Toon posts:

Lag problemen bij SOF2

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik speel zo nu en dan Soldier of Fortune 2 via internet met een paar maten. Aangezien ik over een redelijk snelle pc en internetverbinding beschik, en de meeste server codes uit mijn hoofd weet maak ik altijd de server.
Nu heb ik sinds kort het probleem dat na een tijdje spelen opeens iedereen mijn server uit wordt gegooid. Hun ping loopt op naar 999 waarna ze de server uit worden getrapt. Als ze hierna weer joinen kunnen we gewoon verder spelen, voor een bepaalde tijd. Volgens mij kunnen we iedere keer zo'n pakweg kwartier spelen waarna dit gebeurd. Opvallend is dat bijna iedereen dit heeft, behalve mijn buurjongen. Die wordt als enige de server níet uit getrapt.

Nu is het zo dat we sinds kort een nieuwe router hebben (E-Tech RTBR04( omdat onze oude router kapot is gegaan. Ik geloof dat het probleem begon sinds de installatie van die router. Dus ik neem aan dat het probleem daarbij te vinden is. Echter heb ik mijn pc ingesteld als DMZ. Dus ik weet verder niet waar ik het zou moeten zoeken..
Weet iemand een oplossing?

Verwijderd

Topicstarter
Niemand?

Verwijderd

Topicstarter
Anyone...?

  • DaViDoViTsCh
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 21-09 17:18

DaViDoViTsCh

Frans-Nederlandse Duitser

das een hele vervelende bug... dunno m8... speel zelf veel sof2 online, maar weet zo niet wat het kan zijn... mss problemen met PB ofzo..?

Ici kann uw Werbung staan


Verwijderd

Topicstarter
Kan me niet voorstellen wat PB er mee te maken heeft. Boel is gewoon legaal bovendien heb ik PB altijd uitstaan.

Maar het ligt dus aan mijn router, gisteren heb ik em losgekoppelt en toen konden we normaal doorspelen. Maar wat het nou in godsnaam is..