P&W FAQ

Pagina: 1
Acties:
  • 477 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • drm
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 09-06 13:31

drm

f0pc0dert

Topicstarter

Programming & Webscripting: FAQ

Let op: over een aantal talen en technieken zijn een heel aantal vragen die regelmatig terugkomen. Regelmatig terugkomende vragen zijn dus Frequently Asked Questions en het kan heel goed zijn dat jouw vraag in dit gedeelte beantwoord wordt!

Je vindt ook bij elk onderdeel links naar tutorials, references en isbn's van boeken die door gebruikers van GoT aangeraden zijn.

· ^

Algemene opmerking over de boeken

Wrox is failliet. Er staan veel boeken van Wrox in de lijsten van aanbevolen boeken. Wanneer je een goed alternatief hebt voor een boek, kun je dat natuurlijk gewoon melden. De boeken zullen echter nog wel tijdelijk blijven staan, want het kan prima zijn dat je betreffende boeken in de winkels nog wel kunt vinden. Maar kijk niet vreemd op als die boeken niet meer te vinden zijn. Mocht je erachter komen dat een boek echt volledig verdwenen is, meld dat dan alsjeblieft ook.

· ^

Inhoud

Klik in onderstaande lijst op de taal en/of techniek die met jouw vraag te maken heeft:

Wanneer je suggesties hebt, verwijs ik je naar het onderdeel Feedback.

[ Voor 203% gewijzigd door drm op 25-10-2003 16:20 ]

Music is the pleasure the human mind experiences from counting without being aware that it is counting
~ Gottfried Leibniz


Dit topic is gesloten.