[PHP/SQL?] applicatie gezocht: kosten bijhouden studentenhui

Pagina: 1
Acties:
  • 31 views sinds 30-01-2008

  • .Johnny
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 19-03 12:22
Ik twijfel een beetje of dit hier hoort*

Ik zoek een applicatie die ik als die niet bestaat zelf ga maken. Maar het lijkt me stug dat ik de eerste ben die hier mee komt en om het wiel niet opnieuw te hoeven uitvinden;

het gaat om een applicatie die kosten bij kan houden die gedaan worden tbv een woongroep zoals bijvoorbeeld een studentenhuis. Er zouden door personen via een formulier kosten ingeboekt moeten kunnen worden, transacties kunnen worden ingevoerd voor personen die geen uitgaven ten behoeve van de groep hebben gedaan etc. Ook moet het rekening kunnen houden met de wisselende samenstelling van een dergelijke groep. Een gebruiker zou dus typisch de status actief of inactief(oud-bewoner) moeten kunnen hebben, zodat je niet opnieuw hoeft te beginnen wanneer de samenstelling wijzigt.
Aangezien er nogal wat aanrommelende studenten zijn lijkt het me logisch dat iemand dit wiel al een keer uitgevonden heeft. Zo niet, dan maak ik denk ik een sourceforge projectje aan oid.

Er bestaan vast wel wat excel sheetjes, maar dat volstaat niet; in een access db heb ik ook niet veel trek, ik denk dat een php/mysql applicatie gewoon veel inzichtelijker werkt. Staat bovendien veel meer vrijheid toe om formuliertjes te maken onafhankelijk van de clients in het netwerk(voor mij dan, misschien denkt een access expert daar anders over, maar daar gaat het nu niet om).

*zo niet, sluit t topic dan maar, maar laat wel weten waarom, dan heb ik daar ook nog wat aan

  • Creepy
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 14:22

Creepy

Tactical Espionage Splatterer

GIJoke schreef op donderdag 13 januari 2005 @ 13:27:
Ik twijfel een beetje of dit hier hoort*

*zo niet, sluit t topic dan maar, maar laat wel weten waarom, dan heb ik daar ook nog wat aan
Right. Als je twijfelt, lees dan even De Algemene Voorwaarden en P&W FAQ - Het FAQ/Beleid topic door zodat je weet wat er wel en niet mag.

Een melding als "als het niet mag, gooi dan maar slot" willen we ook niet hebben. Als je na het lezen van bovenstaande links nog vragen hebt of je topic hier kan en mag, stuur dan een mailtje naar een mod.

In het kort: In Programming & Webscripting gaat het om het zelf programmeren. Zaken als werving, uitbesteding e.d. zijn hier niet toegestaan

Op het moment dat je zelf aan de slag bent gegaan en je hebt een concrete vraag: open dan gerust een nieuw topic :)

[ Voor 10% gewijzigd door Creepy op 13-01-2005 13:45 ]

"I had a problem, I solved it with regular expressions. Now I have two problems". That's shows a lack of appreciation for regular expressions: "I know have _star_ problems" --Kevlin Henney


Dit topic is gesloten.