Voor de "Bangerikken"

Anoniem: 66537 schreef op donderdag 23 december 2004 @ 00:28:
Heb dinsdag mijn SLI Deluxe uit Engeland gekregen (overclockers.co.uk) en ff snel bekeken of de XP-120 koeler van Thermalright erop past.......NO PROBLEM!
Ik moet hem wel nog ff vast monteren maar dat doe ik wel na de kerst aangezien ik mijn 3500 Winchester CPU nog niet binnen heb (die hopelijk morgen aankomt vanuit Duitsland).
Dan wordt het hele systeempje in elkaar gebouw....het zou er dan als volgt moeten uitzien:
AMD64 3500+ CPU (Winchester core)
Thermalright XP-120 CPU Cooler met 120mm YS-Tech FD121238HS fan
Asus A8N SLI-Deluxe
Asus Radeon X800 XT PE 256MB Extreme
2x Hitachi Deskstar 7K250 160 GB SATA (RAID 0 config)
1024 MB (2x512) Corsair 3200XL
Creative Audigy 2 ZS
Logitech Z-680
Tagan TG480-U01 480 Watt
Wie misschien iemand of de orginele Asus NB koeler kan vervangen worden door de Thermalright NB-1 koeler? (aangezien die als één van de beste actieve NB koeler uit de bus komt)
Een beetje geruststelling, hij heeft wel een ATI Videokaart, maar ik denk Rjbenning iets niet goed heeft aangesloten of misschien geen molex kabel in de videokaart.
De Zalman 7700 en 7000 Gaat in ieder geval niet passen in de Gaming bomb:
http://www.xbitlabs.com/a...er/display/chenbro_5.html of een andere kast zonder 1-2cm ruimte boven de moederbord (in de Thermaltake Shark zal het denk ik wel passen).
[b]@Rudy_X voeding vraag[b/]
Je moet niet teveel op het aantal Watt letten, als jouw voeding maar een beetje ruim de Ampere behaald op de voltlijnen.
Die Antec neopower gaat het wel redden denk ik, die heeft 2 aparte +12V lijnen
Alternatief: de Enermax 480W noisetaker is ook goed, wel wat goedkoper.
[b]@Iedereen met vraag over alternatieve northbridge koeler[b/]
Ik heb diverse winkels al gemaild, maar alleen 4launch kan na de kerstdagen tijdvinden om in hun systeem te kijken welke erop zal passen.
Zalman geeft deze reply:
"From the looks of the motherboard picture, the CNPS7700 should be able
to fit the ASUS A8N SLI. However, the VF700 will not fit SLI Video Cards
because there is not enough space between two cards."
Op de andere vragen over waterkoeling en northbridge gaan ze niet in
p.s. RJbenning jij bent nieuw hier, maar graag ff jouw systeem specificaties in je profiel zetten, is wat handiger voor ons om probleem te bekijken.