Broken Sword - the Serpent's Curse Adventure

Pagina: 1

Acties:
Reacties: 57
Reg. datum: 25-11-2007

De oorspronkelijke ontwikkelaars van de Broken Sword adventure games willen een nieuw spel maken: Broken Sword - the Serpent's Curse Adventure.
http://www.revolution.co.uk/static/BS5_RevNewsHeaderWeb.png
Aangezien men dit in eigen beheer wil ontwikkelen zonder betrokkenheidheid van een uitgeverij en met het oorspronkelijke team, heeft men dit als project aangemaakt op Kickstarter.
Ik heb me net zelf ingeschreven voor een bedragje, ik hoop dat meer mensen dit doen zodat het project door kan gaan. :)

Mijn pagina op youtube http://www.youtube.com/groeneg

Reacties: 597
Reg. datum: 12-07-2007

Ik zit zeker te wachten op een nieuw deel, maar dan moet George er wel meer uit zien als in de eerste games en niet als een bad-ass zoals op dat plaatje.
Reacties: 493
Reg. datum: 07-01-2002

90% is binnen met nog 19 dagen te gaan. :)
1shot1kill, check update 4, ze hebben George een beetje aangepast omdat er meer mensen 'klaagden' dat hij niet genoeg op de George uit de eerdere delen leek. Sowieso hebben ze Rolf Saxon weer weten te strikken om de stem van George in te spreken.
Reacties: 597
Reg. datum: 12-07-2007

Beter, helaas heb ik geen credit card. :(
Reacties: 493
Reg. datum: 07-01-2002

Even paar dagen wachten, zodra de $400,000 bereikt zijn kan je ook met Paypal pledgen ;)
Jofel joh!
Reacties: 41.790
Reg. datum: 19-02-2000

Bij het lezen van de topictitel: "w000t, zou het een nieuw deel van Broken Sword zijn??"
Bij het denken aan de vorige delen: "fuuuu zal zeker weer 3D zijn :r"
Bij het zien van het filmpje op kickstarter.com: " :9~ looking good!"

Thuis ook maar ff een bedragje doneren :)

My own opinion is enough for me, and I claim the right to have it defended against any consensus, any majority, anywhere, any place, any time. And anyone who disagrees with this can pick a number, get in line, and kiss my ass. - Christopher Hitchens

Reacties: 49.330
Reg. datum: 24-02-2001

Mooie stretch goals!
Beneath a Steel Sky 2 komt als Broken Sword 1 miljoen ophaalt

Als adventuregame Broken Sword: The Serpent's Curse een miljoen dollar binnenhaalt op Kickstarter, dan geeft Revolution Software groen licht aan de ontwikkeling van Beneath a Steel Sky 2.

The Serpent's Curse heeft inmiddels 444 duizend dollar opgehaald, genoeg om de game ook daadwerkelijk te gaan ontwikkelen (het doel stond op 400 duizend). Er zijn nog vijftien dagen te gaan om meer geld binnen te halen. Revolution legt uit wat er met de extra inkomsten gebeurt: Als de 500 duizend wordt gehaald, worden alle weggesneden verhaalelementen weer toegevoegd. Bij 650 duizend komen er exotische locaties in Noord-Afrika en het Midden-Oosten. Met 800 duizend dollar is de ontwikkelaar in staat "om zijn stoutste dromen voor The Serpent's Curse waar te maken".

En bij een miljoen wordt er goedkeuring gegeven aan de ontwikkeling van Beneath a Steel Sky 2. Het eerste deel is een zeer populaire point-and-click-adventure uit 1994 voor Dos en Amiga. Sinds 2003 is de game freeware en dus gratis te downloaden en spelen.

_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_

Reacties: 493
Reg. datum: 07-01-2002

quote:
1shot1kill schreef op zondag 02 september 2012 @ 23:16:
Beter, helaas heb ik geen credit card. :(
Inmiddels is er een Paypal-optie: http://revolution.co.uk/kickstarter/paypal

Paar leuke updates op de Kickstarter-site ook, introducties van teamleden en meer info over de rewards zoals de boeken.
Reacties: 27
Reg. datum: 02-07-2004

Ik had toevallig via Indiegala Broken Sword 1, 2 en 3 besteld. Leuke point en click adventure! (ben met deel 1 bezig). Dus ook maar gepledged voor deze kickstarter!
Transform and roll out!
Reacties: 340
Reg. datum: 20-03-2006

En klaar! $771,561, dus helaas net iets onder de 800k. Ik hoop dat ze over hun hartje strijken en er toch zoveel mogelijk content in proppen. Nu maar wachten tot april...
Reacties: 445
Reg. datum: 14-06-2001

je kijkt op de verkeerde site. ze hebben namelijk ook paypal donaties open gezet en via paypal is $47,715 opgehaald.

Het totaal is dus $819,275 Pledged (en loopt nog op omdat je via paypal nog steeds kan doneren)
Het totaal opgehaalde bedrag staat op http://www.revolution.co.uk/kickstarter/paypal

Slamdance wijzigde deze reactie 22-09-2012 18:20 (17%)

Transform and roll out!
Reacties: 340
Reg. datum: 20-03-2006

Oooh, ik zat alleen maar op Kickstarter te kijken. Goed nieuws dan :D.

Pagina: 1




© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies

Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True

Website van het jaar 2012