Toon posts:

Personal Web Sharing wil niet meer starten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal,

Ik ben sinds vandaag bezig met apache en dat ging heel leuk allemaal. Ik starte Personal Web Sharing en dat ging allemaal prima. Vervolgens ben ik met de httpd.conf file aan de slag gegaan en dat ging ook goed, tot nu toe dus. Ik werk aan de hand van een tutorial en ik was hier aangekomen http://www.macdevcenter.c...9/apache_macosx_four.html Op een gegeven moment moet ik dus apache restarten maar toen ik dat deed starte ie niet meer door. Momenteel staat ie nog steeds op: Web Sharing starting up maar hij start dus niet :( Wat is er mis gegaan? Iemand enig idee? Alvast bedankt :)

  • frim
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online
Het lijkt mij dat je je httpd.conf gewoon verkeerd hebt aangepast. Je backup gewoon terugzetten en stap voor stap nagaan wat je hebt gedaan, neem aan dat daar iets fout zit.

  • MacWolf
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 06-09-2024
... en anders stuur ik vanmiddag wel een httpd.conf van mezelf, als je geen back-up heb

Microsoft Windows: A thirty-two bit extension and graphical shell to a sixteen-bit patch to an eight-bit operating system originally coded for a four-bit microprocessor which was written by a two-bit company that can't stand one bit of competition.


Verwijderd

Topicstarter
MacWolf schreef op vrijdag 07 januari 2005 @ 15:11:
... en anders stuur ik vanmiddag wel een httpd.conf van mezelf, als je geen back-up heb
Ehem je hebt me door :7 Dat zou fijn zijn :) Ik ga nog wel effe puzzelen dan maar. Alvast bedankt.

Owja stuur em btw maar naar: lennart_luchtenburg at hotmail dot com

[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 07-01-2005 15:23 ]


Verwijderd

Topicstarter
Hmm er is rekening gehouden met mensen zoals ik en er is automatisch een backup gemaakt :) Heb ik nog 2 vragen: Hoe kan ik een file renamen in unix, ren werkte niet, en hoe kan ik als root inloggen?

  • frim
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online
mv oud nieuw
root: sudo bash

Verwijderd

Topicstarter
Thanx mate :) Ik heb nu weer precies hetzelfde gedaan en nu ging alles zonder problemen. Vraag me niet waarom maargoed het werkt :)
Pagina: 1