Wat is er raar aan dat je je rechten probeert te beschermen?
En als dat alleen maar kan door de wet te veranderen, wat is er dan raar aan om te proberen wetgevers er van te overtuigen dat die wet verandert moet worden?
Helemaal geen rare boel.
Dat jij het niet plezierig vind omdat je ook een van die vele downloaders bent, staat daar compleet los van.
Je durft het hier aan een niet zo populaire mening te verkondigen. Bovendien leg je met je laatste opmerking de vinger op de zere plek. Hoewel ik me niet kan inbeelden dat jij het leuk zou vinden dat stichting brein onafhankelijk van de rechtbank kan gaan opereren, vind ik wel dat je een puntje omhoog verdient omdat je een enigszins aparte mening durft verkondigen
Hallo MJT De Vries van BREIN,
Deze jongens probren zelf de politie te gaan spelen. Er is maar één soort mens wat dat niet bloedlink vind: het soort dat bij die bruinjassenkudde hoort.
Er is een reden voor dat er allerlij leuke politionele instanties op deze planeet zijn, en één ervan is om individuën tegen bedrijven te beschermen. Ik heb als consument het recht de BSA tegen een dichte deur te laten praten als ze een inval komen doen. Ik mag toch, als bestuurslid van Stichting Woudstock, organisator van rockfestivals, ook geen inval doen bij mensen die op ons festival geweest zijn om te controleren of ze toevallig bootlegs gemaakt hebben van ons festival? Ook niet als ik zie dat ze CDs uitdelen met "Woudstock 2004" erop? Waarom mag de BSA dat dan wel?
Enge mannetjes zijn het, die proberen niet hun recht te beoefenen, maar om de rechtsstaat buiten spel te zetten om elke laatste stuiver te schrapen. Zo werkt de wereld niet.
Met zijn Woudstock-vergelijking heeft ie een punt, zijn laatste opmerking valt ook nog te verdedigen. Zijn 'begroeting' en "bruinjassenkudde" zijn echter een rechstreekse aanval op jou, omdat je een afwijkende mening hebt. Wmb komt deze dan ook op 0 of -1 terecht