quote:lenny_z schreef op dinsdag 13 september 2005 @ 15:45:
[...]
Dat is het nou juist. er zijn geen standaard regels.
De ene server heeft weer dit en de ander weer dat, sommige hebben inderdaad maar 2 regels (goed zo!)
regels werken gewoon niet. "ja je moet hier wel teamplayen he!" ja het lijkt me logisch, want heel bf2 is opgezet richting teamplay...maarja er zijn natuurlijk altijd weer mensen die dat niet snappen c.q. niet willen snappen. en dan moet jij als admin dan gaan bepalen wat dan teamplay is en wat niet?
Het is heel simpel: clans doen aan teamplay, en op public servers zal dit altijd een beetje half-half blijven. (alhoewel BF2 zeker dankzij de opzet meer teamplay heeft dan bijv Desert Combat)
En het argument dat servers vol zitten en dus de goegemeente het modereren op die server goed vind is dikke onzin. Het zal 90% van de gegadigden werkelijk een worst zijn wat de admin doet.
En waarom zien we dan een vaste groep gamers die elke keer weer voor onze publics kiezen?
En je kan me niet vertellen dat mensen tijdens het connecten die 3 regeltjes niet kunnen lezen?
quote:petevannl schreef op dinsdag 13 september 2005 @ 15:46:
[...]
Dat is qua bekendheid. admins zoals jullie zijn gewoon irritant ventjes idd die voor bijna alles kicken en/of bans uitdelen.
In het ergste geval mag je iemand kicken of zelfs een ban geven, maar toch niet voor non-team play?? Ik bedoel dan hadden ze iedereen toch gelijk in een squad geduwd! Heet niet voor niets "Lone Wolf" als je je stats opzoekt. Maarja, speel maar even god als dat jouw wereldje verrijkt
Jij hebt werkelijk geen idee waar je over praat he?
Lone Wolf is heel wat anders
Zolang je bij iemand anders op de server zit heb je 0,0 inspraak over het hoe en wat op die server. Er lopen daarvoor al teveel eigenwijze gamers rond die telkens weer bijdehand moeten doen.
Je gaat ook niet op tweakers je eigen regeltjes bepalen (mwah, jij blijkbaar wel in je posthistory
Stewie! wijzigde dit bericht 13-09-2005 15:57 (39%)
Werken bij een sterk internationale game ISP?
Klussen met de Xbox360, PS3 en de nieuwste online games?
Battlefield 1943 - BF Heroes - AA3 - Quake Live - Modern Warfare 2 - BF: Bad Company 2
Meer informatie www.i3d.net