Het schema dat jij gebruikt hebt is bedoeld voor een ATI kabel.
Nee, voor elke VGA videokaart zonder gebruik te maken van onboard TVout functionaliteit maar door de videooutput middels drivers/powerstrip binnen SCART RGBS grenzen te zetten
Bovenstaand schema is idd voor de 450 (er zijn nl. nogal wat varianten voor de 4x0/5x0 series die onderling niet uitwisselbaar zijn).
ftp://ftp.matrox.com/pub/mga/forum_img/g450scart.gif
http://gd.tuwien.ac.at/hw...a/forum_img/g450scart.gif
Voor die weerstanden voldoen de meest gebruikte 1/4 Watt'jes. Gebruik wel coaxiaal kabel (tenminste voor de R, G, B en Composite). Mocht je TV niet in AV modus gaan dan kun je eventueel spanning op
Scart pin 8 zetten (pin 16 wordt nl. in dat schema al geregeld). Je zult dan alleen wel elders 12V moeten betrekken aangezien op pin 9 van de Dsub VGA maximaal 5V staat. Rommelen met Composite Sync en PowerStrip is met bovenstaand schema niet meer nodig, dit doe je dan met de driver aangezien je gebruik gaat maken van de onboard functionaliteit. Mocht je toch nog met die andere converter aan de gang willen gaan (bijv. met een andere videokaart die geen RGBS Scart functionaliteit onboard heeft) neem dan eens een kijkje hier:
[rml][ HOWTO] ps one lcd in pc[/rml]
[
Voor 19% gewijzigd door
Verwijderd op 03-01-2005 07:22
]