Sitecom WL-012 en WL-026 verbinding valt weg

Pagina: 1
Acties:

  • Ward5x5
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 22:57
Tot een tijd geleden had ik een draadloos netwerk lopen via een WL-018 Wireless Network Router en een WL-012 Wireless Network Adapter, nou ben ik vorige week met mijn WL-018 teruggegaan naar de leverancier vanwege een kappote voeding, deze was niet meer te repareren dus hebben ze me binnen de garantie een nieuwe WL-026 gegeven. Nu heb ik een probleem met een stabiele verbinding verkrijgen deze de WL-026 en de WL-012, als ik alles opnieuw installeer werkt het perfect, maar iedere keer valt na een paar uur de verbinding met de router weg. Windows vertelt mij dan dat er geen draadloze verbinding meer gevonden kan worden. Het enige dat de sitecom helpdesk me kan vertellen is dat ik de wireless zero configuratie uit moet zetten en de SSID netwerknaam opnieuw in moet stellen. Dit heb ik beide nu al meerdere malen gedaan zonder enig succes. Wie kan me helpen?

Ik gebruik Windows XP SP2 en de USB adapter zit aangesloten op een van de USB poorten op mijn moederbord (MSI KT3 Ultra).

  • Ward5x5
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 22:57
Sitecom heeft me nu ook de instructies gestuurd om alles naar de fabrieksinstelling terug te zetten en een andere versie van de firmware, beide hebben niks geholpen. Het lijkt me sterk dat er een probleem is met de hardware aangezien het apparaat nieuw is en hij op de meest random momenten uitvalt.

  • SSH
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online

SSH

. . . . . . . .

Valt het elke keer uit na een bepaalde tijd, dus precies 2 uur? Misschien verloop je DHCP lease, kijk daar eens bij je router config.

edit:
probeer je verbinding ook een static te maken, dus in de DHCP van je router en in je verbinding eigenschappen op je pc alles handmatig opgeven.

[ Voor 37% gewijzigd door SSH op 09-01-2005 00:45 ]