After the first glass you see things as you wish they were...
After the second you see things as they are not..
Finally you see things as they really are
and that is the most horrible thing in the world...
Nu kan ik hier erg weinig reacties over vinden op GoT. Op ZD-Net staat wel een review waar de printer er goed uitkomt, maar de software niet
- Hebben mensen ervaring met deze officejet?
- In hoeverre heb je de software nodig om te kunnen scannen/faxen/printen?
- Is het mogelijk om vanaf je PC via de officejet te faxen (document afdrukken op de fax, zoals bij een faxmodem in je PC)?
irc.tweakers.net #php - Het channel voor de echte PHP-ers!
Bon, een dag voordat ik de laatste keer iets wou uitprinten werkte alles nog naar behoren. De volgende dag wil ik printen; niks gebeurt. Opzetten via de power-button werkt niet, ander stopcontact en opzetten werkt ook niet...
Wat zou ik doen? HP contacteren voor reparatie? Of gewoon een nieuwe kopen?
Hij is denk ik al van 2003 of zelfs ouder (heb er geen gedacht meer van). Dus, ik wil geen 50¤ spenderen terwijl ik er eentje dringend nodig heb én eventueel een betere kan kopen (niet duur).
Reg. datum: 07 augustus 2003
Reparatie zijn meestal meer dan 150 ¤.
Dan kan je best een Canon Pixima kopen.
Of een HP Business Inkjet als "fotokwaliteit" niet een superbelangrijk punt is natuurlijk, maar goedkoop afdrukken wel.
Ja, ik wil niet teveel geld uitgeven aan een reparatie, dat is het toch waarschijnlijk niet meer waard.quote:[b][message=24550063,noline]Dan kan je best een Canon Pixima kopen.
Of een HP Business Inkjet als "fotokwaliteit" niet een superbelangrijk punt is natuurlijk, maar goedkoop afdrukken wel.
Heb nog nooit een canon overwogen eigenlijk, geen idee waarom, ben hp al zolang gewoon. Fotokwaliteit is niet zo echt belangrijk, eerder goedkoper afdrukken, ja.
Als je goedkoop wilt afdrukken, vraag ik mij af waarom je bij de duurste printer zit voor al die jaren??? Canon is ZO ontzettend veel voordeliger in afdrukken. Ze zijn zuiniger, gescheiden inkttanks, Inktcartridges zijn goedkoper en imitaties zijn zelfs voor een paar Euro te krijgen. Ze zijn stil, mooi van model (de Pixma serie) en perfecte fotokwaliteitquote:Dakoina schreef op zondag 06 november 2005 @ 23:39:
[...]
Ja, ik wil niet teveel geld uitgeven aan een reparatie, dat is het toch waarschijnlijk niet meer waard.
Heb nog nooit een canon overwogen eigenlijk, geen idee waarom, ben hp al zolang gewoon. Fotokwaliteit is niet zo echt belangrijk, eerder goedkoper afdrukken, ja.
Reg. datum: 07 november 2005
Ik wil graag een nieuwe printer kopen (All-In-One), mijn budget ligt rond de 145¤.
Eén zeer belangrijk punt is de print en scan kwaliteit, dat moet echt perfect zijn. Ik wil vooral gloss papier gebruiken.
Nu weet ik dat je voor kwaliteit moet betalen, maar ik wil graag weten welke All-In-One ik het beste kan aanschaffen. Ik zat zelf te denken aan een HP PSC 2355, maar daar zie ik geen tot weinig reviews van.
Ik wil ook graag weten hoe het zit met het inktverbruik van dit ding. Als iemand een betere in gedachten heeft voor die prijs dan hoor ik dat graag!
http://www.canon.nl/For_H...&SourcePageID=26562#1
Pinin wijzigde dit bericht 07-11-2005 17:49 (43%)
Dat kan dus niet. Waarom denk je dat er printers en scanners zijn die afzonderlijk honderden euro's kosten als een all-in-one apparaat het al voor ~150 euro zou kunnen? Je moet je eisen bijstellen, of je budget moet extreem omhoog (maar dan moet je alsnog voor losse apparaten gaan).quote:Pauluz19 schreef op maandag 07 november 2005 @ 00:37:
Eén zeer belangrijk punt is de print en scan kwaliteit, dat moet echt perfect zijn.
Canon EOS 300D + Canon EOS 1000FN + EF-S 18-55 (3.5-5.6) + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
Reg. datum: 07 november 2005
Want ik lees opmerkingen als 'de print zag er perfect uit', nu vraag ik mij af, hoe perfect is het dan?
Op de site staat hoe
edit: http://www.yourprint.canon-europe.com/index.html
Pinin wijzigde dit bericht 07-11-2005 22:04 (27%)
quote:Pauluz19 schreef op maandag 07 november 2005 @ 21:49:
Maar hoe is de kwaliteit dan vergeleken met de Canon en HP?
Want ik lees opmerkingen als 'de print zag er perfect uit', nu vraag ik mij af, hoe perfect is het dan?
Kun je beter aan degene vragen die deze opmerking maakt?
Perfect zal het niet zijn, maar vaak roepen mensen meteen dat het perfect is als het beter is dan het vorige product dat ze gebruikten.
Bijvoorbeeld de DVD: de gemiddelde consument denkt/zegt dat DVD perfect is. Vergeleken met VHS is het ook een stuk beter, maar de resolutie is nog steeds laag en vaak zie je op een gemiddelde dvd compressieblokken etc. Verre van perfect dus.
Als iemand overstapt van een oude kleurenprinter (met bijvoorbeeld 3 kleuren) naar een moderne instap all-in-one, dan kan ik me voorstellen dat diegene het opeens perfect vindt. Maar of je veel waarde kunt hechten aan zo'n uitspraak? Denk het niet.
De volgende printer die hij/zij zal kopen blijkt opeens toch mooier af te drukken. Hé, dat is apart, want die oude deed het al perfect
Canon EOS 300D + Canon EOS 1000FN + EF-S 18-55 (3.5-5.6) + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
Reg. datum: 07 november 2005
Maarja het gaat mij vooral om het printen en scannen en dat wil ik in een zo goed mogelijke kwaliteit hebben, die je met een All-In One kan maken.
Maar nog niemand die een concreet antwoord heeft?
Ohja, gebruikt die canon nou 5 inktcartridges?
xp1800@2200 MHz abit nf7-s rev.1.2 ddr3500
Heb je het al eens getest met het uitzetten van de printer? Het lijkt me dat je inkt sneller opdroogt in een apparaat dat 24/7 aanstaat en dus warm is, dan in een koude printer.
Gizz wijzigde dit bericht 08-11-2005 21:16 (47%)
Canon EOS 300D + Canon EOS 1000FN + EF-S 18-55 (3.5-5.6) + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
Zelf maak ik voor de zekerheid eens per 2 weken toch een klein kleurenprintje (dus geen fullcolor A4) om het even te verversen, kan nooit kwaad iig. Maar na een vakantie van een week of 6 werkte het gewoon hier.
quote:Pauluz19 schreef op maandag 07 november 2005 @ 22:23:
Ohja, gebruikt die canon nou 5 inktcartridges?
De simpele modellen van Canon hebben twee cartridges. Bijv. de MP 150 en de MP 170.
Duurdere modellen hebben ze idd gescheiden (MP 750, MP 760, MP 780).
Desktop: AMD Athlon 64 X2 4800+ | 6 GB | 900 GB | GeForce 7900GTX | 20" 16:10 + 19" 5:4 | G15 + G5 | WinXP
Notebook: Intel Pentium M 1,73 GHz | 1 GB | 80 GB | Radeon X700 | 15.4" TFT | WinXP | deze notebook is te koop!
Reg. datum: 23 juli 2003
Ben nu aan 't twijfelen tussen canon pixma 4200 en 5200. Iemand enig idee wat het verschil is, behalve een marginaal verschil in snelheid?
Canon 350D | Canon 17-55 F/2.8 IS | Canon 70-200 F/4L USM | Canon EF-S 60 F/2.8 macro | Peleng 8 F/3.5 Fisheye
Toen ik de printer net kreeg had ik hem altijd uitstaan, dit hielp ook niet. Een vriend van me zei toen dat ik een epson altijd aan moest laten staan. Hij liet me hier ook een link van zien van een website die hierover advies geeft.quote:Gizz schreef op dinsdag 08 november 2005 @ 21:14:
Mijn Canon i9950 kan ik zonder problemen een maand uit laten staan. Denk dat dit ook geldt voor de 4200.
Heb je het al eens getest met het uitzetten van de printer? Het lijkt me dat je inkt sneller opdroogt in een apparaat dat 24/7 aanstaat en dus warm is, dan in een koude printer.
xp1800@2200 MHz abit nf7-s rev.1.2 ddr3500
Denk dat ik over ga tot de aanschaf van een EPSON Stylus DX4850. Mooi apparaat en nog best goedkoop.
Iemand andere suggesties of betere argumenten om bijv toch voor de HP OfficeJet PSC2355 te gaan?
{\/}/-\[) [_[ \/(-© Niet elke mening mag dezelfde waarde dragen- MaDLiVe "Turn off your mind, relax, and float downstream'- OLP .||. Healthy in Paranoid Times .||. Our Lady Peace .||.
quote:MaDLiVe schreef op woensdag 09 november 2005 @ 17:00:
Ik vraag me af waarom er zoveel mensen nog steeds voor HP gaan (vooral in de budgetclass). Ik wil zelf ook een low-segment all-in-one gaan kopen maar absoluut geen HP. Niet omdat het merk slecht is hoor. De cardridges zijn gewoon ontzettend duur. Bij epson bijv. is het al veel goedkoper (al is het alleen al om de losse cardridges).
[...]
Je moet naar de totale kostprijs kijken, niet uitsluitend naar de cartridges als je toch zo goedkoop mogelijk uit wilt zijn.
prijs printer
prijs papier +
prijs inkt +
wat voor prints (kleur/zwart-wit) +
Comp specs LinkedIn
Canon EOS 300X kit+BP220+Sigma 70-300 macro
quote:PcDealer schreef op woensdag 09 november 2005 @ 17:20:
[...]
Je moet naar de totale kostprijs kijken, niet uitsluitend naar de cartridges als je toch zo goedkoop mogelijk uit wilt zijn.
Ja, maar de budget HP's verschillen qua prijs niet veel van andere budget printers. Wel is de inkt veel duurder.
Papierprijs boeit niet echt, want daar ben je niet echt merkgebonden.
Kijk eens hier hoeveel je goedkoper uit bent met een Canon ipv. een HP. En dan doel ik vooral op de onderste tabel (tekst + plaatjes), want je koopt zo'n printer niet om alleen maar tekst te printen
Canon EOS 300D + Canon EOS 1000FN + EF-S 18-55 (3.5-5.6) + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
{\/}/-\[) [_[ \/(-© Niet elke mening mag dezelfde waarde dragen- MaDLiVe "Turn off your mind, relax, and float downstream'- OLP .||. Healthy in Paranoid Times .||. Our Lady Peace .||.
Reg. datum: 07 november 2005
Zoja, kan je me wat vertellen over de kwaliteit van de prints en scans?
Persoonlijk wil ik voor HP gaan omdat ik hier nog nooit problemen mee heb gehad. Ook zou ik hem graag aan het netwerk willen hangen.
Maar het grootste punt zit hem bij de kwaliteit van de afdrukken. Ik wil foto's en covers printen op foto papier. Die moeten er dan ook een beetje goed uit komen.
