Ik heb exact hetzelfde probleem als in deze topic: [rml][ Intel Wireless 2100/3B] WPA-TKIP probleem[/rml]
Zelfde router met firmware v2.02.7
WEP gaat ook perfect, WPA is één groot probleem. Verbinding is geen probleem, maar dhcp server geeft geen gegevens door.
Iemand een idee wat het probleem hier is?
Zelfde netwerkkaart in een dell 510m met nieuwste drivers.Mijn vraag is of jullie bekend zijn met een probleem met de WPA-TKIP functie van een Intel PRO/Wireless 2100 3B Mini PCI adapter. Deze adapter zit in mijn geval in een IBM Thinkpad T41 (Windows XP) en ik gebruik tevens de IBM Access Connections applicatie.
Het probleem is als volgt:
Standaard had ik mijn draadloze netwerk ingericht op WPA-AES (PSK) maar de adapter gaat dat pas ondersteunen vanaf de tweede helft van '04 (Bron: IBM/Intel Customer Support site). Ik heb echter ook problemen om WPA-TKIP aan de praat te krijgen en daar is bij IBM dan wel Intel (nog) niets over te vinden.
WEP gaat prima maar dat vind ik qua beveiliging niet handig.
Het lastige is dat de kaart en de router (een Linksys WRT54G) elkaar wel zien maar dat de kaart geen IP adres krijgt toegewezen. De andere PC's werken met Linksys 54G kaarten maar staan niet aan als ik met de laptop bezig ben.
Concrete vraag is dus eigenlijk: iemand bekend met dit probleem dan wel heeft iemand WPA TKIP aan de praat gekregen op een soortgelijk systeem ?
De laatste drivers zijn geïnstalleerd, de WPA hotfix is geïnstalleerd (er is een nieuwe update bundel van Microsoft maar die ben ik nog niet in het Nederlands tegengekomen).
Zelfde router met firmware v2.02.7
WEP gaat ook perfect, WPA is één groot probleem. Verbinding is geen probleem, maar dhcp server geeft geen gegevens door.
Iemand een idee wat het probleem hier is?