgens ga je bij de nieuwe installatie van TSC deze installatie stoppen op het moment dat je e-mailadres gevraagd wordt. Vervolgens plaats je de node.prp file terug op de plek waar deze hoort. Daarna kun je gewoon TSC opstarten en zal de TSC client weer netjes doorwerken met je oude nodenummer.

Q: Kan ik meerdere computers op één nodenummer gebruiken?
Ja dit kan gewoon. Je doet het op dezelfde manier als hierboven beschreven met de herinstallatie. Je installeert TSC, stopt op het punt dat je e-mailadres gevraagd wordt en zet vervolgens de node.prp van je andere computer op de juiste plek. Klaar, je hebt nu een extra computer die onder hetzelfde nodenummer punten opstuurt.

Een paar tips:
Kijk al je instellingen na in de client. Op verschillende plekken zijn er opties te vinden m.b.t. animatie etc. Zet die gewoon uit, en zet de optie "launch main window on startup" (bij properties) uit als die nog niet uit staat.

Laat het clientvenster niet openstaan. Dit gaat zeer ten koste van je rekenkracht! Gebruik DSpy om je voortgang te bekijken (zie TSC installatieFAQ)

De client flusht automatisch om de 6 uur als die online staat. Wil je eerder je candidates verversen gebruik dan NIET de optie 'flush all tasks', maar gebruik 'Manual update' hiervoor. De makers van de client hebben een iets andere interpretatie van het woord flush namelijk Met die optie zou je je complete buffer weggooien (inclusief je punten die klaar zijn) en weer verse candidates downloaden.

Stats:
R4NCOR's TSC Statistieken: Deze site heeft aktuele stats (update om het kwartier) met de mogelijkheid subteamstats aan te maken.
Marcelloz' TSC stats: Ook weer aktuele stats (update om het kwartier).
DPC page bij TRI: Hier zijn alle DPC leden die TSC doen te zien.
Top teams overall: Hier kun je de positie van DPC overall bekijken. Klik je wat verder dan kun je ook nog top members en top nodes bekijken. Voor al die stats geldt dat je ze overall, per week en per dag kunt zien.

I am one hell of a guy, I can do anything I want, only I just don't have the faintest idea what.
Zaphod Beeblebrox, in The Hitch Hiker's Guide To The Galaxy

The LedZ Collective

http://www.funcracker.net/stampede/pics/s3_logo2_a.gif

http://www.funcracker.net/stampede/picstrans.gif
Stampede #3 - Aanmelden

http://www.funcracker.net/stampede/pics/mark.pngLet op! Vanaf nu kun je, je ook aanmelden bij de Stampede teams

Hieronder staan de instructies door middel waarvan je, je op kunt geven voor de Stampede en voor een Stampede team. Lees ze goed door, want het is niet meer mogelijk om je door middel van enkel een post in dit topic op te geven!

Note: Het is ook mogelijk om je door de organisatie in te laten delen bij een Stampede Team. Hiervoor kun je de team optie: "= geen voorkeur =" selecteren.

Ik ben net nieuw en/of Ik ben alleen!

Als je helemaal nieuw bent bij dit project dan kun je met onderstaande formulier jezelf opgeven voor de Stampede.
Mocht je echter in een subteam zitten (als je dat niets zegt, zit je dat niet ;)) dan zul je bij de volgende optie moeten kijken.

De volgende gegevens hebben we in ieder geval van je nodig:
  • Je naam zoals deze voorkomt in de TSC stats (met Hoofdletters, haken, etc!)
  • Je nickname die je op GoT gebruikt (Indien je deze hebt!)
  • Het Stampede team waar je, je bij wilt voegen gedurende deze Stampede
Naam in TSC stats:
Nickname op GoT:
Kies je Stampede Team:

Ik doe mee binnen subteam verband!

In dit geval ben je lastig ;)
Als je meedoet binnen een subteam, en dit subteam staat onder 1 account in de stats (zal als het goed is altijd het geval zijn), dan rest je niets anders dan bij onze statsbouwer (R4NCOR) je gegevens aan te leveren, zodat hij nodes naar users kan opdelen. Hiervoor heeft hij je login en wachtwoord nodig.

Nu is dit natuurlijk nogal gevoelige informatie, maar R4NCOR behandelt het in vertrouwen. Als je dit toch niet zo ziet zitten dan kun je, je ook voor deze Stampede met nieuwe nodes buiten je subteam plaatsen, waardoor je de bovenstaande aanmeldingsprocedure kunt volgen. We zijn op dit moment bezig een alternatief te onderzoeken, maar deze vereist dat je een webserver hebt waar een klein script op komt te draaien. Meer informatie volgt hier nog over. In ieder geval kun je, je in alle gevallen wel reeds voor de Stampede opgeven.
De volgende gegevens hebben we in ieder geval van je nodig:
  • Je naam zoals deze voorkomt (of voor gaat komen) in de subteam stats van R4NCOR (met Hoofdletters, haken, etc!)
  • Je nickname die je op GoT gebruikt (Indien je deze hebt!)
  • De naam van je subteam zoals deze in de TSC stats voorkomt (let op hoofdlettergebruik en spelling!)
  • Het Stampede team waar je, je bij wilt voegen gedurende deze Stampede
Naam in TSC stats:
Nickname op GoT:
Huidig TSC subteam:
Kies je Stampede Team:
http://www.funcracker.net/stampede/pics/mark.pngWaarschuwing: Er zijn mensen die hun subteam naam opgeven als statsnaam. Doe dit niet! Doe dit enkel als je complete subteam zich wil gaan scharen onder de vlag van één van de Stampede teams!

Tot slot!!

Nadat je, je via bovenstaande formulier hebt opgegeven komt alles goed. We zullen op onregelmatige tijdstippen lijsten publiceren met de deelnemers per team.
Het wordt verder aangemoedigd om hier even te laten weten hoe en wat je gedaan hebt.
Let er alleen op dat je het niet teveel op een aanmeldingspost laat lijken, want dan komen er vast mensen die dat kopieren en die hier verder niet kijken.

Als er trouwens een fout met het aanmeldingsscript mocht optreden dan kun je dat in dit topic posten.

I am one hell of a guy, I can do anything I want, only I just don't have the faintest idea what.
Zaphod Beeblebrox, in The Hitch Hiker's Guide To The Galaxy

The LedZ Collective

http://www.funcracker.net/stampede/pics/s3_logo2_b.gif

http://www.funcracker.net/stampede/picstrans.gif
Stampede #3 - Overzicht Teams

Met de link hieronder wordt je naar een pagina gebracht alwaar je live een overzicht ziet van de mensen die zich op dit moment hebben aangemeld bij een Stampede Team (of geen voorkeur hebben opgegeven).

Overzicht Stampede Teams

I am one hell of a guy, I can do anything I want, only I just don't have the faintest idea what.
Zaphod Beeblebrox, in The Hitch Hiker's Guide To The Galaxy

The LedZ Collective

Dit topic is een vervolg op deel 1:
[Stampede] #3 TSC - Het maken van teams

Voor de duidelijkheid: Het is niet nodig om dat deel door te lezen gezien er buiten de startpost (die hier boven ook reeds staat) niet veel informatie instaat die nodig is om mee te doen aan de Stampede.

Happy Crunching everybody!

Funcracker wijzigde dit bericht 27-08-2004 12:13 (103%)

I am one hell of a guy, I can do anything I want, only I just don't have the faintest idea what.
Zaphod Beeblebrox, in The Hitch Hiker's Guide To The Galaxy

Berichten: 7.915
Reg. datum: 11 juni 2000

Vraag: staat de link in de nieuwspost op zowel T.net als WDO nu niet verkeerd en wijst naar het oude deel? :)

Vraag: kun je de link met aanmeldingen voor de stampede ook in het bericht verwerken?

Welkom iedereen, lees even bovenstaande berichten door.
Momenteel is de server voor het aanmelden overbelast, dat zal hopelijk snel verholpen worden. Probeer het graag op een later tijdstip nog eens :)

Momenteel kun je kiezen uit de 'virtuele' stampedeteams:
~ de stampertjes
~ de koffiedrinkers (team caffeïne)
~ de kletskoppen
~ team whatever
Daarnaast kun je aangeven dat je de keus overlaat en zodoende ingedeeld wordt.

MarcyDarcy wijzigde dit bericht 27-08-2004 12:49 (12%)
Reden: sorry team whatever :)

 
Stampûh, wreed uit je dak!

Zin om een "goed" gesprek te hebben met een lekkere meid?
Zin om een lekker hapje voor de stampede te hebben?

ZIN OM TE WINNEN?

JOIN DE KLETSKOPPEN!!!

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Los Alcoholicos (alc)

quote:
Mobster schreef op 27 augustus 2004 @ 11:27:
... Dan wordt ik alsnog lid.

En dat willen jullie natuurlijk niet :P

:Y) De stampertjes kunnen je altijd nog weigeren ;)
Maar ik geloof dat ze daar ook een cafe hebben :9 Dus als je voldoende kratjes meeneemt... ( uiteraard niet uit deLA bar pikken! ;) )

* Marcelloz kijkt naar klungel en wil ook een cafe

...

cafe is 'under construction' :7 en er is GEEN koffie te krijgen :r

There are better things in life than alcohol, but alcohol makes up for not having them.

Team Anticimex & Lock
Berichten: 1.223
Reg. datum: 13 maart 2002

Zoals sommige al weten, ligt de download site ff op zijn gat :(

hier een wat mirrors
http://www.terminix.nl/installCommunityTSC.exe (zolang het goed gaat)
http://users.telenet.be/b...s/installCommunityTSC.exe


Have fun :)

En ja, Terminix heet tegenwoordig Anticimex, toch handig zo'n ongebruikte website :)
 
Berichten: 421
Reg. datum: 02 oktober 2003

quote:
Marcelloz schreef op 27 augustus 2004 @ 12:21:
[...]

:Y) De stampertjes kunnen je altijd nog weigeren ;)
Maar ik geloof dat ze daar ook een cafe hebben :9 Dus als je voldoende kratjes meeneemt... ( uiteraard niet uit deLA bar pikken! ;) )

* Marcelloz kijkt naar klungel en wil ook een cafe

...

cafe is 'under construction' :7 en er is GEEN koffie te krijgen :r
Ik weet niet of het een slim idee is om leden die buiten de Stampede in het team Los Alcoholicos zitten uit te nodigen in onze bar, houden we zelf niks over ;) :&gt;

Sony a580+VG, a390, Samyang 14 f/2.8, Sigma 30 f/1.4, Samyang 35 f/1.4, Sony 55-200 f/4-5.6, Sony 70-400G f/4-5.6

Berichten: 511
Reg. datum: 16 juni 2003

dank :)

La muis wijzigde dit bericht 27-08-2004 13:04 (98%)
Reden: niet meer nodig

 
Berichten: 7.915
Reg. datum: 11 juni 2000

quote:
La muis schreef op 27 augustus 2004 @ 12:31:
[...]

Effe editten, denk ik? :)
sorry, gelijk aangepast :)
De sfeer begint weer langzaamaan op te bouwen. Heb je de koffie nog van het toetsenbord kunnen krijgen? :P
 
n\o/ne
Berichten: 167
Reg. datum: 24 september 2003

Hoe kunnen we ons nu toevoegen aan het DPC team?
Want die website werkt nog steeds niet.
Is er een andere mogelijkheid?

×××

Blackraven @ Trollbane
Berichten: 4.762
Reg. datum: 14 juni 2001

.
>>> Overzicht Stampede Teams! <<<


Voor als je wil weten hoe de verdeling over de stampedeteams ongeveer is.
Berichten: 7.915
Reg. datum: 11 juni 2000

quote:
Choxo schreef op 27 augustus 2004 @ 12:52:
Hoe kunnen we ons nu toevoegen aan het DPC team?
Want die website werkt nog steeds niet.
Is er een andere mogelijkheid?
Nope, je zult even geduld moeten opbrengen en het op een later tijdstip nog eens proberen. Overkill aan Tweakers die het tegelijkertijd hebben geprobeerd :)
Helaas het is even niet anders

MarcyDarcy wijzigde dit bericht 27-08-2004 12:56 (5%)

 
Oh die ja!

Ik zou best een team willen joinen,
maar heb niet de hele dag de tijd om te wachten tot die site van het project het doet en een eigen naam in tsc te maken.
Kan ik me vooraanmelden bij een team?
Naam hier: get!em , naam op tsc moet nog komen, maar wordt ook get!em en anders getiem (als de ! niet geaccepteerd wordt )

Edit: zie beneden:
Prima, dan wordt het de kletskoppen!

Maar moet dus eerst nog ff een stats naam hebben

Get!em wijzigde dit bericht 27-08-2004 13:08 (18%)

Canon30D~10-22USM~24-105L~70-300IS~50mk1~580EXII | Foto's hier: http://www.getiem.nl/

Stampûh, wreed uit je dak!

Weer je al welk team je wilt joinen? Anders willen de kletskoppen je graag in de groep accepteren :)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Berichten: 4.221
Reg. datum: 01 juni 2001

Ga als ik thuis ben gelijk alles instellen, 100% mee eens hiermee.

Maaruh waar is het irc channel ?
#1 R@H

iuturna.sorcery.net -> #dpc

Cureseekers | There's something wrong with this yogurt

Gepensioneerd SwitcherT
Berichten: 1.097
Reg. datum: 23 april 2004

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 13:05:
Weer je al welk team je wilt joinen? Anders willen de kletskoppen je graag in de groep accepteren :)

Accepteren we iedereen dan? :+
Dan trek ik mijn sollicitatie voor de ballotage-commissie maar weer in.

_/-\o_ Welkom Get!em _/-\o_
 
*Plop*
Berichten: 11.754
Reg. datum: 19 mei 2000

Dat member registratie ligt behoorlijk op z'n gat :P En begrijp ik het nou goed dat binnen dat TSC project DPC een team is? En binnen DPC heb je dus weer subteams :?

Jah 'k ben toch malle pietje nie!

Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
CowArt schreef op 27 augustus 2004 @ 13:14:
[...]

Accepteren we iedereen dan? :+
Dan trek ik mijn sollicitatie voor de ballotage-commissie maar weer in.

_/-\o_ Welkom Get!em _/-\o_

We accepteren niet iedereen hoor, jij was een twijfelgeval :P ... maar Get!em is een echte kletskop ... die mag er altijd bij komen :)

Welkom!!

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
The Legend schreef op 27 augustus 2004 @ 13:18:
Dat member registratie ligt behoorlijk op z'n gat :P En begrijp ik het nou goed dat binnen dat TSC project DPC een team is? En binnen DPC heb je dus weer subteams :?
Dit klopt ja, maar je kunt ook als zelfstandige werken (binnen DPC), je hoeft dus niet een subteam te joinen. De stampede teams zijn slechts virtueel, de teams strijden tegen elkaar en proberen de stampede-wissel-beker te winnen :)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

A.K.A. LA Kip

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 13:05:
Weer je al welk team je wilt joinen? Anders willen de kletskoppen je graag in de groep accepteren :)
Kan jij niet op de markt gaan staan met een viskraam, ik weet zeker dat die goed loopt })

It is difficult to get a man to understand something when his salary depends upon his not understanding it (Upton Sinclair)
Website
Los Alcoholicos

Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
thekip schreef op 27 augustus 2004 @ 13:22:
Kan jij niet op de markt gaan staan met een viskraam, ik weet zeker dat die goed loopt })

Kan wel, maar dan pikken jullie alle nieuwe leden in ;) en aangezien ik volgende week nog ffies op vakantie ben moet ik nu goed mijn best doen ;)

Maar misschien wel een idee als mijn studie mislukt ... alleen ... ik vind vis wel super erg stinken ... heb ik liever een kippenbout-kraam &gt;:)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Los Alcoholicos (alc)

quote:
Drugar schreef op 27 augustus 2004 @ 12:28:
[...]


Ik weet niet of het een slim idee is om leden die buiten de Stampede in het team Los Alcoholicos zitten uit te nodigen in onze bar, houden we zelf niks over ;) :&gt;
We sturen wel een paar non-alcoholici op jullie af &gt;:)
* Marcelloz stuurt Nappal en ElTonio naar de Stampertjes om de bar te testen :)

There are better things in life than alcohol, but alcohol makes up for not having them.

Stampûh, wreed uit je dak!

psst ... marcelloz ... kun je op irc komen als het mogelijk is? Er is een probleem met onze striptease-danseres in de nachtclub vanavond :/

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

[DPC]NGS
Berichten: 378
Reg. datum: 28 juli 2003

quote:
Marcelloz schreef op 27 augustus 2004 @ 13:30:
[...]

We sturen wel een paar non-alcoholici op jullie af &gt;:)
* Marcelloz stuurt Nappal en ElTonio naar de Stampertjes om de bar te testen :)
Ach als het allemaal op is. Hebben we nog een belgische bier kenner binnen ons met goede connecties binnen verschillende brouwerijen ;)

Teak ... member of NGS
Team NGS #1 SoB, #1 TSC, #3 muon, #3 F@H, #4 UD, #17 Rc5-72 en #18 OGR-25

A.K.A. LA Kip

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 13:25:
[...]

Kan wel, maar dan pikken jullie alle nieuwe leden in ;) en aangezien ik volgende week nog ffies op vakantie ben moet ik nu goed mijn best doen ;)

Maar misschien wel een idee als mijn studie mislukt ... alleen ... ik vind vis wel super erg stinken ... heb ik liever een kippenbout-kraam &gt;:)


Lol, je kan mijn kop wel afhakken maar dan nog pak ik je GRRRR

KILL KILL KILL })

It is difficult to get a man to understand something when his salary depends upon his not understanding it (Upton Sinclair)
Website
Los Alcoholicos

Berichten: 7.915
Reg. datum: 11 juni 2000

quote:
thekip schreef op 27 augustus 2004 @ 13:50:
[...]


Lol, je kan mijn kop wel afhakken maar dan nog pak ik je...
:o
Nou klaar ben je. Heel mijn weekend naar de maan, dankje. Dit beeld komt vrees ik de eerste dagen niet van mijn netvlies :(

MarcyDarcy wijzigde dit bericht 27-08-2004 13:52 (3%)

 
Stampûh, wreed uit je dak!

Jij wilt mij stiekum ook pakken hè ;) ... maare ... ik heb de kip nog niet onthoofd ... dus je kunt me nog pakken ;)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Los Alcoholicos

2 teams (Stampertjes en Whatever) lijken 23 leden te hebben en de andere 2 teams hebben er 13. Dat is een beschamend laag aantal.

Als ik me nou bij De Koffiedrinkers aansluit die zitten die ook zo op 23 leden :P
Aan de andere kant moet ik altijd enorm schijten van koffie.... :/

Toch maar eens een andere sig bedenken :P

Team Brutale Zoekertjes

Koffie werkt op de dikke darm! Ben nog geen beter laxeermiddel tegen gekomen _/-\o_

Basman (een brutaal zoekertje :P )

Berichten: 360
Reg. datum: 02 januari 2004

quote:
Mobster schreef op 27 augustus 2004 @ 14:06:
Aan de andere kant moet ik altijd enorm schijten van koffie.... :/


Ik weet niet hoor, maar bij mij in de wei kunnen ze daar allemaal wel wat van...

Koffie of geen koffie... :/

Ik weet niet in welk weiland jij graast :?
 
No soup for you!!
Berichten: 803
Reg. datum: 14 januari 2004

quote:
Mobster schreef op 27 augustus 2004 @ 14:06:
*knip*
Als ik me nou bij De Koffiedrinkers aansluit die zitten die ook zo op 23 leden :P
Aan de andere kant moet ik altijd enorm schijten van koffie.... :/

Zat nog te twijfelen tussen De Koffiedrinkers en De Kletskoppen maar nu ik dit weet wordt de keuze makkelijker :r

* RikTW hoopt dat ie nog createMember.jsp kan doen voordat t te laat is
 
Stampûh, wreed uit je dak!

Ik zou als ik jullie was bij de kletskoppen komen, altijd gezellig, en hier weet je zeker dat er niks laxerends aan is! Onze kletskoppen zijn geheel biologisch geproduceerd zonder laxeermiddelen!

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
Mobster schreef op 27 augustus 2004 @ 14:06:
2 teams (Stampertjes en Whatever) lijken 23 leden te hebben en de andere 2 teams hebben er 13. Dat is een beschamend laag aantal.

Als ik me nou bij De Koffiedrinkers aansluit die zitten die ook zo op 23 leden :P
Aan de andere kant moet ik altijd enorm schijten van koffie.... :/
Ik zou gewoon bij de kletskoppen gaan, het is nog een heel groot geheim, maar in ons cafe is er naast de kletskoppen ook nog wel wat vloeibaars te nuttigen!

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

No soup for you!!
Berichten: 803
Reg. datum: 14 januari 2004

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 14:20:
Ik zou als ik jullie was bij de kletskoppen komen, altijd gezellig, en hier weet je zeker dat er niks laxerends aan is! Onze kletskoppen zijn geheel biologisch geproduceerd zonder laxeermiddelen!

maar ja, dat gekakel he, de hele godganse dag ;)
weet niet of ik daar aan kan wennen
misschien ietsje meer van dittum :X ?
quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 14:21:
[...]

Ik zou gewoon bij de kletskoppen gaan, het is nog een heel groot geheim, maar in ons cafe is er naast de kletskoppen ook nog wel wat vloeibaars te nuttigen!
alhoewel .. dat is dan wel weer gunstig

RikTW wijzigde dit bericht 27-08-2004 14:28 (27%)

 
Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
RikTW schreef op 27 augustus 2004 @ 14:24:
[...]

maar ja, dat gekakel he, de hele godganse dag ;)
weet niet of ik daar aan kan wennen
misschien ietsje meer van dittum :X ?

We kakelen niet (La Kip zit bij whatever), we hebben gewoon veel gespreksstof en kijken graag naar mooie meisjes.
Maar die :X ... tja ... misschein een mooie taak voor jou om bij andere leden de mond te snoeren ;)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

No soup for you!!
Berichten: 803
Reg. datum: 14 januari 2004

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 14:27:
[...]

We kakelen niet (La Kip zit bij whatever), we hebben gewoon veel gespreksstof en kijken graag naar mooie meisjes.
Maar die :X ... tja ... misschein een mooie taak voor jou om bij andere leden de mond te snoeren ;)

:*) (naar die mooie meisjes dan)
ik ga mn best doen qua :X (moet dus nog wel zien te reggen voor morgen 23:59 uur)
 
Los Alcoholicos (alc)

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 13:38:
psst ... marcelloz ... kun je op irc komen als het mogelijk is? Er is een probleem met onze striptease-danseres in de nachtclub vanavond :/
erm, ik zit nu op mijn werk -> = geen irc ...

There are better things in life than alcohol, but alcohol makes up for not having them.

Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
Marcelloz schreef op 27 augustus 2004 @ 14:34:
[...]

erm, ik zit nu op mijn werk -> = geen irc ...
Werken ... hoe burgelijk :/ ... :+ ... maar dan hoor je het vanavond wel ;) ... je kunt er nu toch weinig aan doen ben ik bang.

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Berichten: 1.679
Reg. datum: 04 september 2003

Vanaf nu zit ik bij de koffiedrinkers :D
Eerst was ik van plan om geeneen team te joinen en door te sparen, maar ik vond het toch wel erg flauw.
Dus nu gaat mijn xp2500 lekker koffie malen :+
Alleen moet ik ff wat nodes zien te regelen, ééntje is een beetje weinig. :(

PSN: Boerenlater

Bliksemdetectie.nl

nog een backup server erbij voor tsc hangt aan een zeer ruim lijntje dus ga je gang :)
Berichten: 1.679
Reg. datum: 04 september 2003

quote:
Soulmaster schreef op 27 augustus 2004 @ 14:53:
nog een backup server erbij voor tsc hangt aan een zeer ruim lijntje dus ga je gang :)
niet nodig hoor, ik ben al een tijd lid van TSC, maar bedankt :)

PSN: Boerenlater

Los Alcoholicos

Goed bezig Soulmaster _o_

Toch maar eens een andere sig bedenken :P

Berichten: 511
Reg. datum: 16 juni 2003

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 14:36:
[...]

Werken ... hoe burgelijk :/ ... :+ ... maar dan hoor je het vanavond wel ;) ... je kunt er nu toch weinig aan doen ben ik bang.

Nee, Marcelloz in z'n werkpakje om een paal geslingerd is niet echt iets om naar uit te kijken...

...sterker nog, dat gaat je leden kosten ;)
 
Team_Pastis_51 Rules
Berichten: 183
Reg. datum: 22 januari 2004

Ik heb me eigen aangemeld bij de Koffiedrinkers als afgevaardigde van Team_Pastis_51. 8)
Het is maar 1 pc, omdat we bij F@H flink aan het vechten zijn voor onze plaatsen. ;)

Maare elke pc telt natuurlijk :*)

T_P_51

Bliksemdetectie.nl

niet om het 1 of ander ( ik ben vrij neutraal draai toch geen koe ) maar denk dat je toch echt whatever moet hebben als stampteam . :)
Berichten: 2.730
Reg. datum: 11 augustus 2001

Ik wil graag aanmelden maar ik wacht tot die 404 weg is :P

If it aint broke, fix it till it is!

Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
Soulmaster schreef op 27 augustus 2004 @ 15:21:
niet om het 1 of ander ( ik ben vrij neutraal draai toch geen koe ) maar denk dat je toch echt whatever moet hebben als stampteam . :)
Jij kletst bestwel wat af ... interesse om een kletskop te worden? ;)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Bliksemdetectie.nl

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 15:28:
[...]

Jij kletst bestwel wat af ... interesse om een kletskop te worden? ;)
tijd voor een bril volgens mij voor jou .. wat zeg ik nu net * Soulmaster draait geen koe :)
Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
Soulmaster schreef op 27 augustus 2004 @ 15:31:
tijd voor een bril volgens mij voor jou .. wat zeg ik nu net * Soulmaster draait geen koe :)
En DJKlungel lult af en toe gewoon maar wat :+ ... kben een kletskop ... :P

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

mezelf net maar ff aangemeld bij de kletskoppen :P (en bij TSC natuurlijk)

http://www.okbreijnen.nl
Kunst huren? Kijk naar de kunstuitleen service van Kunst.nl

Berichten: 386
Reg. datum: 08 oktober 2001

Na een uur grazen eindelijk aan kunnen melden. Voor de koffiedrinkers uiteraard, ik doe op mijn werk de hele tijd toch niks anders...
 
No soup for you!!
Berichten: 803
Reg. datum: 14 januari 2004

done: ook ik ben nu kletskop
* blablabla
nog ff de keel smeren hoor :9

Vraagje nog (hopelijk geen FAQ):
Ik zie op de stats pagina dat je meerdere nodes onder je account kunt hebben, waarom zou je dan meerdere PCs onder hetzelfde node-nummer willen laten werken? (zoals in de topicstart wordt uitgelegd).

RikTW wijzigde dit bericht 27-08-2004 16:04 (60%)

 
Spank my monkey!

Ik heb net de stampertjes gejoined, maar kan ik ook ergens de teamstats zien? Dus hoeveel ik doe vs. de overige stampertjes?

Dual Opteron 248 Nu met Asus X800XT PE @ X850XT PE Server.

Berichten: 360
Reg. datum: 02 januari 2004

quote:
prutsger schreef op 27 augustus 2004 @ 15:49:
Na een uur grazen eindelijk aan kunnen melden. Voor de koffiedrinkers uiteraard, ik doe op mijn werk de hele tijd toch niks anders...


Een }:O naar mijn hart :Y)

Koekje erbij?
 
Gepensioneerd SwitcherT
Berichten: 1.097
Reg. datum: 23 april 2004

Het gaat lekker zo! Volgens de DPCH van gisteren 405 leden, de teller bij TRI staat nu inmiddels op 480, al 75 erbij &gt;:)
 
Blackraven @ Trollbane
Berichten: 4.762
Reg. datum: 14 juni 2001

woei! reggen doet het weer blijkbaar...laat nu die 100en members maar binnen stromen &gt;:)
Berichten: 7.915
Reg. datum: 11 juni 2000

quote:
Dionysus007281 schreef op 27 augustus 2004 @ 16:08:
Ik heb net de stampertjes gejoined, maar kan ik ook ergens de teamstats zien? Dus hoeveel ik doe vs. de overige stampertjes?
Zodra de stampede echt begint (1 september) zullen er dagelijks stats worden gepost (en de huidige tussenstanden worden gereset), maar je kunt natuurlijk ook altijd kijken op http://stampstats.homeip.net :)

Er staan nu nog maar een paar leden tussen en de scores kloppen ook niet helemaal. Daar wordt de komende dagen nog aan gewerkt. Vrees niet als je er nu nog niet tussenstaat.

Buiten de stampedestats zijn er ook altijd dagelijks stats te bewonderen hier op GoT en op bijv. http://217.120.149.54/tsc...team=Dutch%20Power%20Cows en http://tscstats.homeip.net }:O

MarcyDarcy wijzigde dit bericht 27-08-2004 16:17 (37%)

 
Stampûh, wreed uit je dak!

Welkom M1lamb3r, dat je koetjes maar hard mogen werken!
quote:
RikTW schreef op 27 augustus 2004 @ 15:59:
done: ook ik ben nu kletskop
* blablabla
nog ff de keel smeren hoor :9

Vraagje nog (hopelijk geen FAQ):
Ik zie op de stats pagina dat je meerdere nodes onder je account kunt hebben, waarom zou je dan meerdere PCs onder hetzelfde node-nummer willen laten werken? (zoals in de topicstart wordt uitgelegd).

Jij ook een welkom als kletskop :)
Waarom je meerder pc's onder dezelfde nodenummer zou willen hebben? Ik weet het niet, ik vind het zowiezo wel leuk om de statsbouwers veel werk te geven, dus ik zou zeggen ... 2 nodenummers per pc ;)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

No soup for you!!
Berichten: 803
Reg. datum: 14 januari 2004

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 16:16:
Welkom M1lamb3r, dat je koetjes maar hard mogen werken!


[...]

Jij ook een welkom als kletskop :)
Waarom je meerder pc's onder dezelfde nodenummer zou willen hebben? Ik weet het niet, ik vind het zowiezo wel leuk om de statsbouwers veel werk te geven, dus ik zou zeggen ... 2 nodenummers per pc ;)

dank je.
OK, goed idee :+
maar het maakt dus uiteindelijk in de dpch's niet uit omdat deze per member zijn en niet per node?
 
Los Alcoholicos

Precies :) Je snapt het al aardig voor een newbie ;) :&gt;

Toch maar eens een andere sig bedenken :P

Berichten: 386
Reg. datum: 08 oktober 2001

quote:
Jukie schreef op 27 augustus 2004 @ 16:09:
[...]


Een }:O naar mijn hart :Y)

Koekje erbij?



Hmm ja koekjes mis ik nog!
Vanaf morgen zal ik naast mijn laptop (die minimaal op werkdagen 8 uur per dag aan het grazen zal zijn) mijn geheel nieuwe AMD 64 3000+ ook aan het werk zetten. Die heeft plenty of idle time te spenderen. Veel zware applicaties draai ik er toch niet op ("waarom steek je zoveel geld in zo'n pc dan?" Voor DPC en af en toe een spel natuurlijk? :D ). Op m'n servertje heb ik geprobeerd de client werkend te krijgen maar ik krijg een java foutmelding (debian Woody). Daar moet nog even aan gewerkt worden dus (onder het genot van een bak koffie uiteraard)

Oh jee nou moet ik niet teveel gaan l*llen, straks wordt ik bij de kletskoppen ingelijfd...
 
Railgun God

Ok hoop dat alles goed gegaan is. Heb me net aangemeld voor De Stampertjes. Heb op me pc en laptop 2x geinstalleerd dus 4 nodes intotaal.

"Je suis qui je suis, ni plus, ni moins." | Last.fm | XBL & PSN id: Korumera | I Chaos nederlandse Death Metal!

No soup for you!!
Berichten: 803
Reg. datum: 14 januari 2004

quote:
Mobster schreef op 27 augustus 2004 @ 16:24:
Precies :) Je snapt het al aardig voor een newbie ;) :&gt;
jij hebt toch niet stiekum mijn Post History bekeken he? :&#039;(
 
Berichten: 386
Reg. datum: 08 oktober 2001

quote:
LordHades schreef op 27 augustus 2004 @ 16:25:
Ok hoop dat alles goed gegaan is. Heb me net aangemeld voor De Stampertjes. Heb op me pc en laptop 2x geinstalleerd dus 4 nodes intotaal.
Heeft dat een beetje zin dan, 2 nodes op 1 pc? Beide gebruiken ze dan toch de helft van je idle-time? Mij als n00b/newbie lijkt het vrij nutteloos. Of niet?
 
Railgun God

Ik las in topic dat als je processor HT heeft dat het handig is om er 2 te installeren omdat hij maar 50 procent gebruikt.

"Je suis qui je suis, ni plus, ni moins." | Last.fm | XBL & PSN id: Korumera | I Chaos nederlandse Death Metal!

weinig posts
Berichten: 759
Reg. datum: 03 juli 2002

alles gelukt en bij team whatever aangemeld.
Berichten: 386
Reg. datum: 08 oktober 2001

Dat las ik inderdaad ook. Kon uit je post niet opmaken dat je HT hebt. Had het aan je spec kunnen zien :X mijn fout dus...
 
Berichten: 7.915
Reg. datum: 11 juni 2000

quote:
Haha we zijn nog niet eens begonnen en nu al worden er buitenlandse teams bang :D

Dank voor de melding. Wat mij betreft morgen dit melden + quoteje boven de hitparade posten :)
 
Member of [DPC]NGS

http://www.funcracker.net/stampede/list.php

Volgens mij hebben al een paar mensen aangegeven dast ze uit de lijst gehaald willen worden.
Zou dit zo snel mogelijk gedaan kunnen worden zodat de rest die doorgaat een eerlijke kans kan krijgen op nieuwe leden?
Het Team De Stampertjes gaat namelijk gewoon verder, mits geheel niemand daar mee verder wil.
Ik heb al van meerdere mensen gezien dat ze gewoon door willen gaan.
Echter ik zelf b.v. zou graag uit de lijst gehaald willen worden.

Alvast bedankt en veel suc6 met de stampede.
Is Ook Schitterend
Berichten: 2.349
Reg. datum: 27 februari 2001

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 12:20:
Zin om een "goed" gesprek te hebben met een lekkere meid?
Zin om een lekker hapje voor de stampede te hebben?

ZIN OM TE WINNEN?

JOIN DE KLETSKOPPEN!!!
Pssst.. meid? welke meid? :? :p
 
*Plop*
Berichten: 11.754
Reg. datum: 19 mei 2000

Ik heb me net ook aangemeld @ team Whatever, naam was gewoon veel leuker dan de rest :P

Jah 'k ben toch malle pietje nie!

A.K.A. LA Kip

quote:
djklungel schreef op 27 augustus 2004 @ 14:27:
[...]

We kakelen niet (La Kip zit bij whatever), we hebben gewoon veel gespreksstof en kijken graag naar mooie meisjes.
Maar die :X ... tja ... misschein een mooie taak voor jou om bij andere leden de mond te snoeren ;)
LA kip (wat overigens voor Los Alcoholicos slaat danku lamuis _/-\o_ ) zit bij de koffieslurpers, wel beetje beter marktonderzoek he voordat je weer je viskraam opent :P

It is difficult to get a man to understand something when his salary depends upon his not understanding it (Upton Sinclair)
Website
Los Alcoholicos

Stampûh, wreed uit je dak!

Een kip die naar koffie smaakt :S ... bah

en dat van LA dat snapte ik nog wel hoor :P ... ben niet helemaal gek ;)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

anti-velociraptor
Berichten: 1.647
Reg. datum: 06 oktober 2002

ik heb D2OL ook maar gedownload en me aangemeld... alleen jammer dat ie niet werkt :/
"Error Requesting Task Assignments. Error Detail: Communication Error. Unable to locate a server for service: TaskAssignment_Service" :(

Als je neus andersom zou staan, zou je verdrinken onder de douche.

Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
Remboooo schreef op 27 augustus 2004 @ 16:58:
ik heb D2OL ook maar gedownload en me aangemeld... alleen jammer dat ie niet werkt :/
"Error Requesting Task Assignments. Error Detail: Communication Error. Unable to locate a server for service: TaskAssignment_Service" :(
Om even zeker te zijn dat je de juiste client hebt gedownload; heb je de TSC client gedownload? (deze is ook van D2OL, maar er is ook een D2OL client voor D2OL 8)7)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

anti-velociraptor
Berichten: 1.647
Reg. datum: 06 oktober 2002

Um, Community TSC heet ie ja. Het linkje van de frontpage iig.

Als je neus andersom zou staan, zou je verdrinken onder de douche.

Gepensioneerd SwitcherT
Berichten: 1.097
Reg. datum: 23 april 2004

quote:
Remboooo schreef op 27 augustus 2004 @ 16:58:
ik heb D2OL ook maar gedownload en me aangemeld... alleen jammer dat ie niet werkt :/
"Error Requesting Task Assignments. Error Detail: Communication Error. Unable to locate a server for service: TaskAssignment_Service" :(


Volgens mij moet je even geduld hebben. Ik denk dat op dit moment ongeveer 150 nieuwe DPC-leden taken proberen te downloaden &gt;:)
Gewoon rustig afwachten en af en toe een knal geven op "Manual Update" om te kijken of er al weer iets gebeurt.
 
anti-velociraptor
Berichten: 1.647
Reg. datum: 06 oktober 2002

Dat doe ik al ongeveer een uur lang en iedere keer krijg ik hetzelfde IP (67.98.89.141) toegewezen, maar ik kan naar dit IP niet eens pingen en een traceroute loopt na 17 hops dood. Naja, ik zie wel wat ie vanavond doet...

Als je neus andersom zou staan, zou je verdrinken onder de douche.

Gepensioneerd SwitcherT
Berichten: 1.097
Reg. datum: 23 april 2004

Zie ook de post van Glurp. Er wordt aan gewerkt, bij TRI is het pas 10 uur in de ochtend.
 
Stampûh, wreed uit je dak!

Vanuit het TSC topic:
quote:
posted August 27, 2004 09:33 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Stats are back up, but I am working on the Task Assignment and Result handler at the moment. Woohoo, Stampeed!

--------------------
Charles Beckius
TSC Forum Administrator


Edit: Is die Cowart me net voor ... een echte kletskop ... dat zie je zo ;)

Edit2: DE UPDATE
quote:
posted August 27, 2004 09:54 AM
--------------------------------------------------------------------------------
All,
We had a short Stat outage this morning that has been recovered. However, we are keeping both the Result Handler and the Task Assignment engine offline as we perform some analysis on them and their connection to the db. We suspect a connection problem might be linked to the Stat outages.

I will post when we have completed this preliminary analysis.

--------------------
Charles Beckius
TSC Forum Administrator

djklungel wijzigde dit bericht 27-08-2004 17:15 (53%)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Berichten: 897
Reg. datum: 23 september 2001

Het aanmelden werkt inmiddels weer. Ik heb net een account aangemaakt.

My opinions may have changed, but not the fact that I am right. -- Ashleigh Brilliant

Bliksemdetectie.nl

psstt

whatever

psst

whatever :D :P

* Soulmaster slaps Pim
jij al whatever lid ?
nog niet
schiet us op jij
whatever
Stampûh, wreed uit je dak!

psstt

kletskop

psst

kletskop :D :P

* djklungel knuffeld pim
jij al kletskop lid ?
nog niet
schiet us op jij
klestkop

:*)

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Tweaker in München

Ok, heb nu ook net Community TSC geinstalleerd.
2 Machines zijn nu aan het werk, hoewel het beide geen krachtpatsers zijn. :(
Vanavond thuis nummertje 3 installeren.

Ik heb al wat FAQ's door gelezen maar heb toch nog wat vragen. **Newbie Alert**
Is het de bedoeling van een Stampede, dat je zoveel mogelijk berekening offline maakt en ze dan allemaal tegelijk upload? Of kan je ook gewoon elke 6 uur automatisch updaten?

Wat is nou de bedoeling van die virtuele teams? Gewoon voor de gein, om een beetje competitie gevoel te krijgen. Wat ik dus wil vragen kan ik ook gewoon in me eentje stampen of moet ik meedoen met een groep. (Ik ben al lid van DPC)
 
Gepensioneerd SwitcherT
Berichten: 1.097
Reg. datum: 23 april 2004

quote:
The_DoubleU schreef op 27 augustus 2004 @ 17:24:
Ok, heb nu ook net Community TSC geinstalleerd.
2 Machines zijn nu aan het werk, hoewel het beide geen krachtpatsers zijn. :(
Vanavond thuis nummertje 3 installeren.

Ik heb al wat FAQ's door gelezen maar heb toch nog wat vragen. **Newbie Alert**
Is het de bedoeling van een Stampede, dat je zoveel mogelijk berekening offline maakt en ze dan allemaal tegelijk upload? Of kan je ook gewoon elke 6 uur automatisch updaten?

Wat is nou de bedoeling van die virtuele teams? Gewoon voor de gein, om een beetje competitie gevoel te krijgen. Wat ik dus wil vragen kan ik ook gewoon in me eentje stampen of moet ik meedoen met een groep. (Ik ben al lid van DPC)


Blijkbaar heb je een regeltje gemist in de FAQ :)
Als je meedoet aan de Stampede is het niet de bedoeling dat je spaart en megaflusht.

De virtuele teams zijn inderdaad voor de gein en interne competitie. Je kunt wel in je eentje stampen, maar in een team is natuurlijk veel leuker. De Kletskoppen schijnen erg gezellig te zijn.
 
Tweaker in München

quote:
CowArt schreef op 27 augustus 2004 @ 17:30:

Blijkbaar heb je een regeltje gemist in de FAQ :)
Als je meedoet aan de Stampede is het niet de bedoeling dat je spaart en megaflusht.


|:(
Zoals ik al schreef had ik al wat FAQ's gelezen behalve DE STAMPEDE FAQ! Dooh |:(
quote:
De virtuele teams zijn inderdaad voor de gein en interne competitie. Je kunt wel in je eentje stampen, maar in een team is natuurlijk veel leuker. De Kletskoppen schijnen erg gezellig te zijn.


Kletskoppen? Ik ben niet zo'n praatjes maker :)
Is er een team website?
 
Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
The_DoubleU schreef op 27 augustus 2004 @ 17:42:
Kletskoppen? Ik ben niet zo'n praatjes maker :)
Is er een team website?

Geen praatjes maker, maar wel iemand die een lekkere koek lust? Dat is ook geen probleem, en ook als je daar niet van houd, dan nog is het gezellig bij de kletskopoen

Die site komt eraan, maar het (net opgestarte) forum is te bereiken op http://kletskoppen.lospetitos.net/forum/ ... de site zal vanavond/in de loop van het weekend operationeel worden.

djklungel wijzigde dit bericht 27-08-2004 17:49 (21%)
Reden: Kwas weer eens te snel met blaten :S

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Nu weg ....
Berichten: 5.360
Reg. datum: 19 december 2003

quote:
Soulmaster schreef op 27 augustus 2004 @ 15:31:
[...]
* Soulmaster draait geen koe :)


Oké maar één vraagje; Heeft Bongo nu wel een vriendinnetje gevonden voordat je je koeien vakantie gaf ?

* G_M_C zou dat zielig vinden voor Bongo

G_M_C wijzigde dit bericht 27-08-2004 17:54 (3%)

 
Stampûh, wreed uit je dak!

quote:
Sjit, dat duurd ffies langer om dat om te vormen :(

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Berichten: 5.224
Reg. datum: 11 maart 2002

iemand misschien een goede howto, om de linux client op de achtergrond te draaien in debian. Heb de README.TXT etc gevolgd, echter hij doet bij mij niks op m'n linux machine (m'n windows machine(s)) doen het overig prima, echter die debian bak staat 24/7 aan dus.
 
Bliksemdetectie.nl

quote:
G_M_C schreef op 27 augustus 2004 @ 17:51:
[...]


Oké maar één vraagje; Heeft Bongo nu wel een vriendinnetje gevonden voordat je je koeien vakantie gaf ?

* G_M_C zou dat zielig vinden voor Bongo



Bongo wipt zich helemaal een slag in de rondte in donder zuidwestzimbabwe

quote:
Stephan202 schreef op 27 augustus 2004 @ 17:53:
[...]

Ik dacht dat jij geen koe draaide? Vanwaar dit belang? :P



Omdat onze opperopper-aap hier achterzit :) en die steun ( ik althans ) tot in den treure :)

http://www.maydayproductions.nl/stamp/stamp.gif

Soulmaster wijzigde dit bericht 27-08-2004 18:04 (33%)
Reden: mega subteam reclame on djklungel over de streep te trekken

Stampûh, wreed uit je dak!

We zijn een nieuwe weg ingeslagen ;) ... reclame borden overal door het topic, en zelfs de grootste kletskoppen naar whatever willen lokken ... hoelang duurd het nog voordat ik geld krijg om ergens te komen :P

Join ..:: DPC~Team~Switch ::..
~ Het switchersleven!!
If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the strategical flushers!

Bliksemdetectie.nl

neuh geen geld heb zo bongo weer terug gehaald :) dat wordt mijn volgende dreigmiddel

maar eerst

http://www.maydayproductions.nl/stamp/stamp.gif

doe verstandig of doe niet verstandig whatever

Pagina: 1 2 3 4 5 6 last



VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011