People would make far better pictures if they spent time learning how to make great photos with what they already own instead of worrying about their tools
Het Grote SonyEricsson T630 topic - Deel 3
Pagina: 1 2 3 4 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 last
Nieuw TopicReg. datum: 17 juli 2004
quote:Miki schreef op 28 juli 2004 @ 14:03:
Ook mijn T630 is kaduuk. Het rechter keuze knopje ( - ) is dood in de zin van dat het knopje niet meer terug veert (snappy click feeling). Na mijn vakantie moet ik um ook laten repareren. Het sony-ericsson center in amsterdam moest um laten opsturen, dus ook ik ben um waarschijnlijk 2 weken kwijt na mijn vakantie
Had toch wat meer kwaliteit verwacht maar goed, het kan ook vette pech zijn geweest.
Heb precies hetzelfde gehad (Zie een paar posts terug) Bij bij waren de twaalf onderste knoppen kaduuk. Ik kon echter ermee teruggaan naar The Phone House omdat het toestel een week oude was. Ik kreeg zonder problemen een nieuwe mee!
Alexander
Hey pssst! ......Fiets kopen?!
Reg. datum: 17 juli 2004
quote:TheGladiator schreef op 24 juli 2004 @ 20:16:
Zou het mogelijk zijn om die mooie icoontjes van de K700i op de t630 te zetten? Het is mogelijk om een theme te maken, maar ook icoontjes? De indeling is vrijwel identiek. Zou erg cool zijn.
[afbeelding]
Ik heb al geprobeerd een k700i theme op mijn t630 te zetten, maar dat werkt niet. Kon niets vinden op Inet of op Got hierover.
Misschien kun je dit thema op je mobiel zetten:
http://www.mobile9.com/4i...f2692f7602420&page=21
Beetje wannabe-achtig maar toch wel leuk voor de echte liefhebbers
quote:JdeBruijn schreef op 27 juli 2004 @ 17:16:
[...]
Verhaal klinkt wel mooi, maar het komt een beetje op me over alsof een accu nu een organisch ding is dat kan groeien ofzo
Hoe verklaar je wat je zegt op moleculair niveau? In de accu dus.. Ik neem aan dat je wel ergens een bron hebt van je kennis, die wil ik nu ook wel zien, je hebt m'n nieuwsgierigheid geprikkeld
Als je de accu gebruikt, en je laadt de accu op, dan "onthoudt" de accu waar die gebleven is qua energieniveau....
Maar de accu weet dat niet precies....
De fout die mensen maken is, dat ze de accu meteen opladen als ze zien dat de accu halfvol is...
Da e accu kan het dan niet meer precies en is dan sneller leeg...
Wat de precieze moleculaire verklaring hiervoor is, moet ik je schuldig blijven......
Je kan het weer ongedaan maken door de accu helemaal leeg te trekken
(flits een uur aan laten staan ofzo)
Ik zal het ff uitzoeken voor je
MatJan
Krijg een smsje van 818, simkaart aanpassing mislukt.
Ook bliijft dat envelopje maar knipperen dat ik een nieuw smsje hebt, of dat hij vol zit. Mijn inbox is nog lang niet vol! Zit op 95 % dus daar zal het niet aanliggen.
Heeft iemand dit ook als is meegemaakt. Ik heb zelfs helemaal niks aangevraagd, om mijn simkaart te laten aanpassen ?
Specs Pctje : Klik hier<- Nieuwe casemod!
Krijg een smsje van 818, simkaart aanpassing mislukt.
Ook bliijft dat envelopje maar knipperen dat ik een nieuw smsje hebt, of dat hij vol zit. Mijn inbox is nog lang niet vol! Zit op 95 % dus daar zal het niet aanliggen.
Heeft iemand dit ook als is meegemaakt. Ik heb zelfs helemaal niks aangevraagd, om mijn simkaart te laten aanpassen ?
Specs Pctje : Klik hier<- Nieuwe casemod!
"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
Onwetendheid is een gift
quote:bopitje schreef op 29 juli 2004 @ 12:40:
Ik heb nou wat raars met me Ti630.
Krijg een smsje van 818, simkaart aanpassing mislukt.
Ook bliijft dat envelopje maar knipperen dat ik een nieuw smsje hebt, of dat hij vol zit. Mijn inbox is nog lang niet vol! Zit op 95 % dus daar zal het niet aanliggen.
Heeft iemand dit ook als is meegemaakt. Ik heb zelfs helemaal niks aangevraagd, om mijn simkaart te laten aanpassen ?
Misschien is er een wap-push bericht naar je gestuurd...
Die moet je dan downloaden... (spelletje misschien?)
MatJan
Probleem is dat in de mode waarin je die invoert, enkel letters en cijfers mogelijk zijn! Valt die mss in te voeren via pc en zo die confoguratie met bluetooth naar de t630 laden?
Zo'n dom probleem...
Reg. datum: 02 augustus 2004
Enige tijd geleden had ik een t610 bij de orange winkel gehaald bij een abo verlenging. Nadat deze is gejat heb ik er een via www.telecomadvies gekocht.
Nu ondervind ik problemen bij het instellen van gprs en mms bij mijn Orange abonnement. Alle denkbare mogelijkheden hebben ik en meerdere servicemedewerkers al geprobeerd om het werkend te krijgen. De services heb ik in het verleden met een andere Sony Ericsson t610 al succesvol kunnen gebruiken.
Na alle netwerk en telefooninstellingen te hebben geprobeerd lijkt het erop dat het de software in het toestel is. Hierop blijft de melding: 'GPRS-parameters niet ondersteund' en 'Communicatiefout. Probeer opnieuw of neem contact op met uw WAP-serviceprovider'. Valt dit onder de garantie?
Naar mijn idee is het toestel van Belgische komaf, dit zou misschien invloed kunnen hebben. Ik vraag mij af of jullie hier eerder van hebben gehoord. Is het anders een idee om een Sony Ericsson service punt te bezoeken?
Owja, voor de mac gebruikers: Salling clicker ROCKS!!!
quote:Joske Pauwels schreef op 01 augustus 2004 @ 20:39:
Vreemd probleempje: ik probeer mijn pop3 account in te stellen in de mail client in de T630, maar in mijn login naam zit een @ symbool (login naam is mijn email adres).
Probleem is dat in de mode waarin je die invoert, enkel letters en cijfers mogelijk zijn! Valt die mss in te voeren via pc en zo die confoguratie met bluetooth naar de t630 laden?
Zo'n dom probleem...
typ je login in een smsje en probeer te knippen/plakken (hoe, zie startpost)
Reg. datum: 14 februari 2002
Als je nou eens gewoon op de 0 drukt krijg je allemaal symbolen.quote:Vreemd probleempje: ik probeer mijn pop3 account in te stellen in de mail client in de T630, maar in mijn login naam zit een @ symbool (login naam is mijn email adres).
Probleem is dat in de mode waarin je die invoert, enkel letters en cijfers mogelijk zijn! Valt die mss in te voeren via pc en zo die confoguratie met bluetooth naar de t630 laden?
Zo'n dom probleem...
Centauriprime wijzigde dit bericht 03-08-2004 16:05 (67%)
Reg. datum: 01 juni 2000
Oh en over de toetsjes die niet werken, kheb zelf al meerdere keren gehad dat een korreltje zand onder de toetsen kwam. Zeker met dit weer veel strandgangers waarschijnlijk en nee het zand blijft niet alleen tussen de plakkerige billen zitten.
Beetje vroeten en zacht klein kwastje wil wel eens helpen.
Update: nog even bevestiging ... werkt als een tierelier... Eindelijk wachte al sinds maart....
drikus wijzigde dit bericht 03-08-2004 20:14 (12%)
Reden: typo
Ik heb eerlijk gezegd geen idee over welk menu-tje je het hebt. Ik kies het script in FMA en als ik dan connect dan staat er gewoon FMA remote als script in m'n phone aan. Daar kom je bij door --> menu --> verbindingen --> BT --> Accesoiresquote:Dandelion schreef op 04 augustus 2004 @ 12:34:
Als je je telefoon met FMA verbind krijg je dat menutje waar je een script kan kiezen in het beeldscherm van de telefoon. Maar als ik nu eerst iets anders op mijn telefoon wil doen, ff naar het telefoonboek ofzo, kom ik niet meer in dat menu. Heeft iemand al ontdekt hoe dat wel kan, of moet ik de telefoon gewoon opnieuw laten connecten met FMA?
quote:JdeBruijn schreef op 04 augustus 2004 @ 14:40:
[...]
Ik heb eerlijk gezegd geen idee over welk menu-tje je het hebt. Ik kies het script in FMA en als ik dan connect dan staat er gewoon FMA remote als script in m'n phone aan. Daar kom je bij door --> menu --> verbindingen --> BT --> Accesoires
Ja ik heb em nu zelf ook niet meer, ik heb vanmiddag 0.1.2.7 alpha van FMA geïnstalleerd en die geeft em dat menutje niet.
Mijn vorige versie gaf me gelijk een menu waarin ik uit allerlei scripts kon kiezen waaron winamp en power dvd.
Nou ja dan hier maar eens mee aant puzzelen hoe ik die script aanzet, daar meen ik al iets over gelezen te hebben
Reg. datum: 03 augustus 2004
met float mobile agent kan ik mijn t630 volledig bekijken. Wanneer ik een foto of een liedje wil versturen gaat dit soms, bij het meerendeel van de upload van ringtonez loopt de verbind vast, dit ook bij thema's en foto's. na een paar keer proberen kan ik terug iets verstruren naar de gsm en dan weer niet. Heeft iemand dit ook of weet iemand hoe ik dit kan verhelpen. Is om zot te worden dat het niet werkt .het bluetooth adapterke is via usb. en wanneer ik iets verstuur via mijn gsm naar pc gaat dit altijd. is van zot van te worden.
en ps: áls het me gelukt is.. weet iemand dan ook waar ik een geheel nieuw silver frontje (origineel van se) kan kopen/ruilen??
tlspy
There's NO life without MUSIC!
Betreffende het achterklepje: gewoon veel kracht zetten, wees niet bang dat hij kapot gaat...
"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
Onwetendheid is een gift
There's NO life without MUSIC!
quote:TotallySPY schreef op 05 augustus 2004 @ 13:21:
jamaar ik beschadig wel iets.. en waar en hoe moet ik afzetten met de schroevendraaier?
Kijk schuin onder het kapje, daar zie je 2 haakjes die het achterklepje op zijn plaats houd. Die moet je beide iets omhoog klikken, en daarne met je duimen aan de zijkant het achterklepje omhoog duwen.
Als het nou helemaal niet lukt, dan kan je vanavond (na 21:30) wel even contact met me opnemen via MSN/ICQ, dan zal ik proberen verder te helpen als het op deze manier echt niet lukt.
En als je de achterkant sloop, dan maakt dat niet zo heel veel uit. Bij een nieuwe behuizing zit ook een nieuwe achterkant
"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
Onwetendheid is een gift
There's NO life without MUSIC!
Nu, ik heb heel wat fora (forums?) doorgezocht en wat gegoogeld maar kon niets vinden.
Kan er mij iemand hiermee helpen of een manier om dat zelf te doen met de muziek dj functie...
Wie kan er mij ook wat uitleg geven over BT dongles, hoe dat in zijn werk gaat. Het is essentieel om thema's en dergelijke bestanden te wisselen tussen beide.
Als je een dongle aansluit op je pc en je connecteert met je telefoon, wordt die dan aanzien als een externe drive waar ik dan de betreffende bestanden er kan naartoe slepen of gaat dat anders in zijn werk en moet ik progjes instaleren??
Thx
My opinions may have changed, but not the fact that I am right.
Niet polyfone beltone voor deze telefoon hebben de extensie .imy , misschien help het om daarop te zoeken?quote:ramden schreef op 06 augustus 2004 @ 08:52:
Ik ben namelijk op zoek naar echte telefoongeluiden. Ik heb wat problemen met die polyfonische beltonen en heb het altijd te laat door als ik opgebeld wordt.Nu heb je wel die Old phone (die best wel leuk is) maar ik zou het tof vinden om er ook beltonen van nieuwe, moderne telefoons te kunnen opzetten.
OVerigens is de ringtone Digirain behoorlijk luid hoor!
quote:
Wie kan er mij ook wat uitleg geven over BT dongles, hoe dat in zijn werk gaat. Het is essentieel om thema's en dergelijke bestanden te wisselen tussen beide.
Als je een dongle aansluit op je pc en je connecteert met je telefoon, wordt die dan aanzien als een externe drive waar ik dan de betreffende bestanden er kan naartoe slepen of gaat dat anders in zijn werk en moet ik progjes instaleren??
Je hebt sowieso een cd-tje erbij gekregen, daar staat een programma op om je kalender en telefoonboek te synchroniseren.
Daar naast is floAt's Mobile Agent erg handig, maar mag ik je daarvoor adviseren even de startpost van dit topic te lezen, daar staat namelijk een heleboel info over dit soort dingen in.
Pagina: 1 2 3 4 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 last
Dit topic is gesloten.