Apple Media Devices Beleid

Pagina: 1
Acties:
  • 1.068 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:30
Modbreak:Dit beleid is verouderd. Het huidige beleid is AMD Beleid.


Apple Media Devices Beleid


Welkom in Apple Media Devices

Naast de algemene policy, die hier natuurlijk ook gewoon van toepassing is, staan in dit beleid nog wat aanvullende regels voor Apple Media Devices. Het doel van dit beleid is het bewaren van enig niveau en een goede sfeer.


« ·^

Inhoudsopgave


« ·^

Wat hoort er thuis in Apple Media Devices?

In Apple Media Devices kun je alles kwijt wat te maken heeft met de iPod, iPhone, de Apple TV en iTunes. Ook de bijbehorende accessoires vinden hier hun thuis. Daarnaast mag de software op en voor de iPod en iPhone in dit subforum besproken worden. Het aanpassen van de software o.a. het jailbreaken valt daaronder en is dus ook toegestaan.

Het uitgangspunt voor aanpassingen aan de software is dat discussies m.b.t. het verbeteren van het gebruik van een product in principe worden toegestaan, maar dat aanpassingen enkel danwel voornamelijk om geldelijk gewin of voordeel (bijv. unlocken, warez, DRM verwijderen, etc.) niet worden toegestaan. Er is ruimte voor het discussieren over hoe en met welke tools de werking van software uit te breiden is. Het bediscussiëren van het omzeilen van technische maatregelen door bijvoorbeeld een sleutel te achterhalen wordt gedoogd mits het plaatsvindt binnen het hierboven genoemde kader. Het is echter onder geen beding toegestaan om (gepatchte) auteursrechtelijk beschermde software te verspreiden. Daarnaast mag ook het sim-unlocken niet besproken worden.

Wat is er (verder) niet toegestaan?

  • "Grote" topics, zoals het Macbook ervaringentopic, mogen alleen met toestemming van een moderator gestart worden. Dit om te voorkomen dat meerdere mensen tegelijk aan een topicstart over hetzelfde onderwerp werken.
  • Topics naar aanleiding van geruchten, speculaties en andere spannende zaken zijn toegestaan, maar uitsluitend met vermelding van minstens één bron. Dit om te voorkomen dat er nodeloos in de ruimte wordt gefantaseerd.

« ·^

Een topic openen in Apple Media Devices

Voor je een topic start, moet je met een aantal dingen rekening houden. De forumbrede regels staan voorop:

Controleer verder of je topic voldoet aan de volgende regels:

  • Het is niet al eerder langsgekomen en opgelost (gebruik de search!). Je hebt daarnaast vantevoren eerst in de FAQs, met Google of een andere zoekmachine gezocht en daar niet direct een oplossing gevonden (geef ook aan hoe je hebt gezocht en waarom de oplossingen die je gevonden hebt niet voldoen).
  • Het is geen probleem waarvoor je gewoon langs de winkel zou moeten gaan.
  • Kies een duidelijke topictitel. Zet tussen blokhaken het onderwerp van je vraag, zoals in de volgende voorbeelden:
    • [iPod classic] Display geeft rare kleuren
    • [iPhone] Speaker doet het niet

    Probeer daarbij de productnamen te spellen zoals ze bedoeld zijn (iPod, niet Ipod, I-Pod o.i.d).

« ·^

Reageren in Apple Media Devices

Ook hier gelden allereerst de algemene regels:

Verder gelden er een aantal aanvullende regels:

  • Reageer inhoudelijk. Begin bijvoorbeeld niet over je orderstatus in een iPod topic (daarvoor is een levertijden topic).
  • Problemen en specifieke vragen horen thuis in een eigen topic. Dit maakt het makkelijker voor andere mensen met hetzelfde probleem om de oplossing te vinden of te delen. Daarnaast worden de discussies daardoor veel overzichtelijker. Er lopen dan immers niet meer meerdere discussies door elkaar, zoals nu wel vaak gebeurt in de 'grote' topics.
  • Als er iets mis is, maak een topicreport () aan en houd je in het topic zelf verder afzijdig.

« ·^

Frequently Asked Questions

Er worden in Apple Talk naar verhouding veel vragen gesteld, daarom hanteren we hier in Apple Talk een wat andere indeling van de FAQs. Naast een algemene FAQ hebben we hier namelijk user-contributed FAQ-topics. Deze vind je bovenaan de topiclisting in Apple Talk, waar ze te herkennen zijn aan een blauw icoontje en de prefix: "FAQ:".

Hierin kun je zelf reageren als je een vraag met antwoord hebt, of een probleem met een oplossing waarvan je denkt dat anderen daar iets aan hebben. Het is expliciet niet de bedoeling hier vragen te gaan stellen, hier wordt streng tegen opgetreden!


« ·^

Contactgegevens moderators

Als je een vraag, opmerking of suggestie voor verbetering hebt, kun je de moderators van Apple Media Devices op verschillende manieren bereiken. Als je geen voorkeur hebt, kun je altijd beginnen met een mailtje naar aplmods@tweakers.net.

Verder kent Apple Media Devices de volgende moderators:

[ Voor 100% gewijzigd door Hoedje op 05-11-2008 13:29 ]

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Dit topic is gesloten.