Toon posts:

Saturn probleempjes

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal!

Ik heb mijn collectie onlangs uitgebreid met een Sega Saturn. Ik ben er helemaal gek mee, maar ik word er nu ook een beetje gek van :P ! Wat is dan het probleem? Nou, het volgende:

Het apparaat werkt perfect, behalve dat ik regelmatig mid-game de mededeling krijg dat de drive-door open is...en het spel dus stopt. Super irritant. De drive-door valt wel goed in het witte 'vasthoud-pinnetje' (dubbele woordwaarde) en blijft daar ook netjes zitten. Ik heb al wat lopen futselen met karton en plakband, maar dit helpt meestal maar eventjes. Nu hoop ik dus misbruik te mogen maken van jullie schier oneindige wijsheid en kennis :r om mijn probleempje op te lossen.

Ik heb het hele internet al afgestruind naar oplossingen voor dit probleem, maar zonder resultaat...

Het betreft overigens een standaard zwarte PAL-Saturn met ovale knoppen en het probleem speelt bij al mijn games (zowel PAL als JAP). Help me, please!

  • JeroenB
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 14-11 22:30
Oei dat is een oud probleem zeg :) Wat je zegt met plakband werd veel gedaan maar werkte nooit zo lang goed. Wat ik zelf ooit heb gedaan is de Saturn openmaken en dan het moederboard hoger zetten door er iets onder te plaatsen dat hem een stukje (paar mm) omhoog duwt, zodat dat pinnetje altijd goed genoeg ingedrukt wordt. Hopelijk heb je hier iets aan, ik doe het op de vage herinnering :)

Verwijderd

Schopje richting -> Spielerij - Problemen & Vragen, want dit betreft een technische vraag