Bier, Whiskey en Metal!!
Verwijderd
Ok, is er verschil tussen de pc en console versies?Lord_Mithril schreef op woensdag 19 april 2006 @ 00:30:
[...]
PC bij Futuremax
a 30 euro stuk (10€ kosrting als je er 2 neemt)
leuke pics hierboven
AansluitingVerwijderd schreef op woensdag 19 april 2006 @ 09:36:
[...]
Ok, is er verschil tussen de pc en console versies?
Komende zomer zal er waarschijnlijk op campzone ook een toernooitje worden gehouden.
http://www.codemasterscam...2&perpage=20&pagenumber=1
Vooralsnog maar ff oefenen op de Cube en dan later mogelijk ook Stepmania voor de Mac halen. Schijnt ook perfect te werken
Liege, liege, liegebeest!
Daar wil ik nog steeds eens gaan kijken inderdaad. Helaas ga ik eigenlijk nooit verder dan Middelburg.-Sander schreef op maandag 17 april 2006 @ 01:08:
[...]
Hier in de arcade in Vlissingen staan 2 dubbele kasten en de plaatselijke gameshop heeft ook een enkele staan, hoop verslaafde mensen hier in de buurt.
Op die link naar futuremax zal ik eens kijken. Het voordeel daarvan is natuurlijk dat ik die voor de ps2 en pc kan gebruiken.
Heeft iemand er trouwens ook last van dat als je die mat op de gamecube gewend bent dat het dan op de ps2 niet meer lukt? Naar mijn idee moet je bij die matten net op een ander moment op de mat stappen.
heb maar toen de http://www.futuremax.nl/p...ef30b40c1df72a3d7f6967d7f metalpad gekocht en hij is lekker mooi en glad.
Ik ga nog wat lekker stappen op mijn 23 kilo wegende metalpad. ;P
Me dunkt dat je die beter even op kan gaan halen
Liege, liege, liegebeest!
Ik heb wel zo'n metaal platform van Lik-Sang (€ 130!) maar dat is toch echt niet hetzelfde. Het probleem is dat de pijlpanelen van acryl zijn en naar beneden veren om contact te maken. Omdat de panelen terug moeten veren (kost tijd) is het onmogelijk om DDR op 8+ voeten niveau te spelen.
De echt arcade mat heeft geen panelen die inveren. Die registeren met een speciaal dendercontact welke aan de rand van het paneel is bevestigd. Ik zoek dus een metalen pad met PlayStation aansluiting die het arcade systeem gebruikt. Iemand wel eens gezien?
"Kill one man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are a god." -- Jean Rostand
- Xbox Deluxe DDR Ignition Dance Pad €34,95
- 3in1 Deluxe DDR Ignition Dance Pad v2 €39,95
- Deluxe Dance Pad v3 €74,90
De tweede heeft geen A,B,X,Y aanduidingen is dit een belemmering tijdens het spelen?
En ik vroeg me af of de laatste het prijsverschil van 30/40 euro waard is qua kwaliteit. Voor mij valt deze laatste optie door de prijs eigenlijk al af, ik ben tenslotte pas een beginner.
Repeat after me: I Will Use Google Before Asking Stupid Questions
Ik heb zelf de Xbox Deluxe DDR Ignition Dance Pad. Die kan je ook beter per 2 kopen. Dan kosten ze 25 per stuk. Ik heb er ook 2 liggen. Vooral in het begin veel mee gespeeld maar uiteindelijk bleven ze liggen. De mats vind ik persoonlijk erg lekker werken en ze hebben een lekkere dik mat. Ik speel wel op blotevoeten omdat het met de sokken glijden is...DeOS schreef op maandag 01 mei 2006 @ 15:13:
Ik ben ook gepakt door het DDR virus. Nu wil ik een soft dance pad aanschaffen voor m'n xbox. Bij futuremax de keuze uit 3:Wie heeft ervaringen met deze pads/wat zouden jullie aanschaffen? Prijsverschil tussen eerste twee is 5 euro. Komt dit puur doordat je deze aan kan sluiten op meerdere concoles (xbox/ps2/pc) of is de kwaliteit ook echt beter?
- Xbox Deluxe DDR Ignition Dance Pad €34,95
- 3in1 Deluxe DDR Ignition Dance Pad v2 €39,95
- Deluxe Dance Pad v3 €74,90
De tweede heeft geen A,B,X,Y aanduidingen is dit een belemmering tijdens het spelen?
En ik vroeg me af of de laatste het prijsverschil van 30/40 euro waard is qua kwaliteit. Voor mij valt deze laatste optie door de prijs eigenlijk al af, ik ben tenslotte pas een beginner.
Voor leuk om met je meisie te spelen... bedenk er een soort van strippoker mee... kan je leuke dingen beleven.
edit: mijn review bij futuremax:
Zeer tevreden over de dancemat!
Als eerst wil ik futuremax bedanken voor de zeer scherpe prijs (bij 2 stuks) en de zeer snelle levering. Donderdag middag besteld, zaterdag ochtend in huis.
De Dansmat is stevig en voelt niet goedkoop aan. Ook is hij dik door de zachteschuim laag. Helaas is het zo dat als je hem ergens tegen de muur laat staan hij een beetje krom staat. En omdat de schuimstukken dan alsware krom gaan staan. Zie het zo -_ Normaal is mat recht -_ ___ en bij het zetten tegen de muur -_ \___ . Waardoor je een minuutje of 10 moet spelen voordat de mat weer recht is. Natuurlijk is dit niet erg maar ik moet toch een minpuntje verzinnen.
Ik raad de mat aan bij dance dance revolution en onhoud dat je conditie moet hebben of deze anders gaat opbouwen. Ik zeet me echt kapot na een halfuurtje :-) is ook weer gezond. Me vriedin vind het ook super, ze meld dat dit op het zelfde neer komt als het "steppen" . Dus ik ga weer dansen!!! Kopen die mat!
Rating: 5 of 5 Stars! [5 of 5 Stars!]
http://www.futuremax.nl/p...ucts_id=489&reviews_id=86
[ Voor 26% gewijzigd door DukeN op 01-05-2006 15:22 ]
Duken.nl meer dan downloaden | Leeralles.nl - Een waffeltastische plek
Ok, klinkt veel belovendDukeN schreef op maandag 01 mei 2006 @ 15:21:
[...]
Ik heb zelf de Xbox Deluxe DDR Ignition Dance Pad. Die kan je ook beter per 2 kopen. Dan kosten ze 25 per stuk. Ik heb er ook 2 liggen. Vooral in het begin veel mee gespeeld maar uiteindelijk bleven ze liggen. De mats vind ik persoonlijk erg lekker werken en ze hebben een lekkere dik mat. Ik speel wel op blotevoeten omdat het met de sokken glijden is...Met schoenen is het trouwens afgeraden! Daarmee sloop je die mats
![]()
Voor leuk om met je meisie te spelen... bedenk er een soort van strippoker mee... kan je leuke dingen beleven.
edit: mijn review bij futuremax:
Verder nog mensen ervaring met één van de andere matten?
Repeat after me: I Will Use Google Before Asking Stupid Questions
Duken.nl meer dan downloaden | Leeralles.nl - Een waffeltastische plek
het ziet er wel leuk uit
Ok tnxDukeN schreef op donderdag 04 mei 2006 @ 11:30:
Ik gebruik A,B,X,Y nooit in het spelletje. Alleen in het menu dacht ik. Je hebt ook links en rehcts boven op de mat klein "start"een "select" volgens mij waren alleen de pijlen en dus start + select actief op de mat onder het spelletje
Ondertussen me maar behelpen met stepmania en me toetsenbord
[ Voor 7% gewijzigd door DeOS op 04-05-2006 19:29 ]
Repeat after me: I Will Use Google Before Asking Stupid Questions
Verwijderd
welke zaak , futuremax?DeOS schreef op donderdag 04 mei 2006 @ 19:28:
[...]
Ok tnx.....heb ondertussen namelijk 2 3in1 matten besteld en daar zitten die button plaatjes niet op. Kan ik hem eventueel ook nog op me PC gebruiken en makkelijker doorverkopen mocht dat nodig zijn
. Krijg alleen net te horen dat ze echt net niet meer op voorraad zijn
en nieuwe container komt pas over 2 weken. Dus wordt wachten.......
Ondertussen me maar behelpen met stepmania en me toetsenbord.
Yups....vrijwel de enige winkel die ik heb kunnen vinden die de pads verkoopt.
[ Voor 19% gewijzigd door DeOS op 05-05-2006 18:55 ]
Repeat after me: I Will Use Google Before Asking Stupid Questions
Gehe bij jou ook al binnengekomen dit weekend zie ikVerwijderd schreef op maandag 22 mei 2006 @ 00:46:
zo, 2 dansmatten zijn binnen.
Wat zijn de beste DDR spellen voor een beginner?
Repeat after me: I Will Use Google Before Asking Stupid Questions
Verwijderd
Verwijderd
Athens 2004 PS2 [gebruikt een alternatieve mat lay-out]ari3 schreef op vrijdag 28 januari 2005 @ 16:45:
[...]
- Bishi Bashi Special 3 - Step Champ (PS1)
- Diet Channel (PS2)
- Dancing Stage featuring Dreams Come True (PS1)
- Dancing Stage featuring True Kiss Destination (PS1)
- Aerobics Revolution (PS2)
- Stepping Selection (PS2) [gebruikt een alternatieve mat lay-out]
- Pump It Up Exceed (PS2) [gebruikt een alternatieve mat lay-out]
Had zelf 2 3in1 matten, inmiddels 1 doorverkocht aan mn buurman en zn vriendin.
Andere vriend van me ook verslaafd gemaakt eraan
Speel hier op de pc met Stepmania (freeware).
werkt erg goed en is genoeg legaal voor te downloaden
Bier, Whiskey en Metal!!
Verwijderd
In de VS hebben ze hele sportscholen vol met dit soort matten. Grappig dat het hier nu ook begint te komenVerwijderd schreef op dinsdag 23 mei 2006 @ 15:12:
haha vanmorgen gym op school, ze hadden iets speciaals, was het dus zoiets wat op dit spel leek, alleen dan met meerdere matten iets van stepfit ofzo noemden ze het
Repeat after me: I Will Use Google Before Asking Stupid Questions
Verwijderd
in de carro te vlissingen staat nu:
DDR Extreme (met zooi bootlegs, iets van 250 songs)
ITG2 (In The Groove.... van Roxor).
Pom pom...... voor de liefhebbers, 3 juni is er een soort minimeeting met hoop ddrnl mensen, ik zal zelf ook een kijkje nemen.. mja hmmmmm.. tja
Ik ben er zelf elke doordeweekse dag wel te vinden tijdens m'n lunchbreak.
Hoop verslaafden
Verwijderd
Ik neem aan dat je een softpad hebt, probeer deze eens aan de grond te plakken met tape. Het kan wel de bovenkant van je mat verknallen maar blijft wel beter liggen.Verwijderd schreef op dinsdag 23 mei 2006 @ 21:37:
Speel dit nu ook een tijdje (op de pc met dansmat) maar ik kom maar niet veder dan 5 voetjesiemand nog tips?
Probeer andere sokken.
Maak stap patronen
Verwijderd
drankVerwijderd schreef op dinsdag 23 mei 2006 @ 23:10:
Dat het pad schuift vind ik niet zo erg, maar ik raak steeds enorm in de war als al die dingen zo vlak na elkaar komen. Vooral als ik boven+rechts oid moet doen raak ik in de war.
nee serieus, bij mij helpt t om met een whiskey op te spelen
ok ik kom atm nog niet verder dan 4 voetjes
Bier, Whiskey en Metal!!
Verwijderd
DDR Extreme geloof ik. Ga straks DDR E 2 , DDR Max 1 en 2 proberen.
Klopt het dat op die futuremax matten van 50 euro per 2 je alleen
DDR en In the Groove kan spelen en geen andere spellen?
Misschien binnenkort maar eens het DDRpakket(2matten+game=70euro) voor de xbox bestellen bij futuremax... werken die matten een beetje? (beter/slechter) dan de mario dance mat?
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Een plastic mat is niet geschikt voor het registreren van taps. De tijd die nodig is voor het terugveren van het contact maakt het onmogelijk om snelle taps uit te voeren. Een metalen of verharde mat helpt overigens ook niet. Alleen de speelhal versie heeft er geen last van want die registreert niet met een dendercontact maar met een inductiecontact die perfect registreert.Aap schreef op dinsdag 27 juni 2006 @ 16:09:
Zo, ik ben aardig aan het oefenen met Dance Dance Revoltuion Mario Mixjammer dat de mat verschuift en soms niet goed alles registreerd lijkt het wel.. zijn er mensen die daar ook last van hebben?
In praktijk is het behalen van A** of SSS score op 6+ voetjes nagenoeg niet mogelijk is voor console gebruikers. Je kunt de nummers wel "halen" maar omdat seriële taps op dezelfde pijl niet geregistreerd kunnen worden breekt je combo en haal je dus nooit meer een A** of SSS score.
[ Voor 4% gewijzigd door ari3 op 28-06-2006 15:02 ]
"Kill one man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are a god." -- Jean Rostand

Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
en dan nog ben je afhankelijk van de staat van de kastari3 schreef op woensdag 28 juni 2006 @ 15:00:
[...]
Een plastic mat is niet geschikt voor het registreren van taps. De tijd die nodig is voor het terugveren van het contact maakt het onmogelijk om snelle taps uit te voeren. Een metalen of verharde mat helpt overigens ook niet. Alleen de speelhal versie heeft er geen last van want die registreert niet met een dendercontact maar met een inductiecontact die perfect registreert.
In praktijk is het behalen van A** of SSS score op 6+ voetjes nagenoeg niet mogelijk is voor console gebruikers. Je kunt de nummers wel "halen" maar omdat seriële taps op dezelfde pijl niet geregistreerd kunnen worden breekt je combo en haal je dus nooit meer een A** of SSS score.
heb wel eens kasten gezien die in slechtere staat waren dan versleten softmat
beste ben je af denk ik met cobalt fluxjes, moet je wel wat fanatieker zijn, zijn redelijk prijzig
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!
ik ben ook beetje aan het rondkijken, van de zomer in Argeles voor het eerst gedaan, echt super gaaf!
Zijn er hier ook mensen met een stalen dansplaat? (als in http://www.futuremax.nl/product_info.php?products_id=531 )
Op zo'n plaat heb ik het ook gedaan in Argeles, lijkt mij echt veel relaxter dan zo'n softmat .... input graag! correct me if i'm wrong
Als ik deze mat bestel voor mijn pc:
http://www.futuremax.nl/product_info.php?products_id=619
Heb ik dan nog een aparte adapter of iets nodig?
Want ik dadelijk natuurlijk niet thuis zitten met een dansmat waar ik niets aan heb.
Alvast bedankt,
Simon
Death Knight Zaebor(80), Warlock Thortur (80) en Druid Galithor (80). Retired.
Maar oke, bedankt als et zo is ga ik er nu 1 bestellen.
Zit namelijk op een lan party..en hier was een funcompo.. en die won ik ^^..
vind et echt gaaf.
nadeel van een stalen vind ik de randen, je moet het me schoenen aan spelen, anders haal je je poten open. een Soft mat heeft dat niet.Matthijs schreef op woensdag 20 september 2006 @ 13:27:
*schop!*
ik ben ook beetje aan het rondkijken, van de zomer in Argeles voor het eerst gedaan, echt super gaaf!
Zijn er hier ook mensen met een stalen dansplaat? (als in http://www.futuremax.nl/product_info.php?products_id=531 )
Op zo'n plaat heb ik het ook gedaan in Argeles, lijkt mij echt veel relaxter dan zo'n softmat .... input graag! correct me if i'm wrong
Vind ik wat relaxter voor thuis om ff te spelen, ipv steeds je schoenen aan te moeten doen
Bier, Whiskey en Metal!!
Echt wel nice, hoop dat ie vandeweek binnekomt.
ik zie die metalen dancepads bij futuremax... zijn deze net zo stevig als de arcade pads? dus dat je jan en alleman met schoenen op dat ding kan laten jumpen?
Heb zelf op de TX2501 en TX4000 gestaan, en moet zeggen dat (op het schoenen gezeur na) die TX4000 erg lekker was. Goed stevig enzo, en overleefd een verjaardag wat makkelijker dan de softmatsRonnieB82 schreef op zondag 08 oktober 2006 @ 22:10:
grappig, had het al eens vaker gezien, en begin het nu toch al intressant te vinden...
ik zie die metalen dancepads bij futuremax... zijn deze net zo stevig als de arcade pads? dus dat je jan en alleman met schoenen op dat ding kan laten jumpen?
Bier, Whiskey en Metal!!
hoe zit het trouwens met de muziek, zitten er nog bekende nummers bij, of het alleen maar 'onbekend' spul?
Dat is maar net welke songpack je download...RonnieB82 schreef op maandag 09 oktober 2006 @ 11:36:
denk ook dat ik maar eens 2 matten ga bestellen om het te testen.... als het leuk en verslavend is, is het misschien wel wat voor m'n drive-in(maar dan moet ik wel naar de profi metalen matten denkik)
hoe zit het trouwens met de muziek, zitten er nog bekende nummers bij, of het alleen maar 'onbekend' spul?
Death Knight Zaebor(80), Warlock Thortur (80) en Druid Galithor (80). Retired.
gewoon bootschoentjes kopen danLord_Mithril schreef op zondag 08 oktober 2006 @ 22:13:
[...]
Heb zelf op de TX2501 en TX4000 gestaan, en moet zeggen dat (op het schoenen gezeur na) die TX4000 erg lekker was. Goed stevig enzo, en overleefd een verjaardag wat makkelijker dan de softmats![]()
doe het nog steeds op softmads of gewoon in de arcade hal
als ik metalpads koop ga ik voor Cobalt fluxjes
maar voorlopig doe ik het wel op softpads ivm ruimte gebrek en af en toe een bezoek aan scheveingen/dooworld/silverstone
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
ah ok, heb je toevallig een paar voorbeelden van packs waar wat bekende/'commerciele' nummers inzitten?ReZ1987 schreef op maandag 09 oktober 2006 @ 12:52:
[...]
Dat is maar net welke songpack je download...Ikzelf heb een songpack van DDR waarin toch wel vrij veel leuke nummers zitten (denk aan "The Rasmus - In the Shadow" en "Beethoven Unleashed" (die laatste is wel een aanrader
)), maar eventueel kun je zelf ook nog nummers toevoegen
Death Knight Zaebor(80), Warlock Thortur (80) en Druid Galithor (80). Retired.
he, een DDR topic op GoT, en het valt me nu pas opLord_Mithril schreef op zondag 08 oktober 2006 @ 18:25:
[...]
nadeel van een stalen vind ik de randen, je moet het me schoenen aan spelen, anders haal je je poten open. een Soft mat heeft dat niet.
Vind ik wat relaxter voor thuis om ff te spelen, ipv steeds je schoenen aan te moeten doen
Ikzelf ben medeorganisator van mg-addict: Een VZW die instaat voor de promotie van muzikale games in Belgie. Zelf ben ik een grote fan van DDR, Pop 'n Music en Guitar hero
Over de stalen randen: als je het nog niet zo lang speelt kan ik je juist aanraden om ZONDER schoenen te spelen. Ja het is pijnlijk als je mist, maar juist daardoor leer je veel accurater spelen. Zelf speel ik 9+ voeters zonder schoenen, give it a try
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
Mja, ik heb dus net te grote voeten voor die padsBoeb0e schreef op maandag 09 oktober 2006 @ 16:18:
[...]
he, een DDR topic op GoT, en het valt me nu pas op
Ikzelf ben medeorganisator van mg-addict: Een VZW die instaat voor de promotie van muzikale games in Belgie. Zelf ben ik een grote fan van DDR, Pop 'n Music en Guitar hero
Over de stalen randen: als je het nog niet zo lang speelt kan ik je juist aanraden om ZONDER schoenen te spelen. Ja het is pijnlijk als je mist, maar juist daardoor leer je veel accurater spelen. Zelf speel ik 9+ voeters zonder schoenen, give it a try
Dan is t echt wat minder prettig zeg maar
Bier, Whiskey en Metal!!
Ben ook wel geinteresseerd in die package namen eigenlijkReZ1987 schreef op maandag 09 oktober 2006 @ 15:55:
Dat moet ik even thuis nakijken dan hoor (zit atm op stage, gaat wat moeilijk), maar dan post ik het hier wel
Naast de packages met bekende nummers, zijn er ook populaire of 'must-have' packages?MoiZie schreef op maandag 09 oktober 2006 @ 19:33:
[...]
Ben ook wel geinteresseerd in die package namen eigenlijk. Als je het zou willen vermelden.. graag!
Het is erg lachuh, vooral over internet (www.stepmaniaonline.com).
En goed voor de conditie natuurlijk. Kan het iedereen aanraden.
Ik wil er niet al teveel geld aan uitgeven, zeker niet nu ik nog niet kan zeggen of ik het wel leuk vindt. Op futuremax verkopenen ze deze maar ik kan moeilijk inschatten of die goed is. Goedkopere kon ik niet echt vinden maar ik zit dan ook niet in de DDR scene.. Iemand die er wat over kan zeggen?
dat setje is prima voor beginnersQuarin schreef op zondag 04 maart 2007 @ 20:55:
Ik denk dat ik dit ook maar ga proberen, eerst met 1 mat en als dat boeiend genoeg is een tweede erbij voor mijn vriendin. Aangezien ik geen console heb wordt dit wel voor de pc.
Ik wil er niet al teveel geld aan uitgeven, zeker niet nu ik nog niet kan zeggen of ik het wel leuk vindt. Op futuremax verkopenen ze deze maar ik kan moeilijk inschatten of die goed is. Goedkopere kon ik niet echt vinden maar ik zit dan ook niet in de DDR scene.. Iemand die er wat over kan zeggen?
je kan ook naar www.ddrnl.com gaan, veel info daar te vinden en veel behulpzame mensen
zelf tegenwoordig zowat elke vrijdag naar Silverstone
daar staan 3 ITG kasten en een Max300 kast ^^
altijd wel gezellig, meestal met 2 tot 5 vrienden avondje daarheen blijft leuk, nu ook al veel custom songs te vinden ervoor en veel DDR mix customs erop
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |

[ Voor 14% gewijzigd door boe2 op 05-03-2007 13:42 ]
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
maar ze hebben nog steeds wel alle info voor de beginnende DDR'er
ik kom er ook nooit/zelden, vandaag toevallig weer 1 post gedaan sinds 2 jaar, maar alleen in ITG deel ^^
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Kan iemand me zeggen wat een beetje goede songs zijn om mee te oefenen dus welke songs goed zijn om bepaalde technieken te oefenen enzo. En ook welke songs iets zeggen over hoever je bent. Ik wil eigenlijk wel weten hoe goed ik er nou eigenlijk in ben.
[ Voor 76% gewijzigd door Quarin op 09-03-2007 19:31 ]
anders even contact opnemen met Future Max die kunnen het je vast wel vertellen
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Ik ben erg tevreden met Stepmania voor de pc. Het is gratis en je kan alle officiële DDR songs + duizenden homemade songs inladen.
Verder kun je alles helemaal customizen door andere skins te laden, andere commentator stemmen te laden, filmpjes bij songs te voegen etc. etc.
Het is dus eigenlijk alle DDR versies in één pakket.
[ Voor 8% gewijzigd door Gizz op 03-05-2007 00:14 ]
Canon EOS 5Dm3 + 5D + 7D + 300D + 1000FN + EF 17-40 4L + EF 35 1.4L + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
bedoel je hiermee musicgames, of andere spellen waarbij je moet bewegen?Verwijderd schreef op donderdag 03 mei 2007 @ 00:10:
Wat zijn zo een beetje de 5 beste DDR of DDR gerelateerde games?
Musicgames raad ik je aan: beatmania
Pump it Up lijkt ook erg veel op DDR, maar die heeft 5 pijlen
"If I drive fast enough at the red light, it'll appear green."
Verwijderd
Als je ook US games aankan kan ik sterk In The Groove 2 aanraden.
(en nee, geen enkele ddr game is compatibel met de ps3)
[ Voor 8% gewijzigd door boe2 op 03-05-2007 07:53 ]
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
*opschepmodus* ik speel op dubbele cobaltfluxCpt-Cholo schreef op donderdag 03 mei 2007 @ 12:32:
Ik heb een tx4000 mat waar ik echt blij mee ben, Cobalt Flux is me echt te duur.
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
en anders moet je het zelf importeren en met het gewicht van dat ding denk ik dat je bij futuremax echt niet zo slecht uit bent met je prijs hoor
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Geniaal en zeer verslavend spel, daarom maar op zoek naar een eigen matje (of matjes).
Mijn voorkeur gaat uit naar de Deluxe Dance Pad v3
Op FutureMax zijn de ervaringen over deze mat erg positief, en ze zien er ook nog eens leuk uit, plus een hoop aansluitmogelijkheden.
Waar ik niet helemaal zeker van ben is het gebruik van twee matten tegelijk (voor 2 verschillende spelers) in stepmania om tegen elkaar te spelen. Ik zie wel de mogelijkheden in het spel, maar kan Windows/stepmania de verschillende matten ook uit elkaar houden ?
En hoe zit dat met de XBOX (hoewel me dat wel goed lijkt zitten) ?
/dev/null
Overigens lijken die pads me erg duur. Heb zelf deze en ben er erg tevreden mee. De mat is lekker dik en voelt goed aan. Een betere mat zou in mijn ogen meteen een metal pad moeten zijn, want met een foam-pad lijkt me verbetering erg lastig.
Vraag me dus af of die deluxe dancepad, die ook foam is, voor de dubbele prijs wel enig voordeel kan bieden?
Canon EOS 5Dm3 + 5D + 7D + 300D + 1000FN + EF 17-40 4L + EF 35 1.4L + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
Zat zelf ook eigenlijk al te twijfelen, voor de vraag maakte het overigens niet zoveel uitGizz schreef op zondag 27 mei 2007 @ 19:40:
Windows ziet het gewoon als joystick 1 en joystick 2, geen probleem hoor.
Overigens lijken die pads me erg duur. Heb zelf deze en ben er erg tevreden mee. De mat is lekker dik en voelt goed aan. Een betere mat zou in mijn ogen meteen een metal pad moeten zijn, want met een foam-pad lijkt me verbetering erg lastig.
Vraag me dus af of die deluxe dancepad, die ook foam is, voor de dubbele prijs wel enig voordeel kan bieden?
Maar inderdaad, dubbele prijs voor iets wat technisch gelijk is, is inderdaad redelijk loos.
Alleen de kleurtjes zijn mooier

in elk geval bedankt voor je snelle reactie
/dev/null
Ik ga denk toch eerst voor een 30 euro matje (samen met nog iemand, is goedkoper), mocht die na een jaartje op zijn en ik vindt het nog steeds interessant bestel ik wel die duurdere.MoiZie schreef op dinsdag 29 mei 2007 @ 18:05:
Ik heb wel die duurdere variant, en gebruik ze zeer intensief (minstens 3x per week 4 uur achter elkaar). Dit al een jaar en ik zie geen schade / gebruiksslijtage oid. Weet niet hoe het met die goedkopere zit? Ik had ze toen in een package gekocht, 2 dingen met wat spellen erbij voor 120 oid.
/dev/null
http://www.itgshop.eu/sho...01bb0b3f9de584c39fb4d9417
30 euro, met directe usb aansluiting, dus geen dapter meer nodig, schijnen best goed te zijn, wel softmat
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Wat ik tot nu toe heb kunnen vinden is dat er niet al te veel muziek bij zit en dat je zelf nr's toe kan voegen maar dat dit niet zo goed zou werken. (1 review)
Gruwelijk slecht spel. Ik zou het echt niet kopen, tenzij je wanhopig op zoek bent naar een mat: dan kan je nog altijd het spel zelf wegwerpenxs2tom schreef op donderdag 30 augustus 2007 @ 22:14:
Is Dance Factory voor de PS2 wat? a.s. zaterdag (1 sept) is deze bij de BartSmit inclusief mat voor 18 euro. Kun je dus niet al te veel van de mat verwachten maar waarschijnlijk een goed/leuk begin.
Wat ik tot nu toe heb kunnen vinden is dat er niet al te veel muziek bij zit en dat je zelf nr's toe kan voegen maar dat dit niet zo goed zou werken. (1 review)
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
Ik koop het denk ik wel. Haal ik bij Play wel een paar andere spellenBoeboe schreef op donderdag 30 augustus 2007 @ 23:07:
[...]
Gruwelijk slecht spel. Ik zou het echt niet kopen, tenzij je wanhopig op zoek bent naar een mat: dan kan je nog altijd het spel zelf wegwerpen
De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!
Canon EOS 5Dm3 + 5D + 7D + 300D + 1000FN + EF 17-40 4L + EF 35 1.4L + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
Het is nog altijd gemakkelijker van gewoon je ps2 met Dancing Stage aan te sluiten (50 nummers per mix) ipv heel je pc te gaan versleuren naar een publieke ruimte (of je moet al in je eentje voor je computer staan springen
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
Verder boeit het ook niet als je in je eentje achter de pc staat te springen, want het is toch niet leuk om met meerdere mensen te spelen op één mat. En een echte tweaker hoort eigenlijk al een htpc bij de tv te hebben he, hoe kijk je anders HD series/films en andere zooi?
Ook gaan 50 liedjes erg vervelen weet ik uit ervaring. Als je elke maand nieuwe liedjes kunt downloaden blijf je er lekker mee spelen, met altijd dezelfde liedjes belandt de mat al snel weer in de kast.
Canon EOS 5Dm3 + 5D + 7D + 300D + 1000FN + EF 17-40 4L + EF 35 1.4L + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
Nu heb ik een paar vraagjes: haperen alle matten met foam allemaal een beetje? Ik zit nu met 'In the Groove' level 6 & 7 liedjes te oefenen, maar ik word tegengewerkt doordat de knoppen soms een aanraking detecteren terwijl ik gewoon in het midden sta; ook blijft een knop nog wel eens iets te lang een aanraking detecteren terwijl ik er al weer af ben. Dit zorgt dus bij snelle wisselingen voor aardig wat misstappen en een lagere score. Redelijk irritant!
Als ik de foam eruit haal heb ik geen last meer van haperingen, maar ja, dat danst wat irritant. Het lijkt er dus op dat het iets met het foam te maken heeft. Hij heeft altijd al een beetje gehaperd (alletwee de matten), maar het lijkt erger te worden (of meer uit te maken door de hoge snelheid).
Nu heb ik de foam maar aan de onderkant geplakt met plakband, dat scheelt al iets terwijl ik toch de zachte laag behoudt. Iemand nog een beter idee? En hebben de foam-matten van 80 euro ook wel eens last van dit soort haperingen?
Iedereen kan gelijk hebben, allemaal tegelijk. Dat heb je met quantum.
Dat is gewoon dezelfde mat lijkt me, want er is één versie voor PS/PS2/XB/PC.TerraGuy schreef op vrijdag 07 september 2007 @ 13:34:
Op het moment zit ik ook al een half jaar te springen op een dansmat (2 matten voor 60 euro bij FutureMax, dezelfde die Gizz aanwijst alleen dan de PS2 versie met een converter voor USB).
Over het blijven hangen van de knoppen: bij 3 matten de eerste 2 á 3 uur last van gehad, daarna totaal niet meer. Mail anders even naar futuremax, die hebben ons toen laten weten dat het meestal na een paar uur weg is (zoals bij ons) en dat je anders de mat kan omruilen.
Canon EOS 5Dm3 + 5D + 7D + 300D + 1000FN + EF 17-40 4L + EF 35 1.4L + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
Tsja, omruilen is denk ik wat laat na een half jaar, en ik heb er ondertussen al aardig wat aan zitten knutselen om te kijken of ik zelf iets aan het probleem kon doen.

Oh, en heeft iemand ervaring met het gebruik van een andere dansmat bij het spel 'Jungle Boek: Groove Party'? Kreeg ik van iemand, maar hij herkent de matten niet. De bijbehorende mat had een ps/2 aansluiting.
Iedereen kan gelijk hebben, allemaal tegelijk. Dat heb je met quantum.
Het lijkt me verder dat je gewoon recht hebt op minimaal een jaar garantie. Kun je de tape er niet gewoon weer afhalen?
Canon EOS 5Dm3 + 5D + 7D + 300D + 1000FN + EF 17-40 4L + EF 35 1.4L + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX
Iedereen kan gelijk hebben, allemaal tegelijk. Dat heb je met quantum.
Kun je een mat als de 3in1 Deluxe DDR Ignition Dance Pad v2 (voor PS/PS2/XB/PC USB) ook aansluiten op een wii, of heb je voor de wii een nieuwe mat nodig?
[ Voor 16% gewijzigd door boe2 op 02-08-2008 17:34 ]
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
Misschien beetje laat, maar het antwoord is Nee, heb dit zelf ook al geprobeerd.Dijkhuis schreef op zaterdag 02 augustus 2008 @ 17:28:
Dit topic is inmiddels een ouwetje, maar ik heb er toch nog een vraag voor:
Kun je een mat als de 3in1 Deluxe DDR Ignition Dance Pad v2 (voor PS/PS2/XB/PC USB) ook aansluiten op een wii, of heb je voor de wii een nieuwe mat nodig?
/dev/null
In antwoord op mijn eigen post:Dijkhuis schreef op zaterdag 02 augustus 2008 @ 17:28:
Dit topic is inmiddels een ouwetje, maar ik heb er toch nog een vraag voor:
Kun je een mat als de 3in1 Deluxe DDR Ignition Dance Pad v2 (voor PS/PS2/XB/PC USB) ook aansluiten op een wii, of heb je voor de wii een nieuwe mat nodig?
Er bestaan dus wel degelijk converters, bij voorbeeld deze: http://sewelldirect.com/M...DDR-to-Gamecube_specs.asp . Futuremax heeft hem ook gehad, lees dit commentaar http://www.futuremax.nl/p...cts_id=755&reviews_id=647 . Ik heb er naar geïnformeerd, ze verwachten binnen 4-6 weken weer een dergelijk apparaat in de collectie te hebben. Ik weet nog niet of ik geduldig genoeg ben om op futuremax te wachten of dat ik hem bv van ebay.co.uk haal (ik kan hem niet in een andere NL shop vinden).
Maar het moet dus wel kunnen, een oude dansmat via een converter op je Wii aansluiten...