Toon posts:

[OE] spookbericht

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit hier met Outlook Express 6, en heb vandaag twee mailtjes gekregen die ik niet kon openen. Ik zit hier met een IMAP server, dus als je een bericht verwijdert komt er eerst een streep doorheen te staan.

Nu heb ik dus 2 mailtjes gekregen die direct al met die streep erdoorheen zijn aangekomen, zelfs als deze via intern netwerk verzonden zijn. Nu heb ik deze mailtjes opnieuw laten sturen, en komen ze wel goed aan. Maargoed het is toch een groot probleem als er één zo wordt aangegeven als het een belangrijk mailtje is.

ik heb gebrobeerd om het bericht te undeleten d.m.v. "verwijderen ongedaan maken" ,maar dan gebeurt er verder niets. Is dit een bekend probleem? weet iemand een oplossing hiervoor?

  • HunterPro
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
wat voor IMAP server wordt er gebruikt?

Verwijderd

Topicstarter
normaal is een collega van mij hiermee bezig, maar die is net een paar weken op vakantie,
k heb er niet zoveel verstand van, maar zou SquirrelMail kunnen?

nou weet ik niet of er een simpele fix voor is, maar als ik echt diep in die mailserver moet gaan zitten prutsen, dan wacht ik wel even tot hij weer terug is van vakantie.

[ Voor 37% gewijzigd door Verwijderd op 11-01-2005 17:13 ]