Toon posts:

Linksys WAG54G Problemos

Pagina: 1
Acties:
  • 30 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een linksys wag54g wireless adsl router annes b en heb een probleem met dat rotding er werd gezegd volgens ''de experts'' dat deze kapot was en heb ik een nieuwe mee gekregen. Deze doet precies het zelfde als je lekker aan het internetten bent gooit ie de wireless netwerk eruit. Het is net alsof je gewoon een time-out hebt want je moet dan je instellingen weer saven en dat doet de router het weer.... een firmware update heeft geen zin. Dan werkt de adsl niet meer.... wie zou mij er mee kunnen helpen??? ben een beetje aan het wanhopig worden... |:(

Verwijderd

Mja, hier kan dus niemand iets mee. Je geeft te weinig informatie over wat er precies gebeurt en wat je allemaal gedaan/veranderd hebt. Zo'n warrig verhaal geeft ons niets om je mee te helpen.

Neem Algemene gedragsregels (Netiquette) en Policy - Network Troubleshooting eens goed door en ga na wat je zelf nog moet doen voor je een topic start en op welke manier je dat laatste uiteindelijk doet.

Dit topic is gesloten.