Toon posts:

[windows ME] Compaq desktop pro 4000

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Mijn tante heeft een oude [windows ME] Compaq desktop pro 4000 nu is haar printer kapot die op de parralel poort aan was gesloten dus we wilde de usb poorten gebruiken nu blijkt dat de usb poorten niet werken.

We wilde dus in bios het gaan controleren. Nou komt het, bij compaq hebben ze een leuk trucje bedacht zodat we niet zomaar bios in kunnen komen. Ik heb al meerdere forums bezocht en daar zeggen ze allen F1 t/m F10 en del. maar geen van die knopjes werken. Weet iemand anders hoe ik bios in kan komen met een compaq.

Met vriendelijke groet.

Willemse

  • JeanLeGrand
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 31-07-2024
Aanzetten, en als het Compaq logo op het scherm staat en de cursor van een liggend streepje LINKSboven verandert in een blokje RECHTSboven op de F10 toets drukken.
De setup zit niet in rom maar op een kleine HD-partitie. Mocht bij jou de cursor niet naar rechtsboven springen, dan is ooit de HD opnieuw geformatteerd of vervangen. Je hebt dan geen setup op je HD. Deze kun je wel downloaden bij de HP site. Je hebt dan een .EXE bestand die een bootdiskette maakt met setup-utility.

Denon AVR-X3600H