Hoofdcategorieën
Topicacties

tv kijken op computermonitor zonder PC

Pagina: 1

Reageer Nieuw Topic
Berichten: 2
Reg. datum: 06 juli 2008

Hallo,

ik kom veel info tegen over het gebruik van je PC als tv, of het gebruik van je Lcd-tv als monitor. Ik ben echter benieuwd of het mogelijk is om een standaard pc-monitor (merk Acer, in mijn geval) te gebruiken als televisie zonder dat er een pc tussenzit (een oude video oid is niet te gebruiken omdat mijn monitor geen extra ingangen heeft). Bestaat er bv een kabel die vanuit de muur (coax) het tv-signaal door kan geven aan een monitor?
Ik hoop dat iemand meer weet.
Dank & groet.
 

Acties: [view][quote]


Door: Terw_Dan
Moderator PMG/OM/Reviewer
Knuffelkubus O+

Wat jij wil kan niet. Je zult altijd een tuner nodig hebben om het signaal om te zetten naar iets dat je kan laten zien (hoe kun je anders een kanaal kiezen?). Makkelijkste manier (en de goedkoopste) is om hiervoor de pc te gebruiken.

Atomen bestaan uit ruimteschepen

Updates found.. please wait...

Ja inderdaad, tuner is een pre voor de kanalen.

Pret met Cabaret | Alles op het gebied van Humor en Cabaret...

Berichten: 16
Reg. datum: 26 juni 2008

je hebt een losse tuner nodig. De makkelijkste optie is het gebruiken van een videorecorder met scart uit en dan een kabeltje van scart -> vga. Deze kabeltjes kosten enkele euros.
 
The Power Within
Berichten: 3.550
Reg. datum: 15 augustus 2003

Het is sowieso al wel lastig om van een composiet, S-Video of RGB signaal iets te maken wat je monitor begrijpt, omdat de signalen anders worden verzonden, behalve bij RGB. Dan zal je echter ook nog met de sync zitten.. :) Dan moet je ook nog iets hebben wat van een dergelijk signaal een VGA signaal kan maken, of je tuner moet het ondersteunen. :)
Berichten: 2
Reg. datum: 06 juli 2008

dank voor alle tips, ik begrijp inmiddels dat het wat ingewikkelder ligt dan ik dacht. Ik ga mijn oude video afstoffen, dat klinkt idd het makkelijkst.
 

Pagina: 1



VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: