Toon posts:

[winxp]Toepassingspop-up: explorer.exe - Toepassingsfout

Pagina: 1
Acties:
  • 36 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Toepassingspop-up: explorer.exe - Toepassingsfout : De instructie op 0x02d33397 verwijst naar geheugen op 0x00000000. De lees- of schrijfbewerking ("written") op het geheugen is mislukt.

Klik op OK om het programma te beëindigen.
Klik op Annuleren om fouten op te sporen in het programma

Zie Help en ondersteuning op http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp voor meer informatie.


Deze informatie krijg ik uit de logboeken, wanneer ik foto's wil bekijken in windows verkenner krijg ik deze foutmelding, is iemand bekend met dit probleem en hoe kan ik dit oplossen? BvD!!

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Wat heb je zelf allemaal al geprobeerd ? Al eens met die melding gezocht op bijvoorbeeld eventid.net of google? Is een schat aan info te vinden :) Wat er bijvoorbeeld aan de gevonden oplossingen niet werkte is iets wat we graag willen weten. Ook is het erg handig om te weten wanneer de fout zich specifiek voordoet. Misschien sinds je bepaalde software hebt geinstalleerd?

Zo op het eerste gezicht een geheugen of paging error.

Lees Windows Operating Systems - Policy en Algemene gedragsregels (Netiquette) nog even goed door over wat we van je verwachten hier op GoT :)

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters


Dit topic is gesloten.